Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkėnai pykstasi

DzInDzEa, nekurk naujų temų, pažiūrėk kiek yra apie žiurkėnus ir kas būtų jei kiekvienas papuolęs į kaškokią situaciją pultų atidarinėti naujas temas . pabandyk narvelį gerai išplauti su soda, o paskui pirma įdėk naujoką, kad apsiprastų, o po to įdėk patelę.
Atsakyti
QUOTE(DzInDzEa @ 2008 04 24, 19:40)
Man drauge padovanojo ziurkena patele na as nuejau i parduotuve ir nusipirkau patina nes nenorejau kad jai butu liudna nezinau ka daryti ta patele puola ant patinelio pabuna ramiai ir vel puola ant jo ka man daryti baisu man juos taip palikti bijau kad kita ryta neberasiu vieno ziurkeno..
patarkit ka nors?? rolleyes.gif

O kokios rūšies taviškiai žiurkėnai? Sirijos ar Džungariukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel5 @ 2006 01 29, 23:35)
Siandien nusipirkau sirijos ziurkena cia svedijoje uz ji 70lt paklojau blush2.gif
Galvojau gal velaiu ir patele isigyti,bet kad jie ziuriu baisiai pesasi,tai iskilo didelis ?
Ir dar klausimas jei nepirksiu pateles ar is vienusumo jis nepadves

Kazin ar jis padves mirs savo laiku ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2008 04 24, 21:16)
O kokios rūšies taviškiai žiurkėnai? Sirijos ar Džungariukai?  g.gif

kokia man siandien nesamone nutiko as turejau ziurkena na zinoma ir turiu na ji yra patele na mano tetis nuvaziavo i kika ir nupirko patina ir visiskai kitos rusies na ka pagalvojau kaip bus taip. ispradziu patele ant patinjo puole buvo ziauru ir paziuret o dabar ziuriu i juos ir visai nieko vienas valgo kitas ratelyje bega tai ir apsidziaugiau. Tai apsimoka pirkti patele ir patina ir galima juos laikyti vienamea narvea ispradziu taij bus kovu bet veliau meile . 4u.gif wub.gif
Laukiu nesulaukiu kada mano cipse nestuke.gif bus tai zinau kam jau atiduosiu.
Beje o kiek ziurkenas gali pagimdyti vaiku?
mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2008 04 24, 21:16)
O kokios rūšies taviškiai žiurkėnai? Sirijos ar Džungariukai?  g.gif

Mano ziurkenai skirtingu rusiu vienas Sirijos o kitas Dzungariukas.
Papildyta:
QUOTE(ŠeiLLa:) @ 2008 04 24, 21:04)
DzInDzEa, nekurk naujų temų, pažiūrėk kiek yra apie žiurkėnus ir kas būtų jei kiekvienas papuolęs į kaškokią situaciją pultų atidarinėti naujas temas . pabandyk narvelį gerai išplauti su soda, o paskui pirma įdėk naujoką, kad apsiprastų, o po to įdėk patelę.

Ar tai pades??
Atsakyti
jei skirtingos rūšies tai jau geriau atskirk, arba bent apsikeisk tos pačios rūšies žiurkėnuku . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DzInDzEa @ 2008 04 24, 21:25)
Mano ziurkenai skirtingu rusiu vienas Sirijos o kitas Dzungariukas.

Nenoriu gązdinti bet kai aš nežinodama suleidau Džungariukę su tokio pat amžiaus Sirijuke (ir kvailai tikėjausi kad jos draugaus doh.gif ) - mano Džungariukei liūdnai baigėsi ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 07 15, 20:35)
Nesusitaikys, neturėk vilčių. Tik vieną rytą po nakties, vieną rasi papjautą ir su išėstais viduriais rolleyes.gif Vienos vados patelė ir patinėlis būti negali, kas iš tos kraujomaišos gausis blink.gif

Ar jau esi radus??
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2008 04 24, 23:08)
Nenoriu gązdinti bet kai aš nežinodama suleidau Džungariukę su tokio pat amžiaus Sirijuke (ir kvailai tikėjausi kad jos draugaus  doh.gif ) - mano Džungariukei liūdnai baigėsi ...  verysad.gif

Jos?
taij jos mergaites o mano vienas patinas kita patele
o dbr burkuoja sugulia ;DD
Papildyta:
QUOTE(DzInDzEa @ 2008 04 24, 22:25)
Kazin ar jis padves mirs savo laiku ir tiek.
Papildyta:

kokia man siandien nesamone nutiko as turejau ziurkena na zinoma ir turiu na ji yra patele na mano tetis nuvaziavo i kika ir nupirko patina ir visiskai kitos rusies na ka pagalvojau kaip bus taip. ispradziu patele ant patinjo puole buvo ziauru ir paziuret o dabar ziuriu i juos ir visai nieko vienas valgo kitas ratelyje bega tai ir apsidziaugiau. Tai apsimoka pirkti patele ir patina ir galima juos laikyti vienamea narvea ispradziu taij bus kovu bet veliau meile . 4u.gif  wub.gif
Laukiu nesulaukiu kada mano cipse nestuke.gif bus tai zinau kam jau atiduosiu.
Beje o kiek ziurkenas gali pagimdyti vaiku?
mirksiukas.gif
Papildyta:

Mano ziurkenai skirtingu rusiu vienas Sirijos o kitas Dzungariukas.
Papildyta:

Ar tai pades??

Tikrai nezadu atskirti jie labaij gerai bendrauja.
ir jau vaiku imosi daryti net nezadju..
Atsakyti
tai kokio velnio klausi, jei vistiek darai pagal save g.gif ? o ir šeip negirdėjau, kad sirijos žiurkėnas su džiungariuku poravesis būtų, ir palikuonių atsivestų doh.gif .
Atsakyti
Na stai mano ziurkenai jau isimilejo buciuojasi o vakar visaij neseniai musosi teisybe sako nuo nepykantos iki meiles vienas zingzsnis ;DD lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ŠeiLLa:) @ 2008 04 24, 23:28)
tai kokio velnio klausi, jei vistiek darai pagal save g.gif  ? o ir šeip negirdėjau, kad sirijos žiurkėnas su džiungariuku poravesis būtų, ir palikuonių  atsivestų  doh.gif .

O dabar isgirsi.
Beje klausiau nes tai pirmi mano ziurkenai tai va ir meginsiu ta narva dar su soda praplauti.
Aciu kad patareij. 4u.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nieko nesupratau - tai tu nori bandyt veisti skirtingų rūšių žiurkėnus?

Nesinori gąsdint, bet kai suaugs, tai labai realu, kad Sirijos gali užpjauti džiungariuką. Jie gi net tarpusavy dažniausiai nesutaria, po vieną auginami...
Atsakyti
QUOTE(DzInDzEa @ 2008 04 24, 22:20)
taij jos mergaites o mano vienas patinas kita patele
o dbr burkuoja sugulia ;DD
Tikrai nezadu atskirti jie labaij gerai bendrauja.
ir jau vaiku imosi daryti net nezadju..

Tikėkimės, kad pas jus išimtis, kurios irgi pasitaiko, ir viskas gerai baigsis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2008 04 25, 15:50)
Nieko nesupratau - tai tu nori bandyt veisti skirtingų rūšių žiurkėnus?

Nesinori gąsdint, bet kai suaugs, tai labai realu, kad Sirijos gali užpjauti džiungariuką. Jie gi net tarpusavy dažniausiai nesutaria, po vieną auginami...

pritariu! negalima sodint skirtingu rusiu...sirijos uzaugo tox diedelis,kaip dwi dziungarytes..negalima..mano drauge buwo irgi tokia gudri.papjowe sirijos dziungarija..taip gaila buwo irnesakyk.gif verysad.gif jie ir taip mazai gywena..tai dar specialei kisa i mirti...o jei jau gywentu,tai tikrai neatsiwestu waiku.ot.nedaryk taip.pas man auga skirtingose narwuose 2 ziurkenai...abu dideli.bet neleidziu kartu..wiena k.nepamaciau,kam mama paleido laxtyt kita...kaip susikybo....pirma k.maciau kad taip pastusi..ciupau kur ppauola..ir atitraukiau..o man kirto kitas i ranka..iki krauju..isgelbejau gywybe turbut...fuuuchh..tai dbr eina palakstyt wiena ,ir uosto kito berno narwa,trinas..zymisi terorija..lenda i narwa...uosto wienas kita per grotas ir net tada sugeba susikybti..uh negaliu..
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2005 07 15, 18:36)
Prieš pora dienų įsigijom porelę Džiungalijios žiurkėnų. Pardavėjas sake, kad patelė ir patinėlis. Pirmą naktį ir kitą dieną viskas buvo lyg ir gerai, o vakar kažko susipyko...  sad.gif Patelė puola patinėlį, įsikimba ir kandžioja, o tas vargšelis persigandęs, žviegia, tupi kamupytyje susigūžęs, gaila žiūrėt...  verysad.gif  baisu nakčiai palikt. Kas jiems galėjo atsitikt, kaip sutaikyt? Gal ir jums kam panaši problemėlė buvo? Laikyti atskirai nenorim, norim, kad susitaikytų ir gyventų draugiškai...

Man taip buvo as palaikiau juos kartu kai patele puole ant patinelio uzvoziau per snjuki kelis kartus ir baige ji puldineti o dabar ir vaikeliu turi beje gal kas njorit ziurkenju atjidjuodju nemjokamaij ;DD nestuke.gif doh.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2008 04 25, 18:27)
Tikėkimės, kad pas jus išimtis, kurios irgi pasitaiko, ir viskas gerai baigsis  rolleyes.gif

Gali ir dar kaip pavizdziui manjo yra dziungarijos ir sirijos ziurkenaij na ir pagimde vaiku ir staij mazyliai guli visi laimingji ir jau 1 men yra ir nieko niekas niekam nepadare ;DD
Papildyta:
QUOTE(DzInDzEa @ 2008 04 25, 11:37)
Na stai mano ziurkenai jau isimilejo buciuojasi o vakar visaij neseniai musosi teisybe sako nuo nepykantos iki meiles vienas zingzsnis ;DD lotuliukas.gif
Papildyta:

O dabar isgirsi.
Beje klausiau nes tai pirmi mano ziurkenai tai va ir meginsiu ta narva dar su soda praplauti.
Aciu kad patareij. 4u.gif  ax.gif  lotuliukas.gif

Na ka stai man ir gime ir kagi dabar pasakysi jiems jau 1 men ! ;p tongue.gif wub.gif
Atsakyti