Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkėnai pykstasi

Zhiurkenai aplamai yra vienishiai ir labai konkuruoja del teritorijos. Todel sunku tiketis, kad jie nesipesh...
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2007 10 03, 13:17)
Zhiurkenai aplamai yra vienishiai ir labai konkuruoja del teritorijos. Todel sunku tiketis, kad jie nesipesh...

vienisiai yra tik Siriski ziurkenai. Dzungariukai ir kiti mazieji ziurkenai yra bendruomeniniai gyvunai. tai teoriskai turetu graziai draugauti buryje, teveliai kartu auginti savo mazylius ir tt... tik kad ne visuomet taip buna praktiskai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 03 spalio 2007 - 17:29
Kiek žinau iš savo patirties, norint suporuot žiurkėnus reikia kad jie būtų vienos vados.Bet būkit atsargios, atsiveda 6-18 vaikiukus blink.gif bet dažniausiai motina nesugeba jų visų pamaitinti, tai tuomet suėda ir pasilieka tik kelis.Buvo klausimas kas atsitiktų jeigu atsirastų trečiasis žiurkėnas?Na manyčiau, kad jie pjautūsi, ir greičiausiai tie du kur buvo anksčiau ,papjautų naująjį gyventoją.
Atsakyti
man saviskius teko isskirti>nors ir buvo tos pacios vados...parduotuveje gyveno viename narve su seima...o kai mes parsivezeme>pradejo pjautis sad.gif
daba vienas iskeliavo pas kaimynus
Atsakyti
Mano džungarijos patale ankščiau kai gavome buvo labai gera, galima būdavo paimti ant rankų... smile.gif po kiek laiko ji pradėjo kandžioti kelias dienas kitą džungarijos žiurkėną unsure.gif bet nustojo ... bigsmile.gif ... o dabar tai neimanoma jos paimti nei paglostyti nei ikišti ranka paglostyti žiurkėno ... Kas tai petelei galėtu būti ? ji yra labai pikta , kaip isikas tai nepaleis ... įdėjau obels šakelę , pagalvojau gal ją griauš negu narveli (o ratuko beveik iš vis neliko lotuliukas.gif ) ....
Atsakyti
dziungarijos ziurkenai gali pyktis

Papildyta:
geriau pirkti sirijos ziurkenus, jie retai pesasi , beveik niekada
Atsakyti
QUOTE(654lina654 @ 2008 04 08, 15:09)
dziungarijos ziurkenai gali pyktis

Papildyta:
geriau pirkti sirijos ziurkenus, jie retai pesasi , beveik niekada

na jau, taigi pagal gyvenimo buda sirijos ziurkenai vienisiai? g.gif
Atsakyti
Pas mus džiungariukai pešasi, todėl gyvena atskiruose narvuose g.gif
Atsakyti
Sveiki as neseniai zusiregistravau i si tinklapi ;D
na stai pradedu savo bedas pasakot:
As turiu ziurkena kuri man draugea padovanojo per gimtadieni ji yra patele.
Manjo draugea sakea kad ir ziurkenai(sesuo ir brolis) gali tureti vaiku ir jie nebus issigime ar tai tiesa ar taip tikrai gali buti?? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Man drauge padovanojo ziurkena patele na as nuejau i parduotuve ir nusipirkau patina nes nenorejau kad jai butu liudna nezinau ka daryti ta patele puola ant patinelio pabuna ramiai ir vel puola ant jo ka man daryti baisu man juos taip palikti bijau kad kita ryta neberasiu vieno ziurkeno..
patarkit ka nors?? rolleyes.gif
Atsakyti
atskirk arba nešk atgal į parduotuvę .

Atsakyti
Sveiki na stai man draugea padovanojo ziurkena[patele] kad jai nebutu liudna njuejau po keliu savaiciu i kika parduotuve o tai buvo siandien, ir nupirkau patina tik jis kitokios spalvos tok visas tamsiai pilkas nu nezinau sake tik 7 cm tebeaugs jam 2 men o manjo pateleij tik 6 savaites idejau ji i narva ir ta patele pradejo pulti ant jo mustis as labaij issigandau ir isskyriau juos idejau juos abu i dezute ir vel ta patele puole ant jo veliau jam nieko nebedarea ir uzlipo ant jo tiesiog as nesjupratau to dalyko kas cea njutiko. Pagalvojau kad viskas bus geraij ir vel po kiek laiko juos idejau i narva o ta patele vel man gaila paliko to patinelio ziauru ziuret i ji toks nuliudes kampe stovi.. verysad.gif
Patarkit ka nors nezinau ka man daryt?? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(DzInDzEa @ 2008 04 24, 20:40)
Man drauge padovanojo ziurkena patele na as nuejau i parduotuve ir nusipirkau patina nes nenorejau kad jai butu liudna nezinau ka daryti ta patele puola ant patinelio pabuna ramiai ir vel puola ant jo ka man daryti baisu man juos taip palikti bijau kad kita ryta neberasiu vieno ziurkeno..
patarkit ka nors?? rolleyes.gif

Nelabai tenoreciau nesti atgal i parduotuve noreciau kad jie nesipyktu gal gali ka patarti?
Atsakyti