Įkraunama...
Įkraunama...

Žiurkėnai pykstasi

. Tiesa pas mus buvo sirijos ziurkenai,



As gavau dovanu sirijos ziurkena 2 men.ir uzsinorejau dar vieno kad jiem butu linksmiau gyvent.tada as nuvaziavau i parduotuve kur mano pode pirko ziurkena kuri gavau dovanu ir paklausiau ar yra ziurkenu 2 men.pasake kad ne buvo mazesniu atvesta ir as paemiau ta maziuka tada kai gryzom namo ileidom ta mazesni pas didesni ir tas didesnis pradejo ji kandzioti tada mes greitai juos atskyrem ir pardaveja sake kad galesim apkeisti ta didesni i mazesni jei jiedu pyksis tada mes ta didesni isvezem ir pasemem mazesni ir jie nesipyko bet parduotuveje mum nepasake lyties nes sake kad jie dar nemato ant maziuku.taigi jie taikiai ir laimingai gyveno . mes juos nakciai isnesdavom i tuoleta nes jie diena miega o nakti zaidzia ir mes viska girdedavom uz tat isnesdavom .po savaite kaip as juos sturiu as jiuos kai atsikeliau pasimemiau i kambari is tuoaleto . as juos labai gerai atskirdavau nes vienas budavo mazesnis negu kitas .ir kai juos atsinesiau to mazesnio neradau cray.gif tada nuejom i tuoleta ir prie tuoleto radom israusta duobe taigi jis pabego . as nesuprantu kodel verysad.gif jie ir sutardavo sakyciau kad pykdavosi nors ir nezinau kas ten patele ar patinelis . as nesuprantu kaip tas ziurkenukas galejo pabekti is narvelio gi jis nemokejo atidaryt dureliu nes radom viska uzdarineta . as nieko nesuprantu pro kur jis pabego taigi as nenoriu auginti jo vieno nes jam gali buti liudna . jis dar prie mane nepriprates . o dar viena bijau pirkt kad nesipyktu be to keisti nenoriu nes vistiek jis jau pas mus buvo visa savaite . prasau pasakykit kodel jis pabego g.gif cray.gif
Atsakyti
Va ir as siandien isigijau poryte dziungaliuku, bet jau matau kad lyg konfiktukai vyksta..kai tik patinukas ilenda i nameli, patele greitai ji isgruda ir jis lekia cypdamas i apacia po sukjimosi ratu sedet...tai net nzn gal nupirkt kita koki narvuka kad ir patineliui butu... doh.gif kazkaip nesinori ryte rasti kurio nors pasliko...
Atsakyti
smile.gif labai juokingai man jie pykstasi, arba kai nori mazyliuka koki paimt cirskia kaip koks laikrodukas blush2.gif blink.gif
Atsakyti
man kai jie cirskia tai ziauriai gasdina blush2.gif kai noriu paimt tai vienas labai labai cirskia tai jo kaip ir nejudinu, kitas tai ramiakas lotuliukas.gif bet jau lyg apsipyko ir susigyveno sitie mazuliai mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va siandein jau atskyriau patina i smelio stiklainy...stipriai ikando pateleij, tai jei nesugalvosiu kaip narvo atskirt dovanosiu as ji...nors gal dar susitaikys. nes po pastaruju pestyniu kai tik parsiveziau gyveno draugiskai... doh.gif o dab vel kazkas jam uzejo..matyt patele neduoda blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu Džiungariukai paprastai pykstasi dėl teritorijos ir yra labai aršūs šiuo atžvilgiu. Geriausia laikyti du broliukus ar dvi sesutes, nes jei bus broliukas ir sesutė, tai gimė žiurkėniukai gali turėti visokių ydų: nuo kurtumo iki to, kad nepajudina kažkurios galūnės - paralyžiaus.
Atsakyti
QUOTE(Saule.horses @ 2007 09 29, 14:31)
Nu Džiungariukai paprastai pykstasi dėl teritorijos ir yra labai aršūs šiuo atžvilgiu. Geriausia laikyti du broliukus ar dvi sesutes, nes jei bus broliukas ir sesutė, tai gimė žiurkėniukai gali turėti visokių ydų: nuo kurtumo iki to, kad nepajudina kažkurios galūnės - paralyžiaus.

buvau draugei turguj nupirkus dvi dzungariskas ziurkenukes. tai jos pradejo pestis del ratuko, ir del visko kito, pabaiga: viena ryta drauge rado tik viena ziurkene gyva verysad.gif
gal berniukai draugiskesni g.gif
arba mane turguj apgavo gal buvo ne vienos vados, bet tikrai buvo jaunikles ir is pat pradziu graziai sutare doh.gif
Atsakyti
pas mane pagyveno draugiškai gal mėnesį, o paskui taip susipjovė, kad teko atskirti, dabar gyvena atskiruose narveliuose
Atsakyti
Pas mus buvo lygiai tas pats. Pirkau dvi sesutes iš vieno lizdo. Kurį laiką gyveno gražiai, matyt, kol subrendo. O po to kad susipjovė, iki kraujų doh.gif Teko atskirti. Po to keletą kartų bandėm vėl suleisti kartu, tikėdamiesi, kad nesipyks.. Bet tik apsiuosto susitikę ir vėl kimba viena į kitą. Taip ir gyvena atskiruose narveliuose.
Atsakyti
kyla klausimas ar ir berniukai dzungariukai lygiai taip pat elgiasi, ar islieka draugiski visa gyvenima? g.gif gal sulauksiu Mikes Pukuotuko komentaro unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 01 spalio 2007 - 18:16
Mano džiungariukai gyvena trijuose narveliuose: du berniukai , trys berniukai ir trys mergaitės rolleyes.gif Mergaitės ir du berniukai niekada nesipeša, labai draugiškai sutaria biggrin.gif , o trys berniukai būna, kad susipeša, bet nelabai smarkiai, ir vėl draugauja. Kai vienas iš to narvelio buvo pabėgęs, kiti du nė karto nesusipjovė.Matyt, viskas priklauso ne nuo lyties, o nuo charakterio biggrin.gif
Atsakyti
Visi cia tik sako nesutaikisi....Na ash turiu patele ir patineli,pradzioj baisiai pjovesi,musesi.....atskiriau patina i kita narveli,ir po savaites turejau jau 9 diungariukus 4u.gif gal del to ir pesasi..... mirksiukas.gif

Man ir patinka kai jie ''dainuoja'' biggrin.gif issizioja ir rekia,o is zandu semkes tik byra.... lotuliukas.gif
Atsakyti