Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas IX tema

QUOTE(rasa23 @ 2009 01 07, 20:32)
O ar ką nors bandėte iš josios patarimų? Ar padėjo?
Už kelių mėn - 2 metukai.
Kažkada alergologė sakė - iki 2 m išaugs, bet matau, kad deja, ne. Liūdesys liūdesys... 4u.gif

Natūramunda beveik bandyti galite,nu mums tai viskas baigėsi po jų gydymo,neskaitant ,kad ir sveikai stengiamės valgyti.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 01 07, 16:45)

Atsimenu, kad apie maudymasi jau labai seniai temoj raset, ane? Net ir vesiam, 35 laipsniu vandeni israusta?  g.gif Dar gal zoleles netinka. Bandykit aliejukus i vonia (be visokiu sintetiniu parfumu), avizu, selenu voneles.. o kaip sekesi su drusku vonele kai bandet? Jei taip jums geriau, kuo reciau maudykites, gal net visai nenaudokit muilu, jei jie visi netinka  g.gif
Iskart issimaudzius (galima net dregna kuna - geriau isigers) issitepkit drekikliu.

Jei reiks silpniausio hormoninio, tai reiks. Tik as galvoju, labai svarbu pagrazejus odelei po jo naudojimo, gausiai drekinti su jums labiausiai tinkanciu drekikliu.


Taip rasiau jau anksciau, kad maudynes mums peilis. Stengiuosi prileisti ne toki karsta vandenuka. Dar vienas durnumas man, kad abu vaikai iprate maudytis kartu ir jau atskirai niekaip. Kol buvo maziukai, pildavau Blemandoli, bet tada ir berimu dar tokiu nebudavo. Druska rekomendavo ir alergologe, ir homeopate, ir ortopede, todel pilu. Ar pilu druskos, ar ne, vis tiek blogai. Reikes pabandyti avizas, linu semenis... Visada patepu drekikliais po maudyniu. O ryte praktiskai visada vaizdas buna neblogas g.gif Manau sesei nepakenksim su tom vonelem?
Atsakyti
mano irgi abu jau pradeda kartu maudytis, bet as abiems irgi pilu alyvuogiu aliejaus, ar lakisiaus-berzu vonele, abu tuo paciu muiliuku prausiasi, blogiau tikrai nebus, juk kaip tik taikomes prie jautresnes odeles smile.gif o kad karstas vandenukas sudirgina AD odele, tai normalu, man neserganciai AD, bet turinciai jautria oda iskart raudonis ismusa ir plemukais isvaro, po pasitepimo emuljantu nurimsta viskas

mergaites patarkit kokia Taunytes knyga nusipirkt vat kad kazka pritaikyt musu vaikuciams, neskaiciau dar ne vienos, bet noriu pasiimt i ligonine, vis tiek teks ten nemazai laiko praleist, tai ir nauda bus ir laikas greiciau eis ax.gif Greisi, kuri tau istrigo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 08 sausio 2009 - 09:02
QUOTE(zanavyke @ 2009 01 07, 22:09)
Taip rasiau jau anksciau, kad maudynes mums peilis. Stengiuosi prileisti ne toki karsta vandenuka. Dar vienas durnumas man, kad abu vaikai iprate maudytis kartu ir jau atskirai niekaip. Kol buvo maziukai, pildavau Blemandoli, bet tada ir berimu dar tokiu nebudavo. Druska rekomendavo ir alergologe, ir homeopate, ir ortopede, todel pilu. Ar pilu druskos, ar ne, vis tiek blogai. Reikes pabandyti avizas, linu semenis... Visada patepu drekikliais po maudyniu. O ryte praktiskai visada vaizdas buna neblogas g.gif  Manau sesei nepakenksim su tom vonelem?


jei taip blogai, pabandykit isvis maudymasi vonioje keisti i dusa.
as suprantu, kad vaikai is pradziu bus nepatenkinti, bet gal tai sumazins diskomforta ir odos dirginima tam, kuri beria.
Papildyta:
QUOTE(Otaip @ 2009 01 07, 15:49)
biggrin.gif  mirksiukas.gif  pas ją CZ


QUOTE(lawanda @ 2009 01 07, 20:28)
data mano tai 19 tipo ribine diena, bet man negalima sulaukt saremiu, tai vat jei sestadienio echoskopas parodys kad jau vaikutis subrendes, kita savaite soliuosiu i operacine  unsure.gif


aisku. nu, kad viskas pagal plana ir greitai ir praeitu 4u.gif 4u.gif wub.gif

QUOTE(asarytex @ 2009 01 07, 16:26)
As is Ilford'o  mirksiukas.gif


salia drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 01 08, 08:00)
mano irgi abu jau pradeda kartu maudytis, bet as abiems irgi pilu alyvuogiu aliejaus, ar lakisiaus-berzu vonele, abu tuo paciu muiliuku prausiasi, blogiau tikrai nebus, juk kaip tik taikomes prie jautresnes odeles  smile.gif 


prisiminiau, kai rasei apie muila... bet juk tavo maziausiajai ilgokai dar muilo turbut neprireiks.. mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 01 08, 10:00)
mano irgi abu jau pradeda kartu maudytis, bet as abiems irgi pilu alyvuogiu aliejaus, ar lakisiaus-berzu vonele, abu tuo paciu muiliuku prausiasi, blogiau tikrai nebus, juk kaip tik taikomes prie jautresnes odeles  smile.gif  o kad karstas vandenukas sudirgina AD odele, tai normalu, man neserganciai AD, bet turinciai jautria oda iskart raudonis ismusa ir plemukais isvaro, po pasitepimo emuljantu nurimsta viskas

mergaites patarkit kokia Taunytes knyga nusipirkt vat kad kazka pritaikyt musu vaikuciams, neskaiciau dar ne vienos, bet noriu pasiimt i ligonine, vis tiek teks ten nemazai laiko praleist, tai ir nauda bus ir laikas greiciau eis  ax.gif  Greisi, kuri tau istrigo?

Net nežinau...Gal paskutinę kiek sveria siela?
Apie odą nemažai 9\10 laimės,o 7 nuodėmės ir 12 ligų irgi gausu visko.Gal pasivartyk knyginę turinį ir matysi ,kas tau labiau priimtina.Šiaip visos vertos dėmesio.Aš tai per vakarą po vieną suskaičiau,o gimdymo namauose,tai visas būčiau pabaigus ,nes gulėjau apie savaitę.......
Atsakyti
QUOTE(zanavyke @ 2009 01 07, 23:09)
Taip rasiau jau anksciau, kad maudynes mums peilis.

Visiškai nemirkome vonioje, tik dušą naudojame ir jau labai senai taip, nuo tada kai sėdėti pradėjo. Toks maudymas nepablogina situacijos thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*GREISI*,2009 01 07, 22:33]Natūramunda beveik bandyti galite,nu mums tai viskas baigėsi po jų gydymo,neskaitant ,kad ir sveikai stengiamės valgyti.
[/quote]

o ka jus daret, kad isgyjot? MAita ar vaista ziurejot? smile.gif
Papildyta:
[quote=Daddygirl,2009 01 08, 10:16]
[QUOTE]jei taip blogai, pabandykit isvis maudymasi vonioje keisti i dusa[/QUOTE].
Mes tai jau duse keli menesiai, nes vonioje labai nenoredavo, o i dusa eina patenkintas labaiusiai.O maudau su ADERMA aliejuku su avizomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 08 sausio 2009 - 10:37
QUOTE(*GREISI* @ 2009 01 07, 22:33)
Natūramunda beveik bandyti galite,nu mums tai viskas baigėsi po jų gydymo,neskaitant ,kad ir sveikai stengiamės valgyti.

Ačiū, pasiskambinau, bet matyt dar permažas - neišsėdės tiek ramiai... O kelių metukų jūs ėjote? Jums pasiūlė diagnostiką ir po kiek laiko po taikyto gydymo (kaip suprantu homeopatija) pagerėjo? Gali ir į AŽ aciuks.gif

QUOTE(lawanda @ 2009 01 08, 10:00)
mergaites patarkit kokia Taunytes knyga nusipirkt 

Aš skaičiau tik 9/10 laimės - ten yra ir apie alergijas - tokių ir visai paprastų dalykų pasiūlyta... Skaitosi labai labai greit... Žadu ir kitas jos knygas perskaityt.

QUOTE(Daddygirl @ 2009 01 08, 10:16)
jei taip blogai, pabandykit isvis maudymasi vonioje keisti i dusa.

Mes tai dažniausiai vonioje maudom - labai patinka, nenori išlyst. Kartais ir po dušu, bet rečiau...
Atsakyti
Idomu kaip sekesi gintariux.82 pas alergologa, tikiuosi buvo naudos is viso to vargo.

Maniskiams labai patinka vonioje maudytis, o po dusu nelabai. Isbandysime dar keleta voniu variantu, jei niekas netiks teks maudytis po dusu.
Atsakyti
QUOTE(zanavyke @ 2009 01 08, 17:14)
Idomu kaip sekesi gintariux.82 pas alergologa, tikiuosi buvo naudos is viso to vargo.

smagu, kad kažkam rūpime mirksiukas.gif na patvirtino mano spėjimus, kad alergiškas įkvepiamiems alergenams (namų erkutėms ir dulkėms bei pelėsiui). maistui didelės alergijos kaip ir nerodė. šiek tiek daugiau sūriui ir kiaulienai. pagal SCORAD mes įvertinti 40 balų, esam vidutinio sunkumo dermatukai.
nelabai suprantu, bet aiškino apie kraują, kad nelabai gerai ten rodo, tai gal omeny turėjo igE g.gif pirmą kartą mes tyrimus darėmės, tai dar patieties ne marios 4u.gif jei gerai įskaitau parašyta 108 - 6.8 proc, tik nelabai suprantu ką tie skaičiukai reiškia blush2.gif bet aiškino, kad tai nėra gerai ir mes esam toj grupėj, kur didesnė tikymybė susirgti astma verysad.gif nes jį apskritai nuo pat gimimo kamuoja nosytės problemos verysad.gif o aš taip bijau tos astmos, kad ne tas žodis verysad.gif bet reikia turėti vilties, kad viskas susitvarkys ir išaugsim 4u.gif dabar apie vaistus. žodžiu ZYRTEC liepė pagert, vėl tept ELIDELIU doh.gif na nežinau nei ką daryt, nes baigsim tept ir vėl tas pats doh.gif tiesa, šį kartą ELIDELĮ išrašė kompensuojamą. bet pasimetus ir nežiau kaip čia mums elgtis, nes mažiukui pablogėjimas tikrai nemažas, kasosi, kaklas raudonas, kai kur šlapiuoja šiek tiek, naujų bėrimų ant sprando yra, jau nekalbu, kad ir pilvas ir kojos raudonos doh.gif verysad.gif
o mano mažiukui taip patinka vonioj maudytas, kad pamatęs šypsosi lotuliukas.gif bet mums irgi stipriai po maudynių išrausta oda verysad.gif gal reik pabandyt kažką naujo į vonią pilt? g.gif paskutiniu metu lakišių, medetkas ir beržų lapus maišiau. kad būtų didelis poveikis nepastebėjau, bet ir nepakenkė g.gif gal ir emolientą kitą reiktų išbandyt g.gif gal laukt pagerėjimo ir tada jį keist? g.gif juk sunku atrinkt, kad tiktų. na žodžiu, klausimų ir dvejonių milijonai doh.gif
na ir prirašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 01 08, 17:59)
smagu, kad kažkam rūpime mirksiukas.gif na patvirtino mano spėjimus, kad alergiškas įkvepiamiems alergenams (namų erkutėms ir dulkėms bei pelėsiui). maistui didelės alergijos kaip ir nerodė. šiek tiek daugiau sūriui ir kiaulienai. pagal SCORAD mes įvertinti 40 balų, esam vidutinio sunkumo dermatukai.
nelabai suprantu, bet aiškino apie kraują, kad nelabai gerai ten rodo, tai gal omeny turėjo igE g.gif pirmą kartą mes tyrimus darėmės, tai dar patieties ne marios 4u.gif jei gerai įskaitau parašyta 108 - 6.8 proc, tik nelabai suprantu ką tie skaičiukai reiškia blush2.gif bet aiškino, kad tai nėra gerai ir mes esam toj grupėj, kur didesnė tikymybė susirgti astma verysad.gif nes jį apskritai nuo pat gimimo kamuoja nosytės problemos verysad.gif o aš taip bijau tos astmos, kad ne tas žodis verysad.gif bet reikia turėti vilties, kad viskas susitvarkys ir išaugsim 4u.gif dabar apie vaistus. žodžiu ZYRTEC liepė pagert, vėl tept ELIDELIU doh.gif na nežinau nei ką daryt, nes baigsim tept ir vėl tas pats doh.gif tiesa, šį kartą ELIDELĮ išrašė kompensuojamą. bet pasimetus ir nežiau kaip čia mums elgtis, nes mažiukui pablogėjimas tikrai nemažas, kasosi, kaklas raudonas, kai kur šlapiuoja šiek tiek, naujų bėrimų ant sprando yra, jau nekalbu, kad ir pilvas ir kojos raudonos doh.gif  verysad.gif
o mano mažiukui taip patinka vonioj maudytas, kad pamatęs šypsosi lotuliukas.gif bet mums irgi stipriai po maudynių išrausta oda verysad.gif gal reik pabandyt kažką naujo į vonią pilt? g.gif paskutiniu metu lakišių, medetkas ir beržų lapus maišiau. kad būtų didelis poveikis nepastebėjau, bet ir nepakenkė g.gif gal ir emolientą kitą reiktų išbandyt g.gif gal laukt pagerėjimo ir tada jį keist? g.gif juk sunku atrinkt, kad tiktų. na žodžiu, klausimų ir dvejonių milijonai  doh.gif
na ir prirašiau blush2.gif


tIK NELAUKIT KOL dideli plotai pradeda slapiuot, tad tai jau viskas, prasideda infekcijos. Paziurek ko mes buvom sulauke. GEraiu jau truputi hormono, nes nuo infekciju vienas zingsnis iki sepsio, tada gali ir blogaiusiai baigtis, kaip tik begali.
url=http://radikal.ru/F/s47.radikal.ru/i117/0901/52/7bb46742acb4.jpg.html]user posted image[/url]

as tai dabar perku premondol, ten yra prednizolono, ir kai jau prastai patepu. mamos, kurios sako, kad nenaudotu, tikrai neturejo tokiu baisybiu, kaip mes. As labai stengiuosi mazai naudoti, bet kartais neimanoma. Mums tai buvo nustate 83 balus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 08 sausio 2009 - 17:15
Labutis Supermamytes,geriausiu jums metu,o vaikuciams-pasveikt siemet butinai! 4u.gif
Nepaliauju stebetis kas per liga tas AD,beveik nera jokiu taisykliu:"kas vienam tinka-kitam visai ne".Pati turejau AD nuo gimimo taip manau pagal mamos pasakojima.Pasirasiau pati sau diagnoze.Tais laikais nelabai didelis pasirinkimas gydytoju buvo(gyvenant kokiam uzkampy).Kaip gyde nezinau,zinau kad maude "Kalio permanganate(?)"ir mama mano kad nuo to mano isberimai pavirto i pigmentines demes,kurios visiskai isnyko,kai buvau paaugle.Budavo kad nezmoniskai niezedavo ypac per lenkimus,gerdavau tavegili,tepliodavausi lorindenu,nuo kurio nieko geriau nebudavo,bet syki suradau nusiraminimo buda.Nieztincias vietas kisdavau po kuo karstesniu vandeniu,kiek tik kentet galejau,tai po to kuri laika ramu budavo.Aisku tada jau proto turejau,kad nenusiplykyciau.
Matyt liga paveldejo is manes dukryte,bet ja maudau vesiam vandeny,gan daznai,dazniausiai vien vandeniu tik prausiu,kad visus tepalus nuplaut.
Turiu klausima:kuo galvyte tepat,kad plaukuciai neatrodytu riebaluoti?
Atsakyti