Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas IX tema

QUOTE(*GREISI* @ 2009 01 08, 10:28)
Net nežinau...Gal paskutinę kiek sveria siela?
Apie odą nemažai 9\10 laimės,o 7 nuodėmės ir 12 ligų irgi gausu visko.


aciukas 4u.gif siandien nuspirkau dvi "kiek sveria siela" ir "9/10 laimes" thumbup.gif kazkaip jos labiausiai mane sudomino, jau viena isimeciau i tase ligoninen vesiuos, nes laiko turesiu gi po operacijos niekas greit nepaleis

QUOTE(Lince1 @ 2009 01 08, 18:14)
mamos, kurios sako, kad nenaudotu, tikrai neturejo tokiu baisybiu, kaip mes.


na as asmeniskai nesu nusistacius pries hormonus kai jau tikrai ju reikia ir paprastos priemones nebepadeda, bet vistiek nereikia iskart ju griebtis ir dar paciu stipriausiu, juk tie jau baisiniai berimai irgi neatsiranda taip iskart per akimirka, juk matosi ar vaikui blogeja ar gereja, va tada ir darom sprendimus ar jau reikia hormono. Mano maziukas jau irgi slakeli hydrokortizono paragaves, nes niekas paprasto nepadejo, tik blogyn ejo, tai teko i krema ilasint hormono ir vel pagerejus pereit prie naturaliu...
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 01 08, 22:09)
aciukas  4u.gif  siandien nuspirkau dvi "kiek sveria siela" ir "9/10 laimes"  thumbup.gif kazkaip jos labiausiai mane sudomino, jau viena isimeciau i tase ligoninen vesiuos, nes laiko turesiu gi po operacijos niekas greit nepaleis
na as asmeniskai nesu nusistacius pries hormonus kai jau tikrai ju reikia ir paprastos priemones nebepadeda, bet vistiek nereikia iskart ju griebtis ir dar paciu stipriausiu, juk tie jau baisiniai berimai irgi neatsiranda taip iskart per akimirka, juk matosi ar vaikui blogeja ar gereja, va tada ir darom sprendimus ar jau reikia hormono. Mano maziukas jau irgi slakeli hydrokortizono paragaves, nes niekas paprasto nepadejo, tik blogyn ejo, tai teko i krema ilasint hormono ir vel pagerejus pereit prie naturaliu...


O mes kiek gave hormono tai baisu, kai Kuzminskiene liepe visa kuna tepti Cutivate , ant jo antibiotiku ir tik tada drekiklius , tai baisu. Bet mums buvo trakiskai, keli gydytojai sake, kad galejo vaikas numirti. Tik tiek gerai, kad jie pasake velaiu, nes jei butu pasake tad, tai tikriauisi as buciau neisgyvenus.
Ir tai buvo nevienintelis kartas, kai gygytoji liep tepti hormonais. Jei homeopate Gema pasake, geraiu tepti hormonais ir tureti vaika , nei netepti ir jo nebetureti.
Nors praejo jau namazai laiko, bet prisiminus viska, men nuima visa kuna, jus net neisivaizduojat, ka reikejo isgyventi, tai baisiusi ,kas buvo mano gyvnime.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 01 09, 12:16)
O mes kiek gave hormono tai baisu, kai Kuzminskiene liepe visa kuna tepti Cutivate , ant jo antibiotiku ir tik tada drekiklius , tai baisu. Bet mums buvo trakiskai, keli gydytojai sake, kad galejo vaikas numirti. Tik tiek gerai, kad jie pasake velaiu, nes jei butu pasake tad, tai tikriauisi as buciau neisgyvenus.
Ir tai buvo nevienintelis kartas, kai gygytoji liep tepti hormonais. Jei homeopate Gema pasake, geraiu tepti hormonais ir tureti vaika , nei netepti ir jo nebetureti.
Nors praejo jau namazai laiko, bet prisiminus viska, men nuima visa kuna, jus net neisivaizduojat, ka reikejo isgyventi, tai baisiusi ,kas buvo mano gyvnime.


as dicki praktiskai nuo puses metu iki 3 metu variau hormonais nes Astrauskaite ir Vaiciulioniene taip liepe, man buvo pasakyta, kad priesingu atveju galiu nespet sustabdyt anafilaksinio soko ir vaikas mirs doh.gif aisku bijojau to, ypac kai jau du kartus buvom ligoninej ir vos spejom vaistus suleist.......po to jau pradejau matyt, kad su oda darosi blogai, pradejau dometis pati, ir aisku apakau kiek visko prisidirbus buvau doh.gif bet va oda jau sugadinta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 09 sausio 2009 - 12:51
sveikutes. as taip pat nesu uz ar pries hormoninius tepalus, bet jau kai atsiranda slapuojancios zaizdos ar vaikui labai niezti. tai manau jam tikrai reikia padeti, kad pats vaikas nesikankintu. mes ir jau per savo du metus tiek esam prisitepe ir elidel ir hidrokortizono ir advantan doh.gif dabar situacija yra geresne tai jau stengiames ju nenaudoti, bet anksciau buvo i vaika graudu ziureti. mane sese vis ramina. nes ji pati iki 16 metu kazkur turejo egzema. ji tepdavosi flucinar tepala. jo net nebudavo galima tepti ant veido, bet pati atsimenu kaip ji su asarom akyse pati juo tepdavosi, nes paprasciausiai nebuvo ka ir daryti. niekas daugiau nepadejo. bet dabar paziurejus i ja net nepasakytum , kad kazkada jai kazkas panasaus buvo. ir tie visi tepalai jokio salutinio poveikio odai kaip ir nepadare. nu yra gal per lenkimus ant ranku siek tiek sviesesne oda, bet nezinodamas, net nepastebetum. aisku nereikia tais tepalais piknaudziauti, bet kartais, nors ir trumpam, mes galim biski padeti. o labiausiai linkiu neprarasti vilties, kad tie berimai pasitrauks ir pamirsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 01 09, 11:16)
O mes kiek gave hormono tai baisu, kai Kuzminskiene liepe visa kuna tepti Cutivate , ant jo antibiotiku ir tik tada drekiklius , tai baisu. Bet mums buvo trakiskai, keli gydytojai sake, kad galejo vaikas numirti. Tik tiek gerai, kad jie pasake velaiu, nes jei butu pasake tad, tai tikriauisi as buciau neisgyvenus.
Ir tai buvo nevienintelis kartas, kai gygytoji liep tepti hormonais. Jei homeopate Gema pasake, geraiu tepti hormonais ir tureti vaika , nei netepti ir jo nebetureti.
Nors praejo jau namazai laiko, bet prisiminus viska, men nuima visa kuna, jus net neisivaizduojat, ka reikejo isgyventi, tai baisiusi ,kas buvo mano gyvnime.

As ir uz tai,kad jei reikia hormonu,tai jau geriau nekankinti vaiko,bet tik jei jau tikrai ju reikia.
O Cutivate gryna liepe tept?
Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 01 09, 12:45)
as dicki praktiskai nuo puses metu iki 3 metu variau hormonais nes Astrauskaite ir Vaiciulioniene taip liepe, man buvo pasakyta, kad priesingu atveju galiu nespet sustabdyt anafilaksinio soko ir vaikas mirs  doh.gif aisku bijojau to, ypac kai jau du kartus buvom ligoninej ir vos spejom vaistus suleist.......po to jau pradejau matyt, kad su oda darosi blogai, pradejau dometis pati, ir aisku apakau kiek visko prisidirbus buvau doh.gif  bet va oda jau sugadinta  verysad.gif

O kas tokio odai atsitiko?
As tai klausineju visu kas tepe hormonais kokios odos pasekmes ax.gif .tai sako ispradziu tos vietos buna pabale,neidega saulej.Bet po to tipo pigmentas atsistato.Bet cia ir turbut kaip kam g.gif
Mes ir hormono gavom nuo 5men. verysad.gif nors ir negryno,bet vistiek hormono verysad.gif .
lawanda o tu dicki grynu tepdavai,ar kaip maziui maisydavai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 09 sausio 2009 - 14:06
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 01 09, 15:06)
O kas tokio odai atsitiko?
As tai klausineju visu kas tepe hormonais kokios odos pasekmes ax.gif .tai sako ispradziu tos vietos buna pabale,neidega saulej.Bet po to tipo pigmentas atsistato.Bet cia ir turbut kaip kam g.gif
Mes ir hormono gavom nuo 5men. verysad.gif nors ir negryno,bet vistiek hormono verysad.gif .
lawanda o tu dicki grynu tepdavai,ar kaip maziui maisydavai?


tepdavau grynu advantano tepalu doh.gif aisku ne kiekviena diena, bet jau taip kursas 1-2 savaites, pertrauka max menesis, dar plius tavegilis i skrandi, veliau musu pediatre pasikeite, atejo tokia jaunute, tai pradejo mane auklet ir i prota vesti, advantano tepala pradejau siek tiek skiesti, veliau perejau prie advantano kremo ir ttt.
labai stipriai suplonejusi oda dideliais baltais issausejusiais lopais, kurie sauleje deja labai stipriai nudega ir ismeto puslemis, jei siu plemu nedrekinam, labai staigiai ant ju atsiranda berimai ir ismusa raudonis, kuris jau is tu lopu plinta toliau o patys lopai skeldeja ir kraujuoja doh.gif Taigi kaip jau gyd. pradeda mums negarsiai kalbeti, tai visam laikui sios pasekmes verysad.gif Be drekinimo jau nebegalim, ir gyvent jau jam rekomenduotina juros klimate, kur istisai dregme ir drekinama oda vandens, smelio, saulutes...
maziukas gaves dar bais nedaug ir tai tik stipriai skiesta hydrokortizona, kai jau nakti neramus yra nuo kasimosi, bijau hormonu, bet zinau, kad kartais be ju tikrai neissiversi... tik vat reik protelio jiems turet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 09 sausio 2009 - 14:21
Nuraminimui galiu pasakyti, kad ir mano broliui jokiu pasekmiu nuo hormoniniu tepalu neliko, nors jis jais tepliotas pakankamai gausiai buvo iki kokiu 5-6 m. Bet zinoma tokio "gydymo" visiskai nepalaikau.
Tepti gryna hormona ar pamaisyti ji su tepaliuku manau turetu nuspresti pati mama stebedama poveiki odai. Mums, kai buvo pablogejimai, pakakdavo Cutivate sumaisyti su kitu tepalu, kokiu santykiu, priklausydavo nuo vaiko bukles. Taciau buvo atvejis, kai vaikas ziauriai draskes oda po kakliuku. Ten oda plona, todel is karto nusivare oda, tokie raudoni taskeliai kruvini vis lindo, o vaikas verkdamas draskes toliau, tad paemiau gerokai stipresni hormona - prednizolona (atveze viena moteriske is Maskvos, sake savo mergaite juo vissikai isgyde, bet pamaciusi stipruma maniau niekada netepsiu) - ir patepiau gryna pora kartu. Toje vietoje daugiau niekada nebere, tfu tfu tfu.
O "sausukus" kitose vietose stengiuosi drekinti kuo naturalesnem priemonem. Taciau kai vaikas ziauriai draskos ir matau, kad kencia ar matau besiformuojancias zaizdeles, net negalvodama patepu pamaisyta hormona. Negaliu sau leisti, kad vaikas kankintusi del mano naturalistiniu ideju, vis pagalvoju, ar jis to noretu. Manau ne. Ir jeigu paauges tebetures ta beda, manau sunkiais momentais ims hormonini tepala ir tiek. Visi mano pazistami suaugusieji, sergantys sia liga, daro butent taip, net jei ir iesko salia kitu AD kontroliavimo budu.
Be abejo gali buti tokiu atveju, kai hormonai isties palieka matomu pedsaku unsure.gif

Papildyta:
va, pvz. kaip lawandos vaikui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 01 07, 11:35)
Sveikutes,

Sakau pasidalinsiu info apie Azuolyno vaistines Kaune gaminama vitaminini krema - gal naujai prisijungusioms mamytems pravers - superinis dalykas  thumbup.gif , niekur kitur tokio nerasite isigyti. Jeigu ne sitas kremukas, tai mes jau nzn kiek hormoninio tepalu kg butume sunaudoje vien tik ant maziaus veiduko. Vakar viska apie ji vaistinej issiklausinejau, nes jau buvau sunerimus kas i jo sudeti ieina, kad sutepus AD nuo veiduko atsitraukia. Pasirodo 100% naturalus, sudetis - lanolinas+saltalankis+vit.A+E, jokiu konservantu. Bet del to jo galiojimas lb trumpas - net ir saldytuve laikant galioja tik apie 1 men. O jei ne saldytuve, tai is viso gal tik savaite galioja. Vaistininke sake, kad seniau dar dedavo boro rugsties, kad ilgiau laikytu, bet dabar jau nebededa. Tai vat gaila, bet uzsipirkti ilgesniam laikotarpiui neimanoma. Ir ne pigiai atsieina - toks mazuciukas induciukas 10 Lt kainuoja, jei visam kuneliui, tai vos savaitei uztenka. Kol dar to kunelio pas mus nedaug (5 men. maziukui), tai tepam visa.


Ar galėtum sužinoti kokiomis proporcijomis deda. Gal tada ir Vilniuj galėtų kurioj nors vaistinėj pagaminti.
Atsakyti
Ausru, ar gali nupasakoti, kur Kaune yra Azuolyno vaistine?

Gintariux.82, suprantu, kad rezultatai nenudziugino, bet manau gerai, kad suzinojai kazka konkretaus. O kaip gyd. patare kovoti su dulkiu erkutemis, kokiu aplamai gavai patarimu. Va as mastau, kad reikia man keisti patalyne ir nelabai turiu info kur ir kokia pirkti. Lyg kazkuri rasete, kad turite grikiu pagalves, gal galit pasakyti kaip jos skalbiamos, valomos? Musu alergologe serga, todel rezultatu teks palaukti pora savaiciu.

Siandien pakliuvome ne pas savo pediatre, tai ji labai nuosirdziai susidomejo musu AD. Dave keleta patarimu, pvz. vaistinese paieskoti PARADUST naturalus dulkiu erkuciu valiklis lovoms (www.paradust.eu), skalbti su skalbimo milteliais Mini Riesk, dar pasidomejo, ar mums kas nors rekomendavo vaistus Singulain. As tokius girdziu pirma karta.
Atsakyti
QUOTE(zanavyke @ 2009 01 09, 16:27)
Ausru, ar gali nupasakoti, kur Kaune yra Azuolyno vaistine?

Gintariux.82, suprantu, kad rezultatai nenudziugino, bet manau gerai, kad suzinojai kazka konkretaus. O kaip gyd. patare kovoti su dulkiu erkutemis, kokiu aplamai gavai patarimu. Va as mastau, kad reikia man keisti patalyne ir nelabai turiu info kur ir kokia pirkti. Lyg kazkuri rasete, kad turite grikiu pagalves, gal galit pasakyti kaip jos skalbiamos, valomos? Musu alergologe serga, todel rezultatu teks palaukti pora savaiciu.

Siandien pakliuvome ne pas savo pediatre, tai ji labai nuosirdziai susidomejo musu AD. Dave keleta patarimu, pvz. vaistinese paieskoti PARADUST naturalus dulkiu erkuciu valiklis lovoms (www.paradust.eu), skalbti su skalbimo milteliais Mini Riesk, dar pasidomejo, ar mums kas nors rekomendavo vaistus Singulain. As tokius girdziu pirma karta.


Mes turim grikines pagalves ir žinok thumbup.gif . Iš pradžių pabandėm veianą, o dabar visa šeima perėjom prie grikinių. Kiek žinau erkutės grikiuose erkutės nesiveisia, tai pagalvių plauti ar kitaip valyti nereikia. Pagalvės pradžiai gal šiek tiek kietokos, bet išsiformuoja pagal galvos formą ir išsimiegi thumbup.gif Yra ir čiužinių grikinių.
Atsakyti
QUOTE(Gosiuke @ 2009 01 09, 15:40)
Nuraminimui galiu pasakyti, kad ir mano broliui jokiu pasekmiu nuo hormoniniu tepalu neliko, nors jis jais tepliotas pakankamai gausiai buvo iki kokiu 5-6 m. Bet zinoma tokio "gydymo" visiskai nepalaikau.
Tepti gryna hormona ar pamaisyti ji su tepaliuku manau turetu nuspresti pati mama stebedama poveiki odai. Mums, kai buvo pablogejimai, pakakdavo Cutivate sumaisyti su kitu tepalu, kokiu santykiu, priklausydavo nuo vaiko bukles. Taciau buvo atvejis, kai vaikas ziauriai draskes oda po kakliuku. Ten oda plona, todel is karto nusivare oda, tokie raudoni taskeliai kruvini vis lindo, o vaikas verkdamas draskes toliau, tad paemiau gerokai stipresni hormona - prednizolona (atveze viena moteriske is Maskvos, sake savo mergaite juo vissikai isgyde, bet pamaciusi stipruma maniau niekada netepsiu) - ir patepiau gryna pora kartu. Toje vietoje daugiau niekada nebere, tfu tfu tfu.
O "sausukus" kitose vietose stengiuosi drekinti kuo naturalesnem priemonem. Taciau kai vaikas ziauriai draskos ir matau, kad kencia ar matau besiformuojancias zaizdeles, net negalvodama patepu pamaisyta hormona. Negaliu sau leisti, kad vaikas kankintusi del mano naturalistiniu ideju, vis pagalvoju, ar jis to noretu. Manau ne. Ir jeigu paauges tebetures ta beda, manau sunkiais momentais ims hormonini tepala ir tiek. Visi mano pazistami suaugusieji, sergantys sia liga, daro butent taip, net jei ir iesko salia kitu AD kontroliavimo budu.
Be abejo gali buti tokiu atveju, kai hormonai isties palieka matomu pedsaku  unsure.gif

Papildyta:
va, pvz. kaip lawandos vaikui  verysad.gif


o as buvau issigandus, kad mes vieni tokie hormonizuoti lotuliukas.gif
mes dar gerdavom prednizolona, bet gydytojai tai visi kisa ir gert ir tept.
Atsakyti
QUOTE(zanavyke @ 2009 01 09, 15:27)
Ausru, ar gali nupasakoti, kur Kaune yra Azuolyno vaistine?

ĄŽUOLYNO VAISTINĖ,K. Petrausko g. 40, KAUNAS (37) 204873, ji prie Viešosios bibliotekos, netoli Sporto halės.
Atsakyti