Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek depiliuojat bikinio sritį?-2dalis

Depiliacinis kremas tai tikrai nieko gero. Turejau, bet ne veet, nu puse velnio, puse nuima puse lieka biggrin.gif Bet kai mokejau vos kelis litus, ne taip kaip uz veet, tai ir ne taip gaila... Dabar tai turiu svajone isbandyti depiliacija vasku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2005 07 18, 20:29)
naudoju Diedo skutimosi putas ir su peiliuku snaj snaj, niekas niekur neslysta ir neisipjauna  schmoll.gif  liuks  thumbup.gif
tiesa dar po to patepu Diedo kremu po skutimosi Faustas  biggrin.gif  thumbup.gif

Diedo thumbup.gif
tesiog labai juokingai skamba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 07 18, 17:04)
8in1??????  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Kur čia tokį radai?  biggrin.gif

na vat droge yra sakau eveline cosmetics dar reklamoj maciau yra ir 9 in 1. vat tongue.gif sakau ir svelnina pasekmes ir drekina ir stabdo augima ir dar visokio velnio mirksiukas.gif kiek naudoju aisku nuramina o daugiau... nznau visada tepu juo
Atsakyti
o vat del to kaip ten isskust ax.gif man tai baisu nes kai gali priaugyt i viena vieta 3 plaukeliai ir uzzelt dar daugiau taj.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 07 18, 20:20)
Diedo thumbup.gif
tesiog labai juokingai skamba biggrin.gif


Ai aš taip irgi kartais pasakau, bet man labai patiko, kad šitas Diedas iš didžiosios raidės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2005 07 18, 18:15)
Man tai labiausiai patinka kai nieko nėr  blush2.gif Bet kartais palieku tik plonytę juostelę  tongue.gif
levrete, na pabandyk, kad ten kažkaip neįsipjauna, aš drasiai su peiliuku darbuojuos  biggrin.gif tfu tfu tfu, kad neprisišnekėčiau, nes paskui ir  doctor.gif gali prireikt  smile.gif

Na man kolkas irgi sėkmingai baigėsi tfu tfu tfu

QUOTE(kioske @ 2005 07 18, 20:29)
naudoju Diedo skutimosi putas ir su peiliuku snaj snaj, niekas niekur neslysta ir neisipjauna  schmoll.gif  liuks  thumbup.gif
tiesa dar po to patepu Diedo kremu po skutimosi Faustas  biggrin.gif  thumbup.gif

Mačiau aš tą Faustą pirkti,kas tai per daiktas ar geras

QUOTE(Juree @ 2005 07 18, 21:37)
na vat droge yra sakau eveline cosmetics dar reklamoj maciau yra ir 9 in 1. vat tongue.gif  sakau ir svelnina pasekmes ir drekina ir stabdo augima ir dar visokio velnio mirksiukas.gif  kiek naudoju aisku nuramina o daugiau... nznau visada tepu juo

O kokia kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE
O kokia kaina g.gif

tiksliai neprisimenu, pirkau senokai, lyg 6lt kainavo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juree: 19 liepos 2005 - 17:12
Sveiki,
Turiu tokią problemele... Mano vaikinas nori, kad pas mane intymios vieteles visada būtų nuskustos, tai as sugalvojau, kad būtų galima pasidaryt depiliacija... Gal galėtumėt pasidalint patirtimi, kaip ten viskas buna... Ar labai skauda? Ar neprasidės alergija? Kas kiek laiko darot? Ir kokios tos depiliacijos buna...? Pavyzdziui as girdejus, kad yra kazkokia Braziliska depiliacija, bet net nezinau, kas tai yra... Na zodziu sioje srityje esu visai zalia...
Atsakyti
Pati čia tik antra diena, bet jau žinau, kad šita temelė yra kitoje temoje, berods, kur kalbama apie grožį, kosmetiką. Ten jau tiek plačiai išdiskutuota apie viską. Kiekvienas plaukelis aptariamas.
Atsakyti
na aš ir už basą intymią vietą thumbup.gif darbuojuos su peiliuku,nesudėtinga,tik greit vėl plaukai atauga,o po dienos ir į vyriška tik ūgtelėjusią barzdytę panašu pasidaro:) o kaip su vašku pavyksta visus plaukelius nuraut???
Atsakyti
veet kremas visiškas šlamštas
Atsakyti
Vašku depiliuoti yra thumbup.gif Plaukeliai visi išsirauna, atauga silpnesni, retesni. Kuri nebandėt, būtinai pabandykit mirksiukas.gif Aš vis galvoju, kur aš anksčiau buvau...
Atsakyti