Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek depiliuojat bikinio sritį?-2dalis

Braziliska depiliacija yra kai uskutami plaukai bikini srityje ir paliekama tik siaura juostele plaukuciu per vidury smile.gif Man ir maniskiui labiausiai ir patinka si intymios vieteles sukuosena,todel as taip ir depiliuojuosi mirksiukas.gif .Skutuosi su peiliuiu,tad vargina tai kad skusti tenka kas antra diena doh.gif .O siaip jokkiu alergiju,viskas ciki piki thumbup.gif
Atsakyti
O gal kuri nors esat išbandžiusi reklaminiam laikrastuke SELECT reklamuojama depiliacijos aparatuka, kuris veikia plaukeliu saknis radijo bangomis ir jie neauga? Ar tikrai taip gali buti???? javascript:emoticon(':rolleyes:')
smilie
Atsakyti
Select siūlomos prekės, kaip teko įsitikinti - visiškas š... Taigi patariu netikėti gražiomis jų pasakomis vos už keletą litų. O man smalsu, ar tas naujasis Johnsons iš tiesų stabdo plaukelių augimą? Ar galima jį tepti TEN? Kadangi aš nuskutu plaukelius visiškai, nepalikdama jų nė menkiausio lopinėlio, man tai labai aktualu. Gal bandėte jį kuri? ax.gif
Atsakyti
paskaitykit čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Man asmeniškai su tuo vašku labai jau baisiai g.gif nusipirkau ash tų vaško juostelių, blauzdas nuplėšiau ir tai per skausmus ir ašaras ir nebegalėjau. Sudėjau visas tas juosteles į dežutę ir baisu net pažiūrėt man į jas. Kojų depiliacija tai dar dar, bet bikinio brrr.. ax.gif Po to vaško tai net pleistro nuplėšiamo nuo piršto bijau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrele @ 2005 08 02, 16:03)
Man asmeniškai su tuo vašku labai jau baisiai  g.gif nusipirkau ash tų vaško juostelių, blauzdas nuplėšiau ir tai per skausmus ir ašaras ir nebegalėjau. Sudėjau visas tas juosteles į dežutę ir baisu net pažiūrėt man į jas. Kojų depiliacija tai dar dar, bet bikinio brrr.. ax.gif Po to vaško tai net pleistro nuplėšiamo nuo piršto bijau  schmoll.gif

pimą kartą geriau eiti į saloną mirksiukas.gif pažiūrėsi, kaip daroma, o ir plaukiukai silpnesni ataugs rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif o salone su va6ku bikinį gali visai pilnai nudepiliuoti,ar tik ties kirkšnim??? doh.gif blush-anim-cl.gif na čia aš kaip kokia tūndra nieko nežinau
Atsakyti
galima viską, tik gal ne iš pirmo karto unsure.gif bent man ravėjo palaipsniui blush2.gif iš pradžių tik kraštus, kitą kartą vis gilyn... bet čia gal nuo kosmetologės ir odos jautrumo priklauso unsure.gif
Atsakyti
clap.gif lekiu pas kosmetologe doh.gif o aš ir nestuke.gif varkdavau,pukšėdavau po 2val. bet susitvarkydavau
Atsakyti
as tai senobiskai, peiliukais... Greitai ten, kai igundi uzsimerkus galima biggrin.gif kaskaip man jokie kremai nepaima tu khe khe plauku smile.gif tenka su peiliukais darbuotis, vasko tai bijau, nes man kojas ravint skauda, o apie tas dziungles isvis patyliu fear.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 08 02, 19:05)
as tai senobiskai, peiliukais... Greitai ten, kai igundi uzsimerkus galima biggrin.gif kaskaip man jokie kremai nepaima tu khe khe plauku smile.gif tenka su peiliukais darbuotis, vasko tai bijau, nes man kojas ravint skauda, o apie tas dziungles isvis patyliu fear.gif


na bet jeigu įgudusi ranka ir be jokių ilgų ceremonijų,tai tas skausmas staigus turėtų būti blink.gif gal galima ir pakentėt įsikandus į dantis kažką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siemka @ 2005 08 02, 19:25)
na bet jeigu įgudusi ranka ir be jokių ilgų ceremonijų,tai tas skausmas staigus turėtų būti blink.gif gal galima ir pakentėt įsikandus į dantis kažką biggrin.gif

aga, tokį daikčiuką, kur boksininkai įsikanda laugh.gif
Atsakyti