Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių dietos

sveikutės,
aš čia naujokė, bet norėčiau parašyti apie Badikovą. Aš pas ją lankiausi prieš pora metų. Pavyko numesti apie 20kg (per pusmetį), bet pradėjus valgyti normalų maistą svoris ataugo kaip ant mielių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedroshus @ 2005 03 01, 16:30)
sveikutės,
aš čia naujokė, bet norėčiau parašyti apie Badikovą. Aš pas ją lankiausi prieš pora metų. Pavyko numesti apie 20kg (per pusmetį), bet pradėjus valgyti normalų maistą svoris ataugo kaip ant mielių verysad.gif


Noriu as jus, mergickos, paprotinti siek tiek blush2.gif
Skundziasi cia visos, kad pradejus po dietos "normaliai" valgyti, vel viskas atauga.. Tai zinoma! Po bet kokios dietos, jei norite, kad svoris issilaikytu, reikia ne "normaliai" maitintis, o sveikai, subalansuotai + dar sportu uzsiimti. O jeigu po dietos imat vel piktnaudziauti duonyte, sviestuku, cepelinais ar tiesiog padaugint kaloriju, nieko del vel augancio svorio kaltinti nevertetu (nei tos vargses Badikovos:) ), isskyrus pacia save mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka as irgi prisiminiau tokia badikova siaip laikesi tiek pazystammu draugiu mamos ir visoms labi gerai, bet ti kad kai vel kimshti pradedavo tai ir ataugdavo, gal kas galetu pakopint sios dieotos pavyzdy kukiu principu jinai sudaro
ka valgyti duoda
beje kaip ja reiktu rasti nes noreciau ir ahs nueiti
Atsakyti
Mano mama vazinejo pas Badikova, per puse metu numete 30 kg, svoris gal issilaike pora metu, o dabar vel viska ataugo. Tiesiog persisotino tais baltymais, organizmas issiilgo angliavandeniu, po sios dietos ji i mesa is viso paziuret negali. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia30 @ 2005 03 09, 02:42)
Mano mama vazinejo pas Badikova, per puse metu numete 30 kg, svoris gal issilaike pora metu, o dabar vel viska ataugo. Tiesiog persisotino tais baltymais, organizmas issiilgo angliavandeniu, po sios dietos ji i mesa is viso paziuret negali.  schmoll.gif



O as po sios dietos negaliu ziureti i tuno salotas. Kai pagalvoju, tai net bloga darosi.
Kai as lankiausi, tai mesa nelabai daznai budavo. Labiausiai man patiko farsas su varske thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kootwella @ 2005 03 01, 16:41)
Noriu as jus, mergickos, paprotinti siek tiek blush2.gif
Skundziasi cia visos, kad pradejus po dietos "normaliai" valgyti, vel viskas atauga.. Tai zinoma! Po bet kokios dietos, jei norite, kad svoris issilaikytu, reikia ne "normaliai" maitintis, o sveikai, subalansuotai + dar sportu uzsiimti. O jeigu po dietos imat vel piktnaudziauti duonyte, sviestuku, cepelinais ar tiesiog padaugint kaloriju, nieko del vel augancio svorio kaltinti nevertetu (nei tos vargses Badikovos:) ), isskyrus pacia save mirksiukas.gif


Šaunuolė Kootwella umn.gif Ir dar - visos dietos tol eis šuniui ant uodegos, kol nesuprasime, kad vadinamas normalus valgymas yra viso labo abžorstva. Pažiūrėkit į lieknas moteris, ar matėt jas puntant riebų maistą nerealiais kiekiais? Tota. Su antsvoriu kaip su alkoholizmu - sprendimą reikia priimti visam gyvenimui.
brunette.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(giedroshus @ 2005 03 09, 08:39)
O as po sios dietos negaliu ziureti i tuno salotas. Kai pagalvoju, tai net bloga darosi.
Kai as lankiausi, tai mesa nelabai daznai budavo. Labiausiai man patiko farsas su varske  thumbup.gif

O siaubas, taigi toks derinukas tai supuna pilve (mesa + varske) doh.gif , baisu pagalvot! Gi zymiai paprasciau derint produkuktus, tainukris kiek reikia, ir sveikata bus puiki. Pritariu, kad tos moteriskes nereikia kaltint, savo galva gi ten nueini, bet reik proto turet gert tabletes, kad vidurius leistu, ir pan., ir vaisiu ziema nevalgyt, o tik vitaminu tabletkas, na, jei proto ner; o man ir nebuvo, kazkaip dabar tik atsirado. Zinot, puikiai jauciuos derindama maista, kitaip nemoku; valgau tikrai daug, svoris neauga daugiau, zinoma, sveriu per daug, bet didelio noro numest neturiu, matyt, kitaip valia sukaupciau atsisakydama saldumynu.
Kam idomi ta jos dieta, nusipirkit Atkinso knyga, ten tas pats, o vietoj to pasaro, selenas valgykit.
Atsakyti
Šiaip jinai dar rekomenduoja gerti vitaminus, kurių galima nusipirkti „tik pas ją“, aišku jie ir kainuoja nepigiai, tačiau parduotuvėse, prie papildų, skirtų sportininkams aš mačiau gerokai pigesnių tų vitaminų. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2005 03 09, 15:57)
O siaubas, taigi toks derinukas tai supuna pilve (mesa + varske) doh.gif , baisu pagalvot! Gi zymiai paprasciau derint produkuktus, tainukris kiek reikia, ir sveikata bus puiki. Pritariu, kad tos moteriskes nereikia kaltint, savo galva gi ten nueini, bet reik proto turet gert tabletes, kad vidurius leistu, ir pan., ir vaisiu ziema nevalgyt, o tik vitaminu tabletkas, na, jei proto ner; o man ir nebuvo, kazkaip dabar tik atsirado. Zinot, puikiai jauciuos derindama maista, kitaip nemoku; valgau tikrai daug, svoris neauga daugiau, zinoma, sveriu per daug, bet didelio noro numest neturiu, matyt, kitaip valia sukaupciau atsisakydama saldumynu.
Kam idomi ta jos dieta, nusipirkit Atkinso knyga, ten tas pats, o vietoj to pasaro, selenas valgykit.

nono.gif nemaisykit tikrai badykovos ir atkinso dieta nera tas pats.
skirtumas: badikovos dietoj turi valgyt atitinkamo maisto , bet tiek kad jaustumeisi soti, o va Atkinsono ten kiek pamenu viskas gramais , daugiau negalima schmoll.gif
Taigi kad kg neataugtu yra pas Badikova stabilizacijos kursas , kur pamazu sugrazina prie normalaus maisto.


O gal kokia knyga yra apie maisto derinima? Susidomejau ax.gif


Vitaminu Badikova nesiulo pirkt tik pas ja , kiek lankiausi , ji tik supazindina su sudetim, ir paako galit ir vaistinej pirkt , bet vitaminus naudot butinai reikia , antraip isseks nusilps organizmas.
Atsakyti
pas badikova lankiausi ir as. na labi nezmoniskai brangu. ir tas farsa su varske labai skanus net nesijaucia tos varskes. bet man atrodo kad viska ta pati galima daryti ir pacioms namuose .
tikrai tinka paprastos selenos. be to kaune savanoriuose vienoje vaistineje yra pirkti to misinio "badžio" jis pigesnis nei pas badikova. o valgiarasti galima susidaryti ir pacioms.
as pvz. negaliu ziureti i žuvi. nors pries tai labai megau ja.
Atsakyti
QUOTE(NeringaJ @ 2005 03 10, 15:14)
pas badikova lankiausi ir as. na labi nezmoniskai brangu. ir tas farsa su varske labai skanus net nesijaucia tos varskes. bet man atrodo kad viska ta pati galima daryti ir pacioms namuose .
tikrai tinka paprastos selenos. be to kaune savanoriuose vienoje vaistineje yra pirkti to misinio "badžio" jis pigesnis nei pas badikova. o valgiarasti galima susidaryti ir pacioms.
as pvz. negaliu ziureti i žuvi. nors pries tai labai megau ja.



Aha, zuvies as dabar irgi nelabai noriu, ypac, lasisos, nes gan daznai reikedavo valgyti.
Neringa, o tau svoris neataugo, kai baigei lankytis pas ja? Ir ar prejai stabilizacija?
As tai jos nepraejau...
Atsakyti
nenuėjau aš į ta stabilizacijos kursa. beveik ataugo ir visi nukrite kg.
Atsakyti