Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių dietos

QUOTE(NeringaJ @ 2005 03 30, 14:34)
nenuėjau aš į ta stabilizacijos kursa. beveik ataugo ir visi nukrite kg.


Joo, man irgi ataugo visi kg ir dar daugiau schmoll.gif
Atsakyti
aišku, jei jūs po dietos valgot viską iš eilės, tai jums viskas grįžta su naujais kg.
Nekaltinkit Jūs tos Badikovos, aš ją asmeniškai pažistu ir galiu pasakyti, kad jokia ji aferistė.
Kitas reikalas, kad jus galit ir pačios sulieknėt. Paskaitykit knygų apie sveiką maistą ir t.t. ir lieknėkit! Aš sutinku, kad jei yra valios, tai nereikia jokių dietų. Linkiu jums sekmės lieknėjant.
Atsakyti
Kas teisybė, tas ne melas ax.gif Po dietų dažnaisuiai grįžtama prie buvusių mitybos įpročių, o tie buvę mitybos įpročiai ir buvo nutukimo priežastis. Ką daryt organizmui? Susigrąžint, ką buvo praradęs ir dar kitam a la Badikovos seansui pasilikt tongue.gif

Ant to paties ir aš ne sykį pasimoviau. Tiesa, su Badikova neturėjau jokių reikalų ir kaip jos klientė net neketinu turėti
Atsakyti
Šiandien jau šešta diena, kai sėdžiu ant Larisos Dolinos dietos. Iš ryto pasisvėriau -5,5 kg, o man dar reikia numesti mažiausiai 10 kg, o 15 tai būtų idealu. Gal kas nors jau yra išbandęs ją?
Atsakyti
visos dietos, kurių laikantis per savaitę numetama daugiau kaip 1 kg, yra nesveikos ir gresia jo-jo efektu...
Atsakyti
tesiningai sakai, juk amzinai nesilaikys Dolinos dietos...
Prades normaliai maitintis, ir svoris grys greiciau nei nukrito...
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 17, 20:41)
Laikysimes tos dietos ar ne- čia jau kitas klausimas  smile.gif  Dabar cekaviausia, kas tai per dieta ir su kuo ji valgoma (ar nevalgoma)  smile.gif


Ji tokia pati kaip Pugačiovos mirksiukas.gif (turiu rusišką variantą)
Atsakyti
jo,cia kefyrine dieta ,maistas paskirstomas kas 2 valandos ,grieztai iki 18val(nors to maisto ne prudai...)
Atsakyti
Larisos Dolinos dieta (rusiskas variantas):

Den' pervji: 5 otvarnjx kartofelin v mundire + 0,5 litra kefira. Vtoroi den': 300-400 grammov suxofruktov, predvaritel'no zalitjx kipytkom na noc' + 0,5 litra kefira. Tretii den': 0,5 kilogramma smetanj + 0,5 litra kefira. Cetvertji den': 0,5 kilogramma tvoroga + 0,5 litra kefira. Pytji den': polkuricj (polkilo telytinj ili govydinj, no tol'ko ne svininj!), otvarennoi bez soli i skurki + 0,5 litra kefira. Sestoi den': 2 kilogramma zelenjx yblok + 0,5 litra kefira. Sed'moi den': 1,5 litra kefira. Vos'moi den': 1,5 litra mineral'noi vodj".
Atsakyti
Na ka ta Larisa, paeme nuejo, eilini karta pasidare nusiurbima ir vaidina, kad geria kefyra. Manau su tokiais pinigais tiek pastangu nereikia. Galu gale yra Latvijoj dietologas, kuris nurode, kad kefyra gerti kiekviena diena nesveika, uztenka vienos dienos iskrova daryti su kefyru. O idomu dar koki kefyra geria Dolina, gal raugina pati. Man tai juokingos tokiu izymybiu skelbiamos dietos, zinome, kaip jos laikosi dietu. Kas liecia Dolina, nezinau, bet zinoma, kad dauguma daininkiu dieta yra cigarete ir kava. Pabandykit pacio, efekt na lico.
Atsakyti
Hmm... Viskas aišku biggrin.gif Taigi čia paprasčiausia 1000 kcal. dieta verysad.gif Tada jau geriau per dieną sušlamšiu porciją cepelinų su padažu ir daugiau nieko, bent malonumą didesnį apturėsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 07 17, 13:34)
RenataG dingo be žinios  cry.gif  Taigi, rytoj jau pirmadienis, o visos dietos, kaip žinia, prasideda nuo rytojaus... arba nuo pirmadienio... RenataG, Aūūūūūūūūūū  smile.gif


Sveikos visos,

Sorry, kad pradingau, bet pas mane atsitiko didelė nelaimė cry.gif Šiandien palaidojom draugą. Tai kad nelabai, o tiesa sakant, visai neturėjau laiko ir nenorėjau prisėsti prie kompo. verysad.gif

O dėl dietos, tai kaip minėjote ji yra panaši į Alos Pugačiovos. Valgyti reikia kas dvi valandas iki 18 val, pradėdant nuo 8.00. Kiekviena rytą būtinai išgerti puodelį juodos kavos. Prieš dietą padaryti iškrovos dieną. Dietos laikytis savaitę, po to savaitė valgoma įprastai, bet mažiau riebalų, saldumynų, miltinių gaminių ir aštraus maisto. Po to kitą savaitę vėl dieta ir taip toliau iki norimo rezultato

1 diena: 400 g virtų bulvių ir 500 g kefyro (1,5%)
2 diena: 400 g liesos varškės ir 500 g kefyro
3 diena: 400 g vaisių ir 500 g kefyro
4 diena: 400 g virtos vištienos krūtinėlės ir 500 g kefyro
5 diena: 400 g vaisių ir 500 g kefyro
6 diena: 1,5 l negazuoto mineralinio vandens
7 diena: 400 g vaisių ir 500 g kefyro

O dėl visų mano 52 lapų dietų, tai aš irgi nelabai turiu laiko, kad visas perspausdinčiau, todėl, kai ateina noras, tai ir skelbiu savo išrinktą dietą.

Toliau dėl jo-jo efekto: aš manau, jei kažkas nori sulieknėti, tai pasilaikys kokios nors dietos, sulieknės, o po to pradės save prižiūrėti, sveikiau maitintis ar derinti maistą ar kas nors panašaus. Pavyzdžiui aš, taip ir ruošiuosi daryti ir laaaabai tikiu, kad man pavyks, nes beveik visos tos dienos man praėjo labai lengvai, tik truputuką sunkoka buvo pirmas dvi (iškrovos ir bulvių). Pvz., 4 dieną man 400 g vištos neįlindo, suvalgiau šiek tiek daugiau negu pusė ir visai man nesinorėjo valgyti. Va taip. Bet jums, mergaitės, pačioms spręsti norite jūs ar ne? Aš gi nieko neverčiu, tik noriu pabendrauti, pasidalinti savo rezultatais. Bet vistiek, bet kokiu atveju, ačiū už jūsų nuomones.

Lauksiu komentarų! ax.gif ax.gif ax.gif

Dar užmiršau pasakyti, kad pvz. aš valgau ne per 6, o per 4 kartus. 8.00 išgeriu kavos, paskui 10,12,14 ir 16 valgau, o 18 geriu tik kefyrą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RenataG: 18 liepos 2005 - 23:17