Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos narių vardai prasidedantys ta pačia raide

Neseniai plepėjau su drauge apie vaikų vardus, ir ji paminėjo tokį gana įdomų niuansą apie šeimos narių vardus iš tos pačios raidės. Draugė turi dvi seseris ir visų jų vardai gražiai suderinti, panašūs ir prasideda E raide.

Dėl to suderinimo vienok draugė skundėsi ir dėl kurioziškų situacijų. Jos vyresnė sesuo išsiskyrusi pasirinko mergautinę pavardę ir draugei tekant dokumentuose iš santuokų rūmų atsirado įrašas apie egzistuojančią santuoką. doh.gif Pasirodo, darbuotojai sumaišė jos ir jos sesers bylas, nes skirtumas vieneri metai, gimimo vieta ta pati, tėvai tie patys, abu vardai prasideda iš tos pat raidės ir labai panašūs, taigi ir įrašas apie santuoką atsirado ne toje byloje, o skyrybų dokumentai buvo sudėlioti teisingai. doh.gif

Po nemenko streso žinoma pavyko atstatyti tuos dokumentus, bet draugės nuomone toks vardų vardų derinimas yra gana nepatogus - neretai jai būdavo atsiunčiamos seserų mokesčių sąskaitos, kildavo problemų perkant daiktus lizingu, nes viena iš seserų jau būdavo įregistruota sistemoje ir pan.
Atsakyti
mes su broliu, mama su savo broliu, pusseserių ir draugių seserų vardai prasideda ta pačia raide. man gražu smile.gif
na, o visokių nesklandumų gali iškilti dėl bet ko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 12 17, 20:15)
mes su broliu, mama su savo broliu, pusseserių ir draugių seserų vardai prasideda ta pačia raide. man gražu smile.gif
na, o visokių nesklandumų gali iškilti dėl bet ko  mirksiukas.gif


pritariu
pazistu seima,visu vardai is L raides
tevai Lerikas ir Larisa o dukros Lijana ir Lela wub.gif
Atsakyti
na, realiai nesam visi išvardintieji iš tos pačios raidės - yra L*2, D, S, I.
Atsakyti
Pas mus visų vyrų vardai, pradedant mano proseneliais ir baigiant broliu , prasideda raide A. Kuriozų tvarkant dokumentus lyg ir niekam nepasitaikė, bet vyresni žmonės, kurių jau silpnesnė atmintis, dažnai pradeda vardinti visus, kol prisimena reikalingąjį doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
mes su vyru skirtingų tautybių. bet tiek mano, tiek jo šeimose, tas pats bajeris egzistuoja iš kartos į kartą. bent jau man atrodo, kad be ryšio šitas visas reikalas.
buvo E, buvo N, buvo A, ir buvo W g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 12 17, 19:15)

na, o visokių nesklandumų gali iškilti dėl bet ko  mirksiukas.gif

Pritariu, ir vardai cia niekuo deti. Nors as asmeniskai pries vardus is tos pacios raides. Man tiesiog negrazu schmoll.gif Cia gaunasi panasiai kaip kai kale atsiveda suniukus ir visai vadai duodami vardai is tos pacios raides (cia, kas apie kinologija nusimano, tai supras apie ka as).
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 12 17, 21:15)
mes su broliu, mama su savo broliu, pusseserių ir draugių seserų vardai prasideda ta pačia raide. man gražu smile.gif
na, o visokių nesklandumų gali iškilti dėl bet ko  mirksiukas.gif

Tai tikrai, pritariu smile.gif
Atsakyti
Mūsų šeimoje tiek vardai,tiek ir pavardė iš V raidės.Vyras Virginijus,aš Vilda,o dukrytė Viltė wub.gif Kai sūnėlį turėsim,gal irgi iš V raidės galvosim,man gražu.
Atsakyti
Mano šeimoje, turiu omeny, tėvelius, seserį ir save, visų vardai prasideda raide J. Ir man tai niekada nekliuvo. Visa problema būdavo laidiniu telefonu, nes visų šeimos moterų balsas skamba vienodai (bent jau taip visi sakydavo kitame laido gale). Tik viena problema ta, kad mano ir mamos vardai vienodi, tai telefonu tenka ilgokai aiškintis, kurios reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
musu su mb vardai prasideda ta pacia raide, bet nusprendem specialiai vaikuciui varduko is tos raides nerinkti bigsmile.gif
Atsakyti
Man gražu, kai vardai iš tos pačios raidės. Kol kas nei mano, nei MB giminėse tokios tradicijos nėra. Gal mes būsim pirmieji... O gal ir ne, dar viskas prieš akis ax.gif
Atsakyti