Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos narių vardai prasidedantys ta pačia raide

QUOTE(Irina-i @ 2009 02 24, 22:57)
as rimtai nesuprantu,kaip gali vardas tikti vaikui ar ne smile.gif paaskink,jei nesunku..nu vaikui pora dienu..ziuri i vaika ir galvoji: aha,antanas tau netinka,uzhtat tomas super  g.gif
(neturiu vaiku)  biggrin.gif


Kai turėsi-suprasi biggrin.gif (aš ne piktai mirksiukas.gif )...žinau daug atvejų, kai gimė vaikelis, o nėštumo metu jam išrinktas vardas visai netiko prie veido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2009 02 26, 13:21)
Kai turėsi-suprasi  biggrin.gif (aš ne piktai  mirksiukas.gif )...žinau daug atvejų, kai gimė vaikelis, o nėštumo metu jam išrinktas vardas visai netiko prie veido  biggrin.gif



oho,geras 4u.gif bet vaikas gi keiciasi iki metuku ar kiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2009 02 26, 14:30)
oho,geras  4u.gif  bet vaikas gi keiciasi iki metuku ar kiek  g.gif


tai keičiamės visą gyvenimą. čia gal net psichologinis faktorius suveikia. mano mamai seneliai tp buvo išrinkę vienokį vardą, bet savaitės gale nespėjo įregistruoti ir po savaitgalio totaliai priešingu vardu pavadino. ir dabar močiutė negali paaiškinti, kodėl taip nutiko. tiesiog smile.gif o mano vardas buvo skirtas antram senelių vaikui, bet gimė sūnus ir vardas laukė manęs 19 metų. kai aš gimiau, beveik kitų variantų ir nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina-i @ 2009 02 24, 23:57)
as rimtai nesuprantu,kaip gali vardas tikti vaikui ar ne smile.gif paaskink,jei nesunku..nu vaikui pora dienu..ziuri i vaika ir galvoji: aha,antanas tau netinka,uzhtat tomas super  g.gif
(neturiu vaiku)  biggrin.gif
cia gal turejai omeny,kad nebutu kokiu nenormaliu vardu "Greipfruktas" ?  blush2.gif

Kaip dėl vaiko, nežinau. Būna, kad nauji pažįstami pamiršta mano vardą (ypač studijų metais). Viena grupiokė kartą pareiškė, kad mano vardas man netinka blink.gif

O kalbant į temą blush2.gif rolleyes.gif Vyro giminėj yra Pranų linija: vyro pusbrolis, dėdė (vyro mamos brolis), senelis, prosenelis yra Pranai ir dar kažkiek amžinąatilsį Pranų. Tokia taisyklė: gimsta Pranui pirmas sūnus ir jį Pranu pavadina. O kitą vaiką pagal skonį. Pvz.: broliai Pranas ir Giedrius doh.gif Gerai, kad mes į tą liniją nepapuolėm rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrėM: 01 kovo 2009 - 14:15
Na man tai kazkaip grazu kai seimoje visu vardai ta pacia raide prasideda.. gaunas kaip kazkoks akcentas ar kaip cia isireiskus, taip vieningai skamba, man patinka 4u.gif
Atsakyti
Na musu su vyru abieju vardai prasideda Ž,mano Živile,vyro Žydrunas.Tai kai gime dukra visi klause o kodel ne Žydrune? doh.gif Man tas klausimas jau tiek buvo igryses... verysad.gif Nu man nepatiko nei vienas vardas is Ž,todel radau ir kitokiu vardu(o be to pirmagimei jau turejau varda sugalvojus,nors dar net vyro neturejau,su vyru ilgai kovojom,jis kito norejo,bet as nugalejau thumbup.gif ) Gal kad butu kitos raides...Bet yra kaip yra...
Atsakyti
mano vyras is D raides,as taip pat is D raides,tai pagalvojome kodel gi ne ir sunui duoti varda is D raides ax.gif
Atsakyti
kai isrinkom dukrytei varda,tik tada pastebejau,kad mano ir jos vardai prasideda ta pacia raide,nors specialiai taip nerinkom smile.gif
Atsakyti
Na,mano šeimoje buvo taip,kad mano,mamos,briolio ir tėčio vardai prasidėjo iš D raidės - kaip ir pavardė.Tikrai labai gražiai man tai atrodo ax.gif Bet nesiplėšyčiau ir nedėčiau savo vaikučiui vardo iš tos raidės tik dėl šito tongue.gif
Atsakyti
Mano mamos vardas Rima, tecio Romas, brolio Ricardas, o mano Renata smile.gif taip smagu kad visi is R raides... o va pati sukuriau seima tai visu is skirtingu raidziu vardai, vyras Andrius o dukryte Paulina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute:) @ 2009 03 31, 15:48)
mano vyras is D raides,as taip pat is D raides,tai pagalvojome kodel gi ne ir sunui duoti varda is D raides ax.gif



Man tai irgi garzu kai seimoje visu vardai yra is tos pacios raides thumbup.gif
Atsakyti
Mano tevu seimoje kazkaip netycia gavosi, kad mano ir mamos vardai prasideda R raide, o tecio ir brolio - K raide smile.gif Tevai sake, kad specialiai taip nerinko..
Bet si taisykle "sugriuvo", kai gime musu pagrandukas netyciukas brolis - tai jo vardas is A raides.

Musu seimoje vardo pirmoji raide nesvarbi, visi "prasidedam" skirtinga raide smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 19 birželio 2009 - 08:01