Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos narių vardai prasidedantys ta pačia raide

pas mus su vyru pirmos raides *S*S*
Atsakyti
Musu visu triju vardai prasideda is A raides smile.gif
Atsakyti
Mano vyro šeimoje situacija tokia: Mano vyro prosenelis buvo vardu iš A, senelis irgi iš A, tėvas irgi iš A ir visi penki mano vyro broliai (plius MB) irgi iš A thumbup.gif wub.gif Kitaip dabar net neįsivaizduotų niekas jų biggrin.gif MB brolis susilaukė sūnaus, tai galėjo pratęsti žaidimą, bet uždėjo iš U.. schmoll.gif
Atsakyti
O aš net nepagalvojau, gražu-negražu.Taip jau yra smile.gif Muūsų visų 5 vardai iš R raidės, pavardės iš V smile.gif
gavosi labai paprastai. Aš su mb iš tos pačios raidės, (Ramunė, Rolandas) nu čia jau taip išėjo smile.gif . Gimė pirmagimis. Rinkom rinkom, nieks man nepatiko, staiga atėjo pasiūlymas iš šalies (Ramūnas). Gimė dukra. Dar pilve buūdama jau turėjo visokių vardų, bet nieko tikro....kai po gimimo atėjo į palatą aplankyt nėštumą prižiūrėjusi gydytoja (Rasa), man kaip žaibas tvykstelėjo - Rasa. Bet ne dėl to kad R raidė. O su trečiu jau sąmononingai rinkau. Ir kai tik paaiškėjo lytis, jau visi žinojo kad pilvelyje Rapoliukas smile.gif , nes kiti vyriški vardai iš R man nepatiko. schmoll.gif

QUOTE(Dzenete @ 2012 02 11, 17:11)
Žinau šeimą kur 4 šeimos nariai netik iš tos pačios raidės, bet ta pati vardo šaknis pas visų.

Pas mus tas pats, tik vyras iš konteksto iškrtenta. Mes visi Ra, o ujis vienintelis Ro lotuliukas.gif



QUOTE(Irina-i @ 2009 02 24, 22:57)
as rimtai nesuprantu,kaip gali vardas tikti vaikui ar ne smile.gif paaskink,jei nesunku..nu vaikui pora dienu..ziuri i vaika ir galvoji: aha,antanas tau netinka,uzhtat tomas super  g.gif

QUOTE(Nieko sau @ 2009 02 26, 13:21)
Kai turėsi-suprasi  biggrin.gif

Aha, norėjau tą patį pasakyt, ką ir Nieko sau. Kai gimė pirmagimis, gulėjau ir žiūrėjau į jį, ir garsiai vadinau jį visokiais vardais. Ir patikėkit, ne visi prilimpa tokiam peliukščiui kelių valandų amžiaus
schmoll.gif , nors sunku patikėt smile.gif
Atsakyti
Savo abiems vaikams įdėjau vardus iš G raidės, o mano pačios ir mamos prasideda A
Atsakyti
Nežinau, man tai neįdomu, ir kam gi to reikia bigsmile.gif
Atsakyti
šiemet dvi pažįstamos šeimos susilaukė antragimių, tai derino vardus taip: mamos ir dukros vardai prasideda ta pačia raide, sūnaus ir tėvo taip pat vienoda raide prasideda, tik ne ta pačia kaip mamos, maždaug Lina ir Laura + Marius ir Mantas.
Atsakyti
Mes su sesėm ir tevu vienos raidės
Atsakyti