Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos narių vardai prasidedantys ta pačia raide

Nematau prasmės derinti vardus iš tos pačios raidės. Aišku jei Jūs matot kažkokią prasmę, turit tradicijas, kodėl gi ne..smile.gif
Atsakyti
Pazistu seima kur ir tetis ir mama ir dukryte ir sunukas visi is S smile.gif
Kodel gi ne, jei zmonems taip noris smile.gif
Atsakyti
Mes sunui duosime varda is A raides, kaip ir mano vardas prasideda, o dukrai tikriausiai is G, kaip vyro vardas prasideda. Nederinom, taip isejo smile.gif
Atsakyti
o maniškis kol kas nepatenkintas, kad brolio vardas iš kitokios raidės negu jo doh.gif be to, po krikštynų apskritai buvo pyktelėjęs, kad su krikšto vardu jo inicialai JKS, o mažiuko - SSS. na, bet susitaikys kaip nors su padėtimi rolleyes.gif
Atsakyti
Net tokia mintis nebuvo kilusi apie raidziu derinima blush2.gif
Atsakyti
Na pas mus taip susikloste,kad visi vardai is tos pacios raides biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 06 21, 22:07)
man irgi baisu. Daugiau kinologija primena. Gimusiems vienos vados suniukams irgi vardus is tos pacios raides parenka.

Cia tai gerai apie kinologija thumbup.gif lotuliukas.gif Mano tevu vardai is tos pacios raides (Z), o mano ir brolio is R, bet nemanau, kad buvo tycia derinta g.gif... Tiesiog niekada apie tai nesusimasciau rolleyes.gif
Atsakyti
Žinau šeimą kur 4 šeimos nariai netik iš tos pačios raidės, bet ta pati vardo šaknis pas visų.
Atsakyti
Nesuprantu, kodel kitiems tai atrodo baisu. Jei seimai norisi tureti tokia tradicija, kodel gi ne?

As zinau seima, kurioje tevu vardai prasideda E, tai dukryte jie pavadino Emanuele (man tai be galo grazus vardas wub.gif ). Tik nezinau, ar specialiai is E raides varda rinko, ar taip sutapo.
Atsakyti
O pas mus seimoj visi vardai is A raides. Mano, vyro ir sunaus;-)
Atsakyti
Mano seimoje visu vardai prasideda A raide biggrin.gif
Vyro Aleksandras, mano Anna, Pirmos dukros Anastasija, antros Arina, seip nederinom, bet dar kai planavom anta vaika, tai vyras buvo isrinkes berniukui varda ir jis taip pat prasideda is A raides biggrin.gif
Atsakyti
o ką reiks šeimai daryt, jei ir vyras ir žmona atėję iš šeimų, kur visi vardai iš vienos raidės. Bet vyro ir žmonos vardai prasideda iš skirtingų raidžių?

Šiaip, man nėra gražu. Visos šeimos inicialai vienodi... schmoll.gif
Atsakyti