Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos narių vardai prasidedantys ta pačia raide

QUOTE(Donyy @ 2009 04 23, 10:46)
Man tai irgi garzu kai seimoje visu vardai yra is tos pacios raides  thumbup.gif


man tai baisu... visiskai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Grazi tradicija.
Atsakyti
Pažįstu šeimą, kur vaikai pavadinti vardais iš E raidės. Dar kita šeima berniukus pavadino vardais iš tokios pat raidės kaip tėvo vardas, o mergaitę-iš mamos. Nieko blogo čia nematau. Vieni vardus derina vienaip, kiti kitaip, treti iš vis nederina.
Atsakyti
QUOTE(Ineja @ 2010 04 15, 23:51)
Grazi tradicija.

man ir taip atrodo drinks_cheers.gif net slapta "audžiu mintį" antrojo vaikelio varduką derinti prie pirmosios vardelio iš tos pačios raidės wub.gif
Atsakyti
Mes laukem nesulaukem berniuko 4u.gif !!!!!!!!!! Varduka jau sugalvojom jis prasideda ta pacia raide kaip ir tecio. Ir nieko blogo tame nematau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineja @ 2010 04 15, 23:51)
Grazi tradicija.

kodel gi ne 4u.gif man gražu
Atsakyti
mum taip gavosi netycia mes abu su vyru vardai is A raides. sunui buvau senai senai sugalvojus veino zmogaus garbei. irgi is A. norim dar vieno vaikiuko tai rinksim irgi is A . Juokaujam kad besimokydami abeceles toliau A raides neismokom. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 06 19, 21:51)
man tai baisu... visiskai nepatinka  schmoll.gif

man irgi baisu. Daugiau kinologija primena. Gimusiems vienos vados suniukams irgi vardus is tos pacios raides parenka.
Atsakyti
Netoli musu gyveno mano pirmoji mokytoja, Ju seimoje visi buvo is A raides. Tai man mazytei labai keistai atrodydavo, ir as vis galvodavau kaip ce man vyra susiradus, kad jo vardas prasidetu ta pacia raide kaip ir mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 06 19, 22:51)
man tai baisu... visiskai nepatinka  schmoll.gif


pritariu
Atsakyti
man visai grazu kai vaiku vardai prasideda is tos pacios raides rolleyes.gif
Atsakyti
Jei vardai gražūs-kodėl ne?Tada gražu thumbup.gif
Atsakyti