Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Laba nu mes taipogi vieni iš mažesnių mums 10mėn bet esam tik 69cm ir 8,6kg pagal skale žemiausi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2006 11 13, 21:44)
Sveikutės,

mums dar tik 3 mėn su galiuku, bet panašu, kad jungsimės prie coliukų. Gimė mažiukė 3040 g 51 cm. 3 mėn pasiekimas 5000 g ir 61,5 cm. Paskutinį mėn priaugo tik 300 g. Maitinu pati ir todėl baisiausiai esu susipergyvenus, nes nesukontroliuosi, kiek suvalgo. Bet įtariu, kad gali būt tokie genai, nes ir pati visą gyvenimą vis per mažai svėriau. O ir judrumas panelytės nesvietiškas - vis kojos aukštyn, reikia griebti spardytis, rankom makaluotis, tai jaučiu, kad viską ir sudegina. Vis tikiuosi, kad jei žmogutis žvalus, linksmas ir judrus, tai viskas su juo gerai



Nu aš irgi pati maitinu mirksiukas.gif
Žinok, jeigų maistelio trūktų, tai mažiukas verktų mirksiukas.gif
būtų neramus doh.gif
Mes ryt važiuosim darytis tyrimus doh.gif
Tikiuosi, kad viskas bus gerai wub.gif
O maitinimas tai thumbup.gif
Man buvo minčių netgi nebemaitinti, sako nuo mišinukų svoris vaikui auga. Bet greitai atsitokėjau ir ačiūdie nepadariau didžiausios klaidos rolleyes.gif
Atsakyti
Mano dukryte irgi kudute, bet tai kaip jai augs lasiniai jai ji pastoviai juda kruta. Manau jei vaikas zvalus, guvus, sveikai atrodo, nereik ieskot ligu. Vaikas nebutinai turi but tukslius, kad butu sveikas. ax.gif
Atsakyti
na mes irgi i jūsų kluba jungiamės, nes 6 mėn sūnelis svėrė 7kg, ūgis 68cm valgom MP, o nuo 5 mėn ir tyreles bei košytes pamėgom thumbup.gif iš tetų ir močiučių tik ir girdėdavom "vaje, koks kūdutis" unsure.gif na bet čia turbūt iš senų laikų išlikusi nuostata, "kuo riebesnis, tuo sveikesnis" mirksiukas.gif šiaip nusiskundimų neturim, esam linksmi ir labai energingi thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip susidarė nuojauta, kad aš čia viena dedu į kelnes dėl mažiuko svorio g.gif

Kaip faina, kad jūs nepergyvenat g.gif

Truputį pripildėt ir mane optimizmu 4u.gif
Atsakyti
labukas, na manoji mergyte ir prie nedideliu vaiku. jai 6.5 men ir sveria 7.3 kg, ugis siuo metu 67-68 cm. bet padarem kraujo tyrimuka tai viskas tiesiog puiku, na siaip is kur to svorio bus, jai laksto kaip pasiutus vos speju gaudyt, ramiai ne 5 min neisbuna.
koseles, tyreles, ir siaip visioki kitoki maisteli mes jau ragaujam nuo 4 men, kadangi vis dar tutiu MP tai be papo niekaip neissiverciam, ypac nakti 4u.gif naminiu kosiu ir tyreliu tai mbeveik nevalgo, na nebent nuotaika tam yra, bet tai buna laaaaaaaaabaaaaaaiiiii retai 4u.gif
jai vaikas sveikai atrodo ir yra guvus ir zvalus tai ner cia ko jaudintis, uzaugs. gal teveliai neralabai jau apvalaini, vat pvz as sveriu 50 kg o mano ugis 164 cm, tai jau esu zinokit kudoka, na o mano vyras 90 kg , bet jo ugis netoli 200 cm. taigi esame is lieknu, ir musu atzala i mus panasi, taigi perdaug nesuku galvos biggrin.gif
Atsakyti
Mums 4men ir viena diena mes sverim 6500 ir ugis musu 64cm. o kai gime buvo 3360.mes per men vidutiniskai priaugam apie 700gr.maitinu MP, karta per diena misinuka ir vaisiu tyreles.
Atsakyti
QUOTE(Saules Mama @ 2006 11 14, 11:29)
labukas, na manoji mergyte ir prie nedideliu vaiku. jai 6.5 men ir sveria 7.3 kg, ugis siuo metu 67-68 cm. bet padarem kraujo tyrimuka tai viskas tiesiog puiku, na siaip is kur to svorio bus, jai laksto kaip pasiutus vos speju gaudyt, ramiai ne 5 min neisbuna.



Nejuokauk biggrin.gif
Mums 8 mėnesiai, o sveriam 7 blush2.gif
Jūs tikrai ne mažos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(viitta @ 2006 11 14, 00:00)
Kažkaip susidarė nuojauta, kad aš čia viena dedu į kelnes dėl mažiuko svorio g.gif

Kaip faina, kad jūs nepergyvenat g.gif

Truputį pripildėt ir mane optimizmu 4u.gif

Kaip gi nepergyvenam. Aš tai labai pergyvenu, bet kiek pasakojo, pati 1 metukų svėriau apie 10 kg, tai kai pagalvoji, ko dabar knisuosi prie savo vaiko. o forumo pediatrė visur rašo, kad per pusmetį svoris turi padvigubėti, o per metus patrigubėti. Tai va, tikiuosi iki pusmečio užauginti iki 6 kg, o iki metų iki 9 kg, nes gimėm mes 3040 g.
Atsakyti
Mano dukrelės svoris 7500 kg,ūgis 67 cm.
Atsakyti
Man atrodo kad mano dukrelės svoris per mažas, bet daktarė sako,kad normalus (nei didelis,nei mažas).Dabar sveria 7500 kg. ūgis 67 cm.
Atsakyti
QUOTE(vikulia82 @ 2006 11 14, 19:20)
Man atrodo kad mano dukrelės svoris per mažas, bet daktarė sako,kad normalus (nei didelis,nei mažas).Dabar sveria 7500 kg. ūgis 67 cm.

Mūsų vaikučiai gimę tą pačią dieną 4u.gif
Tik maniškis mažesnis, dabar sveria 7040 g., ūgis 66 cm. Bet ir gimė jis 36 savaičių, mažutis - 2570 g. ir 46 cm. smile.gif
Atsakyti