Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(gabe60 @ 2008 12 29, 13:10)
Gal kuri naudojate šį daikčiuką? Gaila, kad paveikslėlio nemoku įkelti  blush2.gif Paaiškinusiai iš anksto dėkoju  4u.gif

Jau žinau kam naudojamas 4u.gif
Atsakyti
o jei as neturiu galimybes pasikviest i svecius?ar imanoma kad jus turit savo vieta,o as atsivedu kelis draugus?o is kart ir reik pirkt daikta ?
Atsakyti
pandute, čia labai individualiai, pavyzdžiui man tai labai patinka kai pas mane namuose renkasi svečiai, o pirkt tai manau tikrai neprivaloma, čia jau tokios žaidimo taisyklės ax.gif kreipkis į Klaipėdos demonstruotojas (kiek suprantu tu klaipediete) , pas mus čia mus laurindre kažkaip panašiai mačiau iš Klaipėdos g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 12 27, 22:32)
gabe60 aš ir meduoliukus pagal tą receptą dariau (viso pagal 3 skirtingus dariau), tai su šiuo suvargau ir supykus buvau, nemoku ir aš to cukraus padegint, sušoko gabalais, o tada kaitinau kaitinau tešlą doh.gif ir teko išrinkt gabalus lotuliukas.gif o rezultate tešla nekočiojama gavos, lūžinėjo kažkaip o iškepusius čiut atlupau nuo silikoninio paklotėlio (nuo jo dar nieko nėra tekę atlupinėt). Bet skonis gavos geras.
Man labiausiai patiko pagal Nerytė meduoliukai thumbup.gif



O man kaip tik pagal sita skaniausi meduoliukai gavosi bigsmile.gif Aisku vargau, kol ta skrudinto cukraus gabala istirpdziau (netgi iki galo netirpdziau - perkosiau tesla per sieteli). Tesla tokia minkstoka dariau, kaip ir recepte rase, ir kociojau tiesiai ant silikoninio padekliuko. Po to, vos iskilo, traukiau (kepe nepilnai 10 min). Gavosi tokie minkstoki - tikri meduoliukai thumbup.gif

O pagal Nerytes recepta tai labai issipute ir gavosi kazkas panasaus i kekso skoni - mums nepatiko schmoll.gif

Isvada - reiktu sugalvoti kaip ta cukraus gabala lengviau istirpdyti. Gal paskrudinus ideti sviesto, tai jis taip nesukietetu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svarelis: 30 gruodžio 2008 - 10:49
QUOTE(svarelis @ 2008 12 30, 10:48)
Tesla tokia minkstoka dariau, kaip ir recepte rase, ir kociojau tiesiai ant silikoninio padekliuko. Po to, vos iskilo, traukiau (kepe nepilnai 10 min). Gavosi tokie minkstoki - tikri meduoliukai  thumbup.gif

Svareli, o tau, kai iškepė, lengvai nusiėmė ar pritraukė?
Manau, gal mano tešla kietoka gavosi, o gal reikėjo imti ne Ekstra miltus, o aukščiausios rūšies g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 12 27, 18:48)
Pirkau ir papildomus ašmenis. Rimtam darbui jos  schmoll.gif , tik va, kažką truputį patarkuoti. Na nėra man su jomis kantrybės žaisti, mėgstu viską greitai daryti, o čia tokios žaislinės. Nors šiaip patogumas toks, kad yra tie grioveliai ir nuo dubens neslidinėja, patogiai užsideda. Euroviros Borner tarkutės (po 28Lt oranžinės spalvos) daug aštresnės, viens du ir nėra morkos  smile.gif
Šiaip, gal kuri kokį filmuką turit apie tą pjaustyklę, žiūrėjau nete, nieko neradau, o tą knygelę su TW gaminių aprašymais darbe ant stalo palikau  blush2.gif , nor ką čia ir mokėti  biggrin.gif

As ir norejau TW BtB pjaustykliu, bet susilaikiau, t.s vyras sulaike biggrin.gif
O is kur pirkai Euroviros tarkutes? Noreciau rimtu pjaustykliu, graziai morka, kopusteli supjaustyt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2008 12 30, 12:37)
As ir norejau TW BtB pjaustykliu, bet susilaikiau, t.s vyras sulaike biggrin.gif
O is kur pirkai Euroviros tarkutes? Noreciau rimtu pjaustykliu, graziai morka, kopusteli supjaustyt... blush2.gif

http://www.puodai.lt...preview&gid=100 maniškės po 28 Lt thumbup.gif
Atsakyti
Aš gavau nuo draugės dovanų tokį indą, vieno litro talpos
user posted image
Na gal maniškis truputį aukštesnis g.gif ir dar šaukštas mano yra rolleyes.gif
Bet koks šaunus thumbup.gif Dabar vyrui valgyt padedu po pagalve (nes mes pietų nesusitinkam), o jis karštą randa ir dar šaukštas vietoj thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o ispardavime kur yra BTB dubuo teslai tas toks melsvas tai ir toks pat kaip ir kataloginis geltonas? ir talpa jo tokia pati? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2008 12 30, 20:43)
Merginos, o ispardavime kur yra BTB dubuo teslai tas toks melsvas tai ir toks pat kaip ir kataloginis geltonas? ir talpa jo tokia pati? smile.gif

Taip, tokios pat 3,5 litrų talpos, tik jo spalva ne tokia kaip nuotraukoje, bet tamsiai pilkas
Atsakyti
dekui smile.gif
Atsakyti
podmena traffica test kad jis be kiauraindzio mirksiukas.gif
Atsakyti