Įkraunama...
Įkraunama...

Ar knarkia jūsų vyrai?

Ieskojau tokios temos,bet neradau,tad nusprendziau atidaryti savo.
Ta va,merginos,turiu problema,kuri kiekviena nakti tiesiog veda mane is proto.Mano vyras PASTOVIAI knarkia.Nesvarbu miega jis ant pilvo,ant nugaros ar ant sono!Nesvarbu isgeres ar ne!Nesvarbu pavarges ar ne!Net giliai neuzmiges jis jau knarkia!Jeigu as uzmiegu pirma,vistiek po poros valandu prabundu nuo jo knarkimo.Suprantu,kad jis nekaltas,bet buna kartais uzeina toks pyktis ir susierzinimas,kad net pradedu ji stumdyti.Jis prabunda,paprasau jo nemiegoti 10 min. kad speciau uzmigti,bet dazniausiai jis nesugeba to padaryti arba jeigu man pavyksta uzmigt,po valandos ir vel prabundu nuo knarkimo.Vienu zodziu uzburtas ratas.
Man atrodo isbandziau viska kas imanoma:purskalus nuo knarkimo,kamstukus man i ausis,nepatikesite,bet net operacija nosei atlikome(jaunysteje jam buvo sulauzyta nosies pertvara ir po to neteisingai suaugusi)Praejo jau menuo po operacijos,o rezultatu 0!Taikiausi su sia problema kol turejau vilties,kad tai kada nors baigsis,bet vilciu daugiau neliko verysad.gif
Gal atsiras forumieciu su panasiom problemom ir vertingais patarimais? smile.gif
Atsakyti
O mano vyras nenaria. O jei knaria, tai ji su oja pajudinu, tai baigaisi narimas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
pavydziu smile.gif

Atsakyti
Maniškis irgi knarkia... Jei nespėju pirma užmigt arba kankina nemiga, tai taip ir lieku neišsimiegojus.. Bet jei užmiegu pirma, tai tada jau nebegirdžiu to iš proto varančio knarkimo smile.gif Gal tikrai kuri nors mamytė turi kokį nors vertingą patarimą ax.gif
Atsakyti
mano vyras įvairiai, kartais knarkia ant nugaros miegodamas, kartais ant šono
naktį bandau jį išbudint iš miego ir paprašyt kad pasiverstų ant kito šono
kol vėl užsnaudžia-būna ramu
bet jeigu miega giliai, tai siaubas, jis niekaip nesupranta ko aš jį purtau ir kažką šnabždu (nes vaikutis miega) doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jeigu knarkia, tai gauna į kuprą ir baigiasi knarkimas biggrin.gif
Atsakyti
mylimuke, aš šitą praktikuoju. Nestipriai žinoma. ax.gif Nes jei pirmas užmiega, tai ojojoj... Kol kas neradau kitų variantų, bet svarbiausia, kad maniškis nepyksta.
Atsakyti
Jei uzmiegu pirma negirdziu, o jei jis uzmiega pirmas ir krakia tai as jam ispyriu
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2008 12 22, 10:53)
Jei uzmiegu pirma negirdziu, o jei jis uzmiega pirmas ir krakia tai as jam ispyriu

drinks_cheers.gif arba su ranka gauna i nugara blush2.gif
Atsakyti
Neknarkia thumbup.gif
Manau čia yra dėl kvepavimo tas knarkimas, kažkur skaičiau rolleyes.gif
Atsakyti
nu jus mergaites ir museikos biggrin.gif
ausu kamstukus naudokit :]
Atsakyti
Mb anksciau labai knarke.Po to pradejo nekvepuot.Ora ikvepia,ikvepia,ikvepia ir sulaiko kvepavima kokiai minutei ar daugiau.Patikekit tai baisiau nei knarkimas.Nes tokiom kaip konvulsijom sutraukia.Pajudini-vel normaliai kvepuoja,o uz keliu min vel sulaiko kvepavima.Vaziavo pas gydytojus tai nustate,kad cia apneja(ar kazkaip panasiai).Ir jei per viena val tokiu sulaikymu buna 80,tai net mirti galima.MB apie 50 kartu sulaiko.Tai padare operacija.
Dabar kvepavimo nebesulaiko.Ir knarkimas apmazejo.Tiksliau ne taip garsiai.
Atsakyti