Įkraunama...
Įkraunama...

Ar knarkia jūsų vyrai?

Uoj cia kokia problemele. doh.gif As lygiai taip pat stengiuosi uzmigti iki tol kol maniskis eina miegoti. Tik buna ir taip kad jis pats prabunda nuo savo knarkimo, tai juokiames poto visa ryta biggrin.gif
Atsakyti
Knarkia kartais smile.gif
Bet jei man trukdo - pajudinu truputį, kad pakeistų miegojimo pozą ir susitvarko smile.gif
Atsakyti
manishkis - ne thumbup.gif
Atsakyti
Mano irgi neknarkia, bet aš...paknarkiu doh.gif
Atsakyti
Mano knarkia, mes pykstames, nes nebegaliu issimiegot, ji sukioju ir nustumiu i lovos krasta... Jis irgi uzpyksta stumdomas, sako, kad jis man murkia wub.gif ... O as bunu pikta. Buvo pas gydytoja nuejes, dave kazkur siuntima i Vln, bet nebevaziavom,... bandziau i ausis tamponus kazkokius kistis - nepatinka man... Vnz, kartais iseinu miegot atskirai, kartais kartu kovojam... Bet labai nepatinka.
Atsakyti
Ne knarkia,aciu dievui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2013 11 01, 01:02)
Mano knarkia, mes pykstames, nes nebegaliu issimiegot, ji sukioju ir nustumiu i lovos krasta... Jis irgi uzpyksta stumdomas, sako, kad jis man murkia wub.gif ... O as bunu pikta. Buvo pas gydytoja nuejes, dave kazkur siuntima i Vln, bet nebevaziavom,... bandziau i ausis tamponus kazkokius kistis - nepatinka man... Vnz, kartais iseinu miegot atskirai, kartais kartu kovojam... Bet labai nepatinka.

užjaučiu, pati mūčinaus su saviškiu ~30 metų, ir įvyko stebuklas- nebėr knarkimo (o ir apnėjos) jau beveik du metai. Tuos stebuklus daro tam tikra mityba. Neįtikėtina?
Tačiau tie stebuklai vyksta su visais knarkaliais, aš nesu viena tokia laiminga. Pasiskaitykit. Nereikia nieko pjaustyt, spardyt, kovoti.
Tai tiesiog išnyksta savaime maždaug po mėnesio.
Atsakyti
kartais knarkia
Atsakyti
Man buvo porą kartų, kad prasibudau nuo vyro knarkimo. Stuktelėjau vieną, antrą kartą jam į pašonę. Vargšelis atsibudęs klausia ''kas yra? ko mušuosi?'', mat knarkė ne jis, o mūsų šunytė. biggrin.gif
Maniškis knarkti pradėjo, kai priaugo svorio..
Atsakyti
Maniskis ir knarkia, as stengiuosi uzmigt pirma
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti