Įkraunama...
Įkraunama...

Ar knarkia jūsų vyrai?

Neknarkia smile.gif
Atsakyti
Taip knarkia, konvos budas- kartais miegam atskiruose kambariuose, nes kitaip ziauriai nepailsiu per nakti, bunu nedarbinga ir pikta unsure.gif
Atsakyti
vaje... doh.gif doh.gif maniskis tai ne tik kad knarkia, bet jis taip garsiai kvepuoja, kad man tas dragono snapavimas i ausi trukdi uzmigti.
Kartais sulaiko, ora o tada "cypia" lyg balionas doh.gif doh.gif

as be ausu kamstuku nebeuzmiegu...
Atsakyti
Maniškis irgi labai knarkia. Aš stengiuosi užmigti pirma, nes jei nespėju po to turiu jį puse nakties baksnoti į šoną, kad nusisuktu ant šono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varskyte: 25 gruodžio 2008 - 16:09
Maniškis irgi knarkia - bet tik kartais, kai atsigula ant nugaros arba išgeria.. Propaguoju alkūnės metodą - labai veiksmingas lotuliukas.gif

O šiaip tai knarkia žmogus tik tada, kai kažkas negerai su kvėpavimo takais. Būtina kreiptis į gydytojus.
Atsakyti
knarkia ir dar kaip ...
as jei isgirstu visada pazadinu tada apsiramina
Atsakyti
MB knarkdavo, o aš dantimis grieždavau - kone naktinis koncertas gaudavosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Knarkia pavartojes alkoholio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2008 12 26, 11:01)
MB knarkdavo, o aš dantimis grieždavau - kone naktinis koncertas gaudavosi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

doh.gif lotuliukas.gif o kaip tas dantis jus mokat griezt biggrin.gif
as turiu teta ,tai jin kai ikaldavo stikliuka ir supykdavo tai pradedavo griezti doh.gif niekaip nesuprantu kaip taip galima lotuliukas.gif
Atsakyti
Knarkia, tai as si pastumiu truputi, tai bambedamas apsisuka ir nutyla ax.gif
Atsakyti
maniskis irgi knarkia ypac kai alkoholio pavartoja biggrin.gif doh.gif nu ka galiu pasakyt as ji pakrutinu, pajudinu tai nustoja trumpam lotuliukas.gif o as stengiuosi uzmigti kol neknarkia lotuliukas.gif o siaip tai jau apsipratus as su jo tuo knarkimu, tik va jei taip butu kiekviena nakti tai tektu pavargti kol uzmigciau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai manau geriausiai miegočiau su žuvim lotuliukas.gif , nes mane ne tik knarkimas uzknisa, bet ir garsus kvėpavimas....tai tais retais atvejais kai pas mane draugai nakvoja, miegam vienoj lovoj, kol aš prasikankinusi pusę nakties galiausiai išeinu i svetainę ant sofos ax.gif
Atsakyti