Įkraunama...
Įkraunama...

Ar knarkia jūsų vyrai?

mano tai labai retai,nebent kai alkocholio padaygina smile.gif
bet seip tai ramiai miegu 4u.gif
Atsakyti
Kartais užknarkia,bet gauna i šona ir baigesi knarkimas. smile.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati problema, tik va kovos būdai neveiksmingi, o jie tokie: pastumiu ax.gif , jei nepadeda, įspiriu ax.gif , jei ir tai nepadeda - užspaudžiu nosį, kad nekvėpuotų rolleyes.gif . Kai suveikia, staigiai sukuosi ant šono ir bandau užmigti iki sekančio knarkimo priepuolio verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyy: 22 gruodžio 2008 - 15:56
bet kazkaip ydomu, kad tik vyrai dazniausia knarkia. maniskis ir neatsilieka, tai ir spiriu, ir imituoju jo knarkima, ir pasiuntu, ir tv garsiai paleidziu...nepyksta. o ko pykt jam, juk apsivercia ant kt sono ir vel miega...mes gal per jautriai miegam.kol nesilaukiau, kamscius y ausis kisaus, l. gelbejo, miegojau kaip kudikis, dabar jau 9 men kankinuos, bet uztat kaip vyra myliu biggrin.gif visus sonus nuspardziau, sako, musa- tai myli. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . atsiima uz viska...
Atsakyti
Mano vyras seniau taip knarkdavo, kad kaimynai skundesi... smile.gif Veliau padare operacija ir viskas normaliai...
Atsakyti
Knarkia doh.gif irgi buna apspardytas, apipešiotas blush2.gif aisku decibelų daugiausia būną kai isgeria... Tada jau iš anksto buna ispirdolintas i kitą kambarį -ir miega ant "priešų sopkelės" biggrin.gif , nes tada su juo išsimiegot be šansų doh.gif
Atsakyti
Maniškis neknarkia thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis irgi knarkia.tokiu momentu sakau jo varda ir verciu ant sono.veikia tiek,kad galiu uzmikt.retai,bet buna tokiu svenciu,kad ismiegu be nubudimo.ir dar.mano vyras-ugniagesys,tai kas 4 nakti issimiegu puikiai biggrin.gif
Atsakyti
Neknarkia mano vyras, o tėtis kai knarkai,tai neįmanoma šalia miegot, turi eit į kita kambarį doh.gif
Atsakyti
Maniškis labai dažnai knarkia, anksčiau irgi spardydavau, stumdydavaus, bet dabar, kai truputį sveikata sušlubavo, tai gaila žadint. Tai radau naują veiksmingą būdą - uždedu tvirtai ranką ant jo krūtinės kokioms 10 sekundžių. Padeda thumbup.gif aišku pakartot tą veiksmą ne kartą tenka biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis irgi knarkia doh.gif , kartais uztenka baksteleti ir uztila, o kartais tai gali ir must, dauzyti, vistiek knarkia, tokiem atvejam turiu ant nosies lipdukus uzklijuot, ir neknarkia biggrin.gif , visa laika uzklijuoju po kokio baliaus ar siaip kas susije su alchogoliu biggrin.gif
Atsakyti
ne. tik dantim griezia rolleyes.gif
Atsakyti