Įkraunama...
Įkraunama...

Ar knarkia jūsų vyrai?

maniskis retkarciais knarkia, ypac kai su laipsniais panaudoja, bet as jam i soniuka svelniai ir jau kaip koks instiktas apsivercia i kita sona ir ramu keleta valandeliu, kol vel ant nugaros neatsivercia.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 05, 15:28)
Kaistukai ausyse spaudzia. Kai nakti vyra pazadinu ir sakau, kad jis knarkia, tai jis pyksta, kad AS jam trukdau miegoti:)))))

tai butent, bet yra priemone nosies kistukai-knarkaliui bigsmile.gif tik,idomu kaip efektyvu.ar kas bande? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuk @ 2013 04 05, 16:28)
Kaistukai ausyse spaudzia. Kai nakti vyra pazadinu ir sakau, kad jis knarkia, tai jis pyksta, kad AS jam trukdau miegoti:)))))


He he maniškis taip pat sako lotuliukas.gif Oi kaip pyksta, kad prižadinu, ar su alkūne baksiu... doh.gif Dažniausiai nebeištveria mano baksėjimo ir išsliūkina į kitą kambarį miegoti... unsure.gif
Atsakyti
Maniskis irgi knarkia ir supyksta kad prizadinu.
Bandem pleistrus naudoti-jie nepadeda, kazkoks juokas tie pleistrai. Kistuku nebandziau.smile.gif
Atsakyti
Knarkia ir net labai doh.gif
Atsakyti
Man pasisekė! Neknarkia bigsmile.gif
Atsakyti
Knarkia sad.gif Vienintelis būdas nenuspardyti jam šonų ir pailsėti pačiai - miegoti atskiruose kambariuose. Kartais būna gaila, nes norisi artumo, bet ramiai išsimiegoti norisi labiau.
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2013 04 03, 14:14)
gal kas bande naudoti nosies kistukus nuo knarkimo? doh.gif  svarstau,ar vertas demesio dalykas...user posted image


isbande. biggrin.gif suveike.kadangi knarkdavo ne kas nakti,tai dabar visai neknarkia,netbent pameta is nosies..
Atsakyti
Man irgi nepasisekė, knarkia ir maniškis, o mane TAAAIP erzina.. g.gif Reiks kokia proga nupirkti nosies kištukus, išbandysim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Temide* @ 2013 05 13, 23:30)
Man irgi nepasisekė, knarkia ir maniškis, o mane TAAAIP erzina..  g.gif  Reiks kokia proga nupirkti nosies kištukus, išbandysim tongue.gif


eikit i kita kambari miegoti, kam kankinates... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2013 05 13, 23:34)
eikit i kita kambari miegoti, kam kankinates... biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ačiū biggrin.gif , patarimas neblogas
Bet aš stengiuosi užmigti iki to, kol jis pradės knarkti. biggrin.gif kartais visai neblogai gaunasi tongue.gif
Atsakyti
nebent tada, kai jam sloga rolleyes.gif uztat kita problema turi - kvepavimo sutrikimu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikų*Dama: 14 gegužės 2013 - 19:55