Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir besiplečiančios venos

As irgi turiu ta problema. Mano ginekologe israse gerti kapsuliu "Cyclo 3 Fort"
Geriau ir pirmo nestumo metu (pora kartu po 30 kapsuliu, su pertrauka), ir dabar. Na, bent jau daugiau neryskeja. Be to, nesijaucia kojos tempimo.
Aisku, ir elastines puskojines arba kojines nesioju.
Eziuke, jei pirksi spec. parduotuveje, turetu del indekso patarti.
Atsakyti
Linuska, as kaip ik uzejau i vaistine, ir pries mane isdeste visa kruva koiniu biggrin.gif
Atsakyti
oi oi oi , man irgi venos plestis pradejo, kojas skauda daznai. aukstakulnius apsiaunu retai, kai buna kokia proga.
mano gydytoja patare kuo dazniau 'imti romana i rankas ir kojas kelti virsun'
teks isigyti kompresines kojines ir tepalu. tikiuosi, kad zymiai blogiau nebus... baisiai skamba, pagalvojus apie operacija... schmoll.gif
Atsakyti
As irgi su venom turiu bedu. Na. as ju turejau ir kol dar negimdziusi buvau, t.y. kai dar mokine buvau. Gydytoja aisku netiki, kad tokia jauna ir jau.... O tu pedkelniu specialiu neperku, man jos pilvuka spaudzia, na nebent rastumet kurios nespaustu, tai informuokit. O siaip tai labai uzeina nieztet tas vietas kur venos pleciasi. Gal istemsiu per nestuma...
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2006 05 27, 12:22)
  O tu pedkelniu specialiu neperku, man jos pilvuka spaudzia, na nebent rastumet kurios nespaustu, tai informuokit. O siaip tai labai uzeina nieztet tas vietas kur venos pleciasi. Gal istemsiu per nestuma...

tai kojines ilgas prilipinamas(na,su gumom viršuj)nusipirk mirksiukas.gif aš tokias pirkau,atseit,vasarai,bet niekaip jos nesulaukiu doh.gif
Atsakyti
Man padeda tik kojines ir kontarstiniai dusai,tada nejauciu koju tempimo ir maudimo,tik tos kojines ne i tema vasaros metu,karsta su jom juodai.
Atsakyti
as irgi manau, kad turesiu problemu su venomis, nes pas mane jos pavirsiuje ir kelios tokios yra vos vos po oda, tai bijau kai priaugsiu daugiau svorio, kad man jos nesprogru... reikes ir man pirktis tas kojines, man jos bus kaip tik, nes rudeniop prades dideti pilvas, o gimdyti tik sausi tai galesiu vaikscioti su kojinem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 16, 19:44)
as irgi manau, kad turesiu problemu su venomis, nes pas mane jos pavirsiuje ir kelios tokios yra vos vos po oda, tai bijau kai priaugsiu daugiau svorio, kad man jos nesprogru... reikes ir man pirktis tas kojines, man jos bus kaip tik, nes rudeniop prades dideti pilvas, o gimdyti tik sausi tai galesiu vaikscioti su kojinem  mirksiukas.gif


Kaip tau gerai,o man ir vel eilini karta reikia nesiot vasara.Praeitais metais operavo man venas ir vasara reikejo kojines nesiot,dabar ir vel.Niekaip neissisuku,o tai noris basutem eit,kad kojos kvepuotu,o cia dar ta guma trina prakaituoja,kojos prasmirsta schmoll.gif pfui,negaliu kai nerva ima.Bet nieko negaliu padaryt. rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, nuo kurio mėnesio galima pradėti gerti Detralex arba Cyclo-3 forte. Dabar esu 15 sav. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 06 12, 22:56)
Gal kas žinote, nuo kurio mėnesio galima pradėti gerti Detralex arba Cyclo-3 forte. Dabar esu 15 sav.  nestuke.gif

Man irgi aktualus šitas klausimas. Tepalai, kaip Lioton, nieko nepadeda, o kojos per karščius baisiausiai ištinsta, pradeda skaudėti unsure.gif . Padeda tik kompresinės kojinės, bet jos storos, negaliu per karščius jų nešioti. verysad.gif
Atsakyti
nusipirkau italiskas kompresines kojines skirtas nescioms, 70denu, pirkau ortopedijos prekese, kolkas tik namuose matavausi, nes labai karsta. Tai galiu pasakyti, kad uzsideti sugebejau tik is antro karto gerai paprakaituodama, nes jos yra labai neelastingos, kadangi mano dydis buvo ant ribos tarp 3 ir 4 dydzio tai issiurinkau didesnes, bet neiisivaizduoju kaip rudeni jas uzsidesiu, jau ir dabr pilvas nemazas doh.gif neaisku ar galesiu nesioti
Atsakyti
QUOTE(lucky_star @ 2007 08 22, 12:37)
nusipirkau italiskas kompresines kojines skirtas nescioms, 70denu, pirkau ortopedijos prekese, kolkas tik namuose matavausi, nes labai karsta. Tai galiu pasakyti, kad uzsideti sugebejau tik is antro karto gerai paprakaituodama, nes jos yra labai neelastingos, kadangi mano dydis buvo ant ribos tarp 3 ir 4 dydzio tai issiurinkau didesnes, bet neiisivaizduoju kaip rudeni jas uzsidesiu, jau ir dabr pilvas nemazas  doh.gif  neaisku ar galesiu nesioti

Aš turiu Maxis firmos kojines iki kirkšnies 140 Denų ( angiochirurgas tokias rekomendavo, nes mano venos išsiplėtę ir ties čiurna, ir ties keliu, todėl trumpesnių nešioti negalima), o užsimauti jas išties problematiška, bet sako, kad galima įprasti. Jei tavo venos išsiplėtę žemiau kelių ar kojos tik tinsta, gali pabandyti kompresines kojines iki kelių, jas ir užsimauti lengviau, ir nekaršta mirksiukas.gif
Atsakyti