Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir besiplečiančios venos

QUOTE(Moon @ 2007 08 23, 14:26)
Aš turiu Maxis firmos kojines iki kirkšnies 140 Denų ( angiochirurgas tokias rekomendavo, nes  mano venos išsiplėtę ir ties čiurna, ir ties keliu, todėl trumpesnių nešioti negalima), o užsimauti jas išties problematiška, bet sako, kad galima įprasti. Jei tavo venos išsiplėtę žemiau kelių ar kojos tik tinsta, gali pabandyti kompresines kojines iki kelių, jas ir užsimauti lengviau, ir nekaršta  mirksiukas.gif

na, man dar nera taip blogai, pirkau pedkelnes profilaktiskai, venos dar nelabai issipletusios, pavaiksciuosiu gal iki rudens dar be ju
Atsakyti

pas mane po truputi irgi pradeda matytis venos verysad.gif vakarais kojas tepu Venorutonu, o nuo rudens nesiosiu kompresines pedkelnes. Pirkau Klaipedoje, Ortopedijos technikoje. 140 den kainavo apie 50 Lt.
Ar visa tai pades, nezinia.
Kada galima pradeti gerti Detralex nesciajai? g.gif Kai nesilaukiau geriau ji, nes turejau problemu su kapiliarais. Labai padejo.
Atsakyti
As nuo pat nestumo pradzios geriu cyclo3 fort. Ir man ginekologe patre ji gert viso nestumo metu. Man jau pries nestuma ant vienos blauzdos buvo toks venos issisokimas. Bet dabar kai geriu tuoc cyclo 3 fort, pablogejimu lyg ir jokiu nepastebiu.
Atsakyti
Sveikos mamytės, ką tik užsiregistravau ir skubu pasmalsauti 4u.gif mano leliukas turėtų ateiti spalio pabaigoje ir vienas iš mano nerimų išsiplėtusios kojų venos schmoll.gif . gygytojas sakė, kad komplikacijų neturėtų būti, bet... Ar teko kuriai gimdyti su išsiplėtusiomis venomis?
Atsakyti
Kam kojų venos, o man genitalijose venų mazgai išdidėję. Vien dėl to tikriausiai reikės daryti CZ, nes yra tikimybė, kad gimdymo metu gali trūksti, o tada jau gręsia nukraujavimas.. beje tokius mazgus ir sunku susiūsti, o ir gijimas tokiose vietose sudėtingas.
Tep, kad su pirmu nėštumu tokių problemų neturėjau, o su antru - išlindo.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2008 05 15, 21:54)
Kam kojų venos, o man genitalijose venų mazgai išdidėję. Vien dėl to tikriausiai reikės daryti CZ, nes yra tikimybė, kad gimdymo metu gali trūksti, o tada jau gręsia nukraujavimas.. beje tokius mazgus ir sunku susiūsti, o ir gijimas tokiose vietose sudėtingas.
Tep, kad su pirmu nėštumu tokių problemų neturėjau, o su antru - išlindo..  verysad.gif

Panasu, kad ir man ta pati beda. Siandien pastebejau keistus guzelius ant lytiniu lupu, paziuriu, ogi vena issokusi. Siaube kaip as issigandau. Aisku ta tai reikejo pamatyti 12 val. nakties, kai net gydytojai paskambinti negaliu, niekam pasiguosti. Gal kas turit kokiu patarimu ka daryt? Man irgi antras nestumas, su pirmu tokiu bedu nebuvo. O dar du menesiai nesioti.
Atsakyti
QUOTE(Katė @ 2007 08 24, 10:59)
pas mane po truputi irgi pradeda matytis venos  verysad.gif vakarais kojas tepu Venorutonu, o nuo rudens nesiosiu kompresines pedkelnes. Pirkau Klaipedoje, Ortopedijos technikoje. 140 den kainavo apie 50 Lt.
Ar visa tai pades, nezinia.
Kada galima pradeti gerti Detralex nesciajai?  g.gif Kai nesilaukiau geriau ji, nes turejau problemu su kapiliarais. Labai padejo.

Man gydytoja nepatare detralex gerti. sako, cyklo 3 forte geriau.
Atsakyti
Pirmosios venos pasirode kai man buvo 13 metu, taciau tik vienoje kojoje, ir dabar per nestuma, toje pacioje kojoje venu vis daugeja. parodziau savo gygytojai, ji man patare tik nesciosios dirza...
ir nieko daugiau.
jusu patarimai naudingesni.
sian vaistineje ziurinejau tas pedkelnes.tai kainos tikrai didokas. jei mano venos zemiau keliu tai matyt tiktu ir kompresine kojines.
ahh.bijau as venu.ir meslungiu.
Atsakyti
QUOTE(electrica @ 2008 08 20, 13:14)
Man gydytoja nepatare detralex gerti. sako, cyklo 3 forte geriau.

O nesake kuo blogai. Nes man irgi israse detralex (liepe gerti su pertraukom: savaite geri, savaite ne, arba dvi savaites geri, dvi ne). Tik sake menuo iki gimdymo nutraukti, nes skystina krauja. Dabar geriu jas, bet jauciuosi lyg nusikaltima pries vaikiuka darydama, kazkaip labai neramu per nestuma vaistus gerti. Bet pasikonsultavau su savo ginekologe (nes vaistus israse apylinkes gydytoja), ji ir pritare, kad jie nekenksmingi. Bet gal tau paminejo, kuo geresni cyklo 3 forte. Tada ir as pakeisciau.
Atsakyti
QUOTE(ddd @ 2008 09 02, 11:17)
O nesake kuo blogai. Nes man irgi israse detralex (liepe gerti su pertraukom: savaite geri, savaite ne, arba dvi savaites geri, dvi ne). Tik sake menuo iki gimdymo nutraukti, nes skystina krauja. Dabar geriu jas, bet jauciuosi lyg nusikaltima pries vaikiuka darydama, kazkaip labai neramu per nestuma vaistus gerti. Bet pasikonsultavau su savo ginekologe (nes vaistus israse apylinkes gydytoja), ji ir pritare, kad jie nekenksmingi. Bet gal tau paminejo, kuo geresni cyklo 3 forte. Tada ir as pakeisciau.

nieko konkreraus neminejo kuo blogi, tiesiog sake, kad cyklo3 forte nekaltesni, ne tokie stiprus. Be to ir liotono nepatare, nei venorutono, rekomendavo trioxsevazino (berods taip rasosi) tepala kojoms. sake anuose per daug heparino.
Atsakyti
QUOTE(electrica @ 2008 09 03, 12:46)
nieko konkreraus neminejo kuo blogi, tiesiog sake, kad cyklo3 forte nekaltesni, ne tokie stiprus. Be to ir liotono nepatare, nei venorutono, rekomendavo trioxsevazino  (berods taip rasosi) tepala kojoms. sake anuose per daug heparino.

Aciu tau uz info. Kol kas jau pradejau gerti detralex. Sita partija jau pabaigsiu, o paskui pasiklausiu pas gydytoja, gal verta pakeisti i cyklo3 forte. Idomu, ar gerai metytis nuo vienu prie kitu? O tepalu man kazkodel isvis neisrase.
Atsakyti
Sveikutes,

ir as turiu problemu su venom. Taip isipletusios, net susigarbiniavusios. Baisu kas bus toliau.
Tepu lioton tepalu, bunu su elestinem kojinem + turiu antifosfolipidini sindroma, tai dar leidziuos skystinamuju vaistuku, tai kazkaip geriau. Nes vienu momentu labai jau kojas skaudejo, net pridejus ranka ant slaunies jautesi baisulinis karstis.

Nestumas mano dar mazas, tai ir baugoka kas bus toliau? g.gif
Atsakyti