Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

oi, labai aciu Laiza ir tula, zinosiu dabar nuo ko pradeti, gal ir gydytoja savo teisinga linkme nukreipsiu, kad nepradetu nuo brangiausio tyrimo rolleyes.gif
Aciu heart.gif
Atsakyti
Na,kadangi jau galiu rasyti-po visokiu daktaru ir galimu man tyrimu. Tai parasysiu ka nustate.Ligu ieskojo del sirdies, del inskstu, del skydliaukes ir neurologas. Galimas dalykas staigiai svyruojantis kraujospudis. Kazkoks konfliktas su maziuku pilve, kai kazkokie harmonai daugiau gaminasi, kazkokie per mazai. Ir del to dirginasi- nelabai gerai veikia vestibuliarinis aparatas ir del to svaigsta galva. Kai pagimdysiu, turetu visos kancios baigtis. Todel telieka laukti- didziojo ivykio.
Atsakyti
na tai sekmes tau kad taip ir butu!
Atsakyti
QUOTE (siaubute @ 2004 11 10, 14:43)
Na,kadangi jau galiu rasyti-po visokiu daktaru ir galimu man tyrimu. Tai parasysiu ka nustate.Ligu ieskojo del sirdies, del inskstu, del skydliaukes ir neurologas. Galimas dalykas staigiai svyruojantis kraujospudis. Kazkoks konfliktas su maziuku pilve, kai kazkokie harmonai daugiau gaminasi, kazkokie per mazai. Ir del to dirginasi- nelabai gerai veikia vestibuliarinis aparatas ir del to svaigsta galva. Kai pagimdysiu, turetu visos kancios baigtis. Todel telieka laukti- didziojo ivykio.

atsimenu, man buvo tas pats, nes problemos su galvos svaigimu sutapo su nestumo pradzia, tai visos bedos buvo suverstos maziukui, atsieit kazka uzspaudzia, tai dar kas nors...sake pagimdysi ir pasibaigs problemos, taip pat nustate vestibulini sindroma, kai tas vestibuliarinis aparatas blogai veikia. taigi daktarai megsta viska suverst nestumui, taciau isitikinau, kad tai ne visada yra taip.nes po gimdymo praejus kazkuriam laikui tos problemos vel iskilo, tada jau gydytoja verte kalte nuovargiui, atsieit mazas vaikas ir t.t ir rase...antidepresantus...na negali, toks gydytoju aplaidumas, tipo ligu ieskai, jauna, kas tau cia gali but(gyd. zodziai)bet jei pats uz save nekovosi ir neieskosi, tai niekas ir nepasirupins tavim...o tokius gydytojus, tai gun_bandana.gif
linkiu tau, kad viskas butu gerai ir problema isties tik del nestumo butu.geros tau sveikateles.
Atsakyti
rolleyes.gif Kai seimos gydytojui pasakiau, kad galva svaigsta, tyrimus reikia daryti, jo patarimas buvo - tai gal tau vyra reikia pakeisti, ar papildoma susirasti - daug kam padeda thumbup.gif
Atsakyti
Prieš kokią savaitėlę "apsireiškė" pas mane galvos svaigimas- ne tik staiga atsistojus, bet netgi sėdint blink.gif Pati jaučiuosi gerai, nieks neskauda, gal tik energijos trūksta. Nuėjau spaudimo į vaistinę pasimatuot- didesnis nei įprastai buvo (140/90,pulsas 75, mano normalus yra 120/80), bet kodėl galva svaigsta g.gif g.gif Beveik nebegeriu kavos, nusipirkau tablečių nuo spaudimo, kas dar?... Gydytojams aišku laiko pritrūksta. Gal čia kokios ligos požymis unsure.gif
Tiesa, paskutiniu metu dienotvarkė labai įtempta, bet taip gyvenu jau kokius 4 metus, kitaip nemoku smile.gif Dietų nesilaikau, maitinuosi pakankamai gerai. Gal organizmas prašosi poilsio...
Atsakyti
Man irgi taip buna, nezinia nuo ko aptemsta ir sukasi galva, pvz kai karsta, kai atsitupus pabunu, arba nei is sio nei is to, dar per egzus kartais kai persimokau, bet bendrai tai nelabai susije su nuovargiu, mano spaudimas atrodo zemas...kavu jokiu negeriu...
Atsakyti
Mane tokie "pokštai" dažniausiai aplanko kol būnu nepavalgius. TiK kaži ar verta bandyt internetu nustatyti diagnozę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 24 birželio 2005 - 16:06
Internetu aišku neverta, bet kai dabar nieko gero neveikiu, tai bent jau " gali būti tas ir anas.." pasiklausysiu smile.gif O gal kuri ims ir nugąsdins, tai tada kaip skuosiu tekina poliklinikon doh.gif Aš iš tokių žmonių, kurie kenčia kol gali...
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2005 06 24, 18:02)
O gal kuri ims ir nugąsdins, tai tada kaip skuosiu tekina poliklinikon doh.gif Aš iš tokių žmonių, kurie kenčia kol gali...

A taip ir reikėjo sakyt iš karto, kad tave gąsdint reikia...nu auglys smegenyse gali būt unsure.gif
tongue.gif
Atsakyti
Man kažkada irgi buvo pradėjusi svaigti galva. Bet aš žinojau kodėl - dirbau, šiek tiek sirguliavau, tai ir nusilpo organizmas. Nuėjau į vaistinę, nusipirkau vitaminų (su bičių pikiu, ženšeniu (berods) ir pan. džiaugsmais). Padėjo.

Bet tavo atveju gali būti visai kas kita. Pavyzdžiui, ... g.gif ...mažakraujystė...
Atsakyti
O gal perėjai prie naujų kontraceptikų?
Atsakyti