Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

Sveikos 4u.gif
O man dabar kiekviena vakara toks jausmas kad tureciau temperaturos blink.gif pasimatuoju neturiu.
rjolancikas, o tau dar yra tie galvos svaigimai ir kai sunku vaiksciot? as pardedu prarasti vilti, kad man kas nors pades verysad.gif man jau taip kai pagalvoju beveik puse metu tesiasi.o pastaruoju metu vis blogiau verysad.gif visi draugai siulo kur nors varyt, o as kaip pensininke vis atsisakau, nes blogai jauciuosi. buvau suplanavus pavasari eiti sportuoti, bet kur tau su tokia savijauta.
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 28, 09:53)
Sveikos 4u.gif
O man dabar kiekviena vakara toks jausmas kad tureciau temperaturos blink.gif pasimatuoju neturiu.
rjolancikas, o tau dar yra tie galvos svaigimai ir kai sunku vaiksciot? as pardedu prarasti vilti, kad man kas nors pades verysad.gif man jau taip kai pagalvoju beveik puse metu tesiasi.o pastaruoju metu vis blogiau verysad.gif visi draugai siulo kur nors varyt, o as kaip pensininke vis atsisakau, nes blogai jauciuosi. buvau suplanavus pavasari eiti sportuoti, bet kur tau su tokia savijauta.

dar yra svaigimai bet mazesni.vakar siek tiek pasitvarkiau namuose-tai siandien kaip sulauzyta.ir man tas jausmas kaip temp.tureciau yra,atrodo kad man raumenys dega,o toks saltukas nupurto.man dar su tuo regejimu problemu yra[atrodo viskas juda]. nova,kokie pas tave hormonai?man ir buvo tireotoksikoze.geriau metizoli-pasidare blogiau,trenkiau.ir patys hormonai atsistate.ne tame priezastis buvo.man atrodo nuo organizmo issiderinimo ir skydliauke sustreikuoja.uzburtas ratas. schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
as ir nenoredavau niekur eiti,vaziuoti,buvau kaip zombis blush2.gif .nenorejau zmoniu matyti,o kai reikdavo kur vaziuoti tai budavo kosmaras.tunodavau namuose ir is tos nevilties verkdavau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 28, 10:07)
dar su tuo regejimu problemu yra[atrodo viskas juda].                                                                                                                        nova,kokie pas tave hormonai?man ir buvo tireotoksikoze.geriau metizoli-pasidare blogiau,trenkiau.ir patys hormonai atsistate.ne tame priezastis buvo.man atrodo nuo organizmo issiderinimo ir skydliauke sustreikuoja.uzburtas ratas. schmoll.gif  doh.gif


Ir man kai pradeda spaust kazka galvoj, tai pradeda akyse judet viskas.. O be to, raudonos akys jau menesi, ir kietos, lyg istinusios..Jau turiu minciu dar pas koki akiu gydytoja eit, nors jau buvau 3 kartus, sake viskas normoj ("gal gripas, gal sinusitas" dabar sakytu "gal skydliauke")...

Mano TSH 0.3 (norma 0.27-4) ir mazgas yra. Spaudimas normalus, bet pulsa kai pamatavo, tai vos nuo kedes nenuvirto. Ramybes busenoj 96 (norma berods 70). Tai pagal TSH sako tireotoksikoze, nors nera ji dar labai stipri, hormonai dar ant ribos. Bet sako ir akis gali nuo to spaust, ir sirdis stipriai plaka, ir silpna pastoviai, rankos dreba. Bet blin, tas paudimas man kazkur lyg nosyje, gal kokia tamografija darytis, ar koki velnia, nezinau... O endokrinologe tai Metizolio israse, is pradziu po 2 tabletes, paskui po 1 gert. Ir sirdziai Anangin tabliu. Kai paziuriu - darbe pensininkai sokineja laiptasi, as tik svajoju, kad greiciai iki stalo nusigaut ir ranka galva pasiremt doh.gif O pries kokia valanda tai ausyje spengt pradejo..
Atsakyti
man tai abejose ausyse spengia visa laika blink.gif
Atsakyti
Siaip kiek atsimenu, man tos nesamones po gan dideliu stresu prasidejo, ir maisto racionas nekoks buvo, visgi laiko valgyt nebuvo. Tai gal ir neatlaike organizmas.

rjolancik, ir man atrodo, kad cia ne organizmas nuo skydliaukes, o skydliauke nuo organizmo itampu pareina. Juk negali buti viskas nei is sio ne is to. man masaziste sake, kad beveik 90% visu negalavimu padaro nervai , stresas, itampa, sake net raumenys uzspaudzia irgi nuo to, ne tik nuo fizinio kruvio buvimo ar nebuvimo, druskom apauga slanksteliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 28 kovo 2007 - 10:18
QUOTE(Nova @ 2007 03 28, 12:06)
Ir man kai pradeda spaust kazka galvoj, tai pradeda akyse judet viskas.. O be to, raudonos akys jau menesi, ir kietos, lyg istinusios..Jau turiu minciu dar pas koki akiu gydytoja eit, nors jau buvau 3 kartus, sake viskas normoj ("gal gripas, gal sinusitas" dabar sakytu "gal skydliauke")...

Mano TSH 0.3 (norma 0.27-4) ir mazgas yra. Spaudimas normalus, bet pulsa kai pamatavo, tai vos nuo kedes nenuvirto. Ramybes busenoj 96 (norma berods 70). Tai pagal TSH sako tireotoksikoze, nors nera ji dar labai stipri, hormonai dar ant ribos. Bet sako ir akis gali nuo to spaust, ir sirdis stipriai plaka, ir silpna pastoviai, rankos dreba. Bet blin, tas paudimas man kazkur lyg nosyje, gal kokia tamografija darytis, ar koki velnia, nezinau...  O endokrinologe tai Metizolio israse, is pradziu po 2 tabletes, paskui po 1 gert. Ir sirdziai Anangin tabliu. Kai paziuriu  - darbe pensininkai sokineja laiptasi, as tik svajoju, kad greiciai iki stalo nusigaut ir ranka galva pasiremt  doh.gif  O pries kokia valanda tai ausyje spengt pradejo..

kai as gulejau klinikose del skydlia.tai buvo panu kad tth-0.00[pas mane ir tiek is pradziu buvo],o ft4-78,5[14,5-22,8].ir joms taip nesidarydavo,kaip man tokiu nesamoniu.
Papildyta:
ka as ir noriu pasakyti,kad cia ta skyd.reaguoja i viso organizmo bukle.jei jis pervarges tai ir ji pradeda dirbt is visu jegu,stengdamasi aprupinti hormonais.o nuo to metizolio[jis slopina skyd.veikla] as susivariau skrandi,kepenis[buvau net viena diena pageltus].pageriau pusantro men.ir meciau.po dvieju men.nuejau i klinikas pasitikrint hormonu-tth-0.06,ft4-14.8.sako gyd.-tai geriat metizoli,sakau ne,oji-tai gerai kad negeriat.o jeigu buciau gerusi?jau tie gyd.nors nusisauk. doh.gif as tiek visko perejau per metus,tyrimu pasidariau-per visa gyvenima tiek nesidarius. schmoll.gif dabar nuo rudens neinu.o kaip jums cholesterolis/pas mane buvo 5.8.
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 28, 12:01)
kai as gulejau klinikose del skydlia.tai buvo panu kad tth-0.00[pas mane ir tiek is pradziu buvo],o ft4-78,5[14,5-22,8].ir joms taip nesidarydavo,kaip man tokiu nesamoniu.
Papildyta:
ka as ir noriu pasakyti,kad cia ta skyd.reaguoja i viso organizmo bukle.jei jis pervarges tai ir ji pradeda dirbt is visu jegu,stengdamasi aprupinti hormonais.o nuo to metizolio[jis slopina skyd.veikla] as susivariau skrandi,kepenis[buvau net viena diena pageltus].pageriau pusantro men.ir meciau.po dvieju men.nuejau i klinikas pasitikrint hormonu-tth-0.06,ft4-14.8.sako gyd.-tai geriat metizoli,sakau ne,oji-tai gerai kad negeriat.o jeigu buciau gerusi?jau tie gyd.nors nusisauk. doh.gif as tiek visko perejau per metus,tyrimu pasidariau-per visa gyvenima tiek nesidarius. schmoll.gif dabar nuo rudens neinu.o kaip jums cholesterolis/pas mane buvo 5.8.



man dar klausimas iskilo, TSH ir TTH cia tas pats ar ne? Vieni raso, kad jiems TTH ziuri, kiti, kad TSH. Na man terepeute sake, kad atseit TSH pagrindinis hormonas, kuris daug ka pasako, kiti sako pagal TTH ziuri. O gal vienodi jie, tik skirtingi gyd skirtingai zymi?
Nu va ir as suabejojau, kad man nuo skydliaukes taip, butu jau isvis virs normos ribu tas TSH, tai tada taip, bet mano zemas,ale dar i norma telpa, o jauciuosi kaip 3 kartus virsnormininke. Tik kad pati skydliauke didele labai, norma iki 20 mm, o pas mane 30, spaudzia gal ka nors... Gal tai turi kokios itakos, gydytojai gi nelabai ka aiskina, neisgeres nesuprasi..

man nuo visko jau ant tiek stogas buvo pavaziaves, kad visa kalte pradejau verst dygstanciam protiniam danciui biggrin.gif Nors man jo nei skauda nei ka. Net su stomatologu konsultavausi, bet sako turetu but bent dantena patinus, jei tokia savijauta prasta, bet kad normaliai ten viskas, auga ir tiek.
Atsakyti
tth ir tsh cia tas pats.as ir ko tik nebuvau prisisvaigus.vienas endok.atseit rado mazgu-leido i juos kazkoki spirita,o kai gulejau klinikose,pats kazanavicius ziurejo-jokiu guzu nera. man tie raumenys uzspaude net ir kakle kaire puse,paspausdavau prie skyd.toj pusej skaudedavo.skausmas eidavo i dantis,ejau pas stomatologa,nieko nerasdavo.kur tik as nejau.galu gale galvodavau kad jeigu butu koks vezys tai jau buciau nusibaigus. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 28, 12:44)
tth ir tsh cia tas pats.as ir ko tik nebuvau prisisvaigus.vienas endok.atseit rado mazgu-leido i juos kazkoki spirita,o kai gulejau klinikose,pats kazanavicius ziurejo-jokiu guzu nera.  man tie raumenys uzspaude net ir kakle kaire puse,paspausdavau prie skyd.toj pusej skaudedavo.skausmas eidavo i dantis,ejau pas stomatologa,nieko nerasdavo.kur tik as nejau.galu gale galvodavau kad jeigu butu koks vezys tai jau buciau nusibaigus. schmoll.gif


Zinok as irgi taip prisigalvojus jau visko, kad net paciai baisu darosi, prisiskaiciau internete apie visokias ligas, tai atrodo kiekvienos pozymiai man tinka. kai galvojo sinusitas, tai atrode, kad kaktoj kazkas, kai alergini rinita itare, tai jau atrodo va tuoj ciaudet pradesiu, o dabar kai skydliauke, tai atrodo kaklas tinsta biggrin.gif Labai daug priklauso nuo nusiteikimo ir poziurio i tuos negalavimus.
Atsakyti
tas nusiteikimas tai taip.bet kai tu metus laiko nerandi ligos-tai tikrai gali is proto isvaryt.man dabar jau ramiau,nes zinau priezasti.bet kartais dar aplanko niurios mintys.o tu nova gersi ta metizoli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 03 28, 12:57)
Zinok as irgi taip prisigalvojus jau visko, kad net paciai baisu darosi, prisiskaiciau internete apie visokias ligas, tai atrodo kiekvienos pozymiai man tinka. kai galvojo sinusitas, tai atrode, kad kaktoj kazkas, kai alergini rinita itare, tai jau atrodo va tuoj ciaudet pradesiu, o dabar kai skydliauke, tai atrodo kaklas tinsta  biggrin.gif  Labai daug priklauso nuo nusiteikimo ir poziurio i tuos negalavimus.



Nu tikrai pritariu drinks_cheers.gif man ir tas pats doh.gif
Atsakyti
kai pagalvoji tai kas bus toliau,jei dabar dar tik 30 metu o jau nesamones darosi. g.gif kaip kokios pensininkes.net ir pavasaris nemielas. schmoll.gif
Atsakyti