Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 14:54)
nu ziurek pagersi vaistu ir gal viskas susitvarkys.o tu dirbi man atrodo?kaip tau darbe silpna nebuna?


Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 14:54)
nu ziurek pagersi vaistu ir gal viskas susitvarkys.o tu dirbi man atrodo?kaip tau darbe silpna nebuna?



jo dirbu. nu sia sav atostogauju. darbe tai visko buna. kartais atrodo jei reikia atsistoti ir eiti, tai vos ne uz sienu laikausi. is isores nesimato, o viduje atrodo meto i sonus.
Atsakyti
ka norejai parasyti?visai tuscia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 15:00)
ka norejai parasyti?visai tuscia. mirksiukas.gif



ai kazkaip netycia suspaudinejau kazka blush2.gif
Atsakyti
oi atsiprasau.cia kazkas pas mane uzstrigo. mirksiukas.gif
Papildyta:
nu mes cia duodam. thumbup.gif klausyk jei ne paslaptis kur tu gyveni?kad kaune tai zinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 15:04)
oi atsiprasau.cia kazkas pas mane uzstrigo. mirksiukas.gif
Papildyta:
nu mes cia duodam. thumbup.gif klausyk jei ne paslaptis kur tu gyveni?kad kaune tai zinau. mirksiukas.gif

nu jo smile.gif as kalnieciu mikrorajone gyvenu. o tu kur? mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai kauno rajone,uz vaisvydavos jeigu zinai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 15:13)
as tai kauno rajone,uz vaisvydavos jeigu zinai. bigsmile.gif



Jo zinau. o kur tiksliau?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 04, 16:16)
Jo zinau. o kur tiksliau?

anksciau gyvenau slienavoj,dabar piliuonoj. ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 15:19)
anksciau gyvenau slienavoj,dabar piliuonoj. ax.gif  bigsmile.gif



Drauges sodas yra slienavoj. tai esu keleta kartu buvus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 04 04, 16:22)
Drauges sodas yra slienavoj. tai esu keleta kartu buvus mirksiukas.gif

nu jo.ten aplink slienava labai daug sodu.grazios vietos. thumbup.gif tai po kazkiek laiko vel turesi pas ta neurologa eiti?gal atsimeni jo pavarde?
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 15:31)
nu jo.ten aplink slienava labai daug sodu.grazios vietos. thumbup.gif tai po kazkiek laiko vel turesi pas ta neurologa eiti?gal atsimeni jo pavarde?


Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 04, 15:31)
nu jo.ten aplink slienava labai daug sodu.grazios vietos. thumbup.gif tai po kazkiek laiko vel turesi pas ta neurologa eiti?gal atsimeni jo pavarde?


dabar eisiu po men. daktaras Jasulaitis.
Atsakyti
Nu va, neseniai grįžau iš daktarų. Mano šeimos daktarė, tai pasakė taip: tave gi konsultavo kardiochirurgas, neurologas, LOR, pulmonologas, endokrinologas... vadinasi tose srityse viskas gerai. Sakė, gal organizmas labai išsibalansavęs, nusilpęs ir dėl to neatsigaunu. Man viskas prasidėjo po peršalimo spalio pabaigoj, ir nespėjus kaip reikalas atsigauti vėl...taigi 3 kartus šiais metais virusiukus pasigavau. Todėl siuntė pas Infektologą. Reiks pasidaryt tyrimus kažkokius: anti-toxo IgM, CRB IR DAR 2 TIK NEĮSKAITAU IŠ A RAIDĖS. Gal žinot kas per tyrimai, ką jie rodo? nes nelabai randu info
Atsakyti