Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

lotuliukas.gif
QUOTE(furyy @ 2007 04 14, 12:01)
Na man irgi nesiderina kepenys su galvos svaigimu, cypimu galvoje, labai dideliu silpnumu, nors gal... g.gif  Tai jei daktarai nežino, tai iš kur mes galim žinot g.gif
Aš pas daktarę klausiau, tai ji pasakė: gal ir gali...
Nežinau kada man blogiau, o kada geriau, kokioj padėty, net neįsivaizduoju...
Jokių kraujo perpylimų nebuvo, nei narkotikų, nei alkoholio, nei prostitucijos doh.gif...tik tabakas, bet jis kepenim nekenkia, tik mano plaučiam verysad.gif
Man jau pradeda atrodyt, kad ir tas skrandis streikuoja dėl kepenų g.gif , nes tulžis liejasi į skrandį, o tulžį gi gamina kepenys g.gif
Jetau jetau ir kas čia darosi. Man kai paminėjo hepatitą C, tai pasijutau lyg serganti AIDS. Man šios dvi ligos atrodo labai artimos doh.gif

tai jeigu jie nezino,tai ka mes zinom.tas hepatitas c bjauri liga,bet man atrodo kad tau jos tai tikrai neras.dar pradek isivaizduot kad tau aids,vezys. doh.gif doh.gif lotuliukas.gif baik.pamatysi nieko blogo neras mirksiukas.gif dabar svarbiausia nesijaudink-juk nieko nepakeisi.as tave pilnai suprantu,kaip yra sunku gyventi nezinioj ir kankintis..................kai as ir nezinojau kas man darosi-tai galvodavau tegul jau koki vezi randa,tai bent zinociau kas yra.aisku negerai taip galvoti,bet as jau taip buvau ivaryta i kampa su savijauta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 14, 11:24)
lotuliukas.gif
tai jeigu jie nezino,tai ka mes zinom.tas hepatitas c bjauri liga,bet man atrodo kad tau jos tai tikrai neras.dar pradek isivaizduot kad tau aids,vezys. doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif baik.pamatysi nieko blogo neras mirksiukas.gif dabar svarbiausia nesijaudink-juk nieko nepakeisi.as tave pilnai suprantu,kaip yra sunku gyventi nezinioj ir kankintis..................kai as ir nezinojau kas man darosi-tai galvodavau tegul jau koki vezi randa,tai bent zinociau kas yra.aisku negerai taip galvoti,bet as jau taip buvau ivaryta i kampa su savijauta. schmoll.gif

Aš irgi tikiuosi kad man jokių C ar B nėra. Jau geriau tegu būna CMV-citomegalo virusas, tai jis išgydomas per 2 sav, ir kad dingtų su juo visi mano negalavimai ir svaigimai kartu bigsmile.gif
Man tai antra diena labai blogai, ir pastebėjau, kad kažkur kakle iš nugaros lyg kokias sausgysles kas biskį patampo g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 14, 12:32)
Aš irgi tikiuosi kad man jokių C ar B nėra. Jau geriau tegu būna CMV-citomegalo virusas, tai jis išgydomas per 2 sav, ir kad dingtų su juo visi mano negalavimai ir svaigimai kartu bigsmile.gif
Man tai antra diena labai blogai, ir pastebėjau, kad kažkur kakle iš nugaros lyg kokias sausgysles kas biskį patampo g.gif

tai klausyk tau tikrai kaip man.atrodo kad nugaroj kas tempia.....man citomegalo ir nerado.kaip dabar skrandis?as vakar obuoli suvalgiau -tai siandien skauda. schmoll.gif dar norejau paklausti kaip tau su regejimu?kai buna prasta savijauta-tau nepablogeja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 14, 11:38)
tai klausyk tau tikrai kaip man.atrodo kad nugaroj kas tempia.....man citomegalo ir nerado.kaip dabar skrandis?as vakar obuoli suvalgiau -tai siandien skauda. schmoll.gif dar norejau paklausti kaip tau su regejimu?kai buna prasta savijauta-tau nepablogeja? g.gif

Su skrandžiu tai šiaip sau. Vieną savaitę naudoju raniberl, vieną - nereikia...
Kuo silpniau jaučiuosi tuo blogiau matau. Ir tau taip?
Bet jei tau su skydliauke kažkas, tai žinau kad negalima jokių masažų ir mankštų. Bandysiu vėl darytis taškinį masažą g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 14, 13:21)
Su skrandžiu tai šiaip sau. Vieną savaitę naudoju raniberl, vieną - nereikia...
Kuo silpniau jaučiuosi tuo blogiau matau. Ir tau taip?
Bet jei tau su skydliauke kažkas, tai žinau kad negalima jokių masažų ir mankštų. Bandysiu vėl darytis taškinį masažą g.gif

taip ir man tas pats.dabar man su skydliauke tai viskas okey.man atrodo ir tada ji man buvo suaktyvejus nuo organizmo issekimo.issiderinimo.tfu,tfu,tfu-nusispjaunu 3 kartus.varau su broliu i miesta.parasysiu i vakara.laikykis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau vis ir panasiu simptomu sau randu... Man priesh naujus metus taip buvo sueme galva, kad maniau ishprotesiu, gulimoij padety dar nieko, bet tik atsistoju, tai atrodo lyg su znyplem suspaustu. doh.gif Pora kartu vemiau tada, nieko nevalgiau. Pagulde i klinikas ir nustate, kad migrena ir itampos pobudzio galvos skausmai. Isejus ish ligonines atsigaudinejau dar kokias 3 savaites, viena nakti buvo skydliauke sustreikavus (nors anksciau nesiskundziau) tai nusprendziau, kad del organizmo ishsekimo. Per ta savo liga gal kokius 8 kg numeciau, atrodziau kaip skeletas, skrandis jokio maisto neprieme. Regejimas labai suprastejas buvo, viskas lyg dvigubindavosi. Kaip viskas uzejo, taip po truputy praejo,bet dabar kai pavargstu ar susijaudinu ishkart pradedu blogiau matyt, lovoj guledama ant pilvo negaliu pasikelt, nes ishkart atsiranda toks spaudimas galvoj, kakle... Nezinau, kas man darosi... verysad.gif

p.s. kai tikrinausi pas okulista, dideliu nukrypimu nemate, ishrashe akinius vairavimui. Sake, kad su tokiu nedideliu regos sutrikimu net linziu neishrasho.O kai ziurejo akiu dugna, sake kraujagysles siaurokos, bet mano matymas labai prastas, ypach kai pavargus esu.
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2007 04 14, 18:17)
Skaitau vis ir panasiu simptomu sau randu... Man priesh naujus metus taip buvo sueme galva, kad maniau ishprotesiu, gulimoij padety dar nieko, bet tik atsistoju, tai atrodo lyg su znyplem suspaustu. doh.gif  Pora kartu vemiau tada, nieko nevalgiau. Pagulde i klinikas ir nustate, kad migrena ir itampos pobudzio galvos skausmai. Isejus ish ligonines atsigaudinejau dar kokias 3 savaites, viena nakti buvo skydliauke sustreikavus (nors anksciau nesiskundziau) tai nusprendziau, kad del organizmo ishsekimo. Per ta savo liga gal kokius 8 kg numeciau, atrodziau kaip skeletas, skrandis jokio maisto neprieme. Regejimas labai suprastejas buvo, viskas lyg dvigubindavosi. Kaip viskas uzejo, taip po truputy praejo,bet dabar kai pavargstu ar susijaudinu ishkart pradedu blogiau matyt, lovoj guledama ant pilvo negaliu pasikelt, nes ishkart atsiranda toks spaudimas galvoj, kakle... Nezinau, kas man darosi... verysad.gif 

p.s. kai tikrinausi pas okulista, dideliu nukrypimu nemate, ishrashe akinius vairavimui. Sake, kad su tokiu nedideliu regos sutrikimu net linziu neishrasho.O kai ziurejo akiu dugna, sake kraujagysles siaurokos, bet mano matymas labai prastas, ypach kai pavargus esu.

panasu kad tau kazkas panasaus kaip man. g.gif raumenu itampa.as dabar negaliu pervargti nes tada is viso sakes. schmoll.gif ...............tai va merginos,buvau akropolyje-pavaiksciojau,pasizmonejau.nebuvo tu silpnumu,net keista.sakau gal ir i mano kiema ateis svente. biggrin.gif kaip jus merginos laikotes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 14, 12:21)
Su skrandžiu tai šiaip sau. Vieną savaitę naudoju raniberl, vieną - nereikia...
Kuo silpniau jaučiuosi tuo blogiau matau. Ir tau taip?
Bet jei tau su skydliauke kažkas, tai žinau kad negalima jokių masažų ir mankštų. Bandysiu vėl darytis taškinį masažą g.gif


Geras, pirma karta girdziu, kad del skydliaukes masazo negalima... O is kur zinai? del kokiu priezasciu negalima?
Papildyta:
QUOTE(Nova @ 2007 04 14, 21:41)
Geras, pirma karta girdziu, kad del skydliaukes masazo negalima... O is kur zinai? del kokiu priezasciu negalima?


Man su skrandziu tai irgi ragai. Tai rugstys kyla, tai viduriai uzkieteja, siaubas kazkoks... Gal cia del skrandziu mum tos galvos tokios?
Atsakyti
man tai niekas nesake kad masazo negalima,del skydliaukes.as enciklopedijoj skaiciau kad negalima tik manualinio masazo,o paprasta galima.o del ko nezinau. schmoll.gif
Papildyta:
nemanau kad skrandis kaltas del galvu svaigimu.cia kazkas kitas.
Atsakyti
Ash savo priepolio metu tyriausi skrandy, nes maniau, gal nuo jo cia taip darosi. Nes skrandy tai skaudedavo, tai pykindavo, tai valgyt negaledavau, tai rugstys kildavo... Bet gydytojas pasake, kai susitvarkys galva-susitvarkys ir skrandis. g.gif Taip ir atsitiko, jei tik pavargstu ar stresuoju, tuoj skrandis duoda apie save zinot.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 14, 21:44)
Geras, pirma karta girdziu, kad del skydliaukes masazo negalima... O is kur zinai? del kokiu priezasciu negalima?
Papildyta:
Man su skrandziu tai irgi ragai. Tai rugstys kyla, tai viduriai uzkieteja, siaubas kazkoks... Gal cia del skrandziu mum tos galvos tokios?

Kad jei negerai su skydliauke jokių masažų, nei mankštų negalima girdėjau prie kraujui priduot kabineto, moterys kurios turi problemų su skydliaukia kalbėjo, kad tai pirmas nuodas skydliaukei
Kaip tau faina rjolancik, kad taisosi tavo sveikata, o man blogėja...supuosi, burnoje tarsi sausra, tarsi po užšąldymo...net pati nežinau jau g.gif
Atsakyti
schmoll.gif schmoll.gif
QUOTE(furyy @ 2007 04 15, 18:17)
Kad jei negerai su skydliauke jokių masažų, nei mankštų negalima girdėjau prie kraujui priduot kabineto, moterys kurios turi problemų su skydliaukia kalbėjo, kad tai pirmas nuodas skydliaukei
Kaip tau faina rjolancik, kad taisosi tavo sveikata, o man blogėja...supuosi, burnoje tarsi sausra, tarsi po užšąldymo...net pati nežinau jau g.gif

labutis visoms.nuo vakar zinokit daviausi su ligonine.pavargau juodai.vakar vyras isskrido i vokietija,ir lyg tycia jo mociutei pasidare blogai[mes su ja gyvenam].ziuriu kad jos veidas perkreiptas,rankos nevaldo,pykina-as tuoj greitaja iskvieciau.nuveze,ir ka jus manot-insultas,dar sake nestiprus,bet jei buciau jos klausius ir nekvietus greitosios-nezinau kuo butu pasibaige. schmoll.gif schmoll.gif tai gryzau nakti paskui nemiegojau-nes jau pervargau,ryte vel i ligonine-tai dabar vos sedziu. schmoll.gif as pati vos dar tik atsigaudineju-o cia apie kitus reikia lakstyti.nieko nepadarysi toks gyvenimas,dar ir taip gerai issikapste mociute. mirksiukas.gif tai va.nusikaliau juodai. schmoll.gif schmoll.gif ........................................furry gerk vandenuka brangioji,gerk butinai jei troskina.o del uzsaldymo burnos-tai ir man buna tarsi apsalus,o dar dabar nelabai ir skoni jauciu-nes jauciu pakausis uzspaustas. schmoll.gif
Atsakyti