Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir mamos grožis

QUOTE(ada21lt @ 2010 09 17, 11:37)
ne ne rusiskos, va sita mano
Dead Sea Mud Mask 75ml
http://www.oceanheal...magik.16.1.html

bet is tiesu koks skirtumas, maciau ir lietuvisku kazkokiu, gal dar geresnes g.gif



aciu, reiks pabandyt
Atsakyti
as po gimdymo grizau beveik su tokiu svoriu kaip pries pastojima, na gal pora kilogrameliu virsaus, bet buvau priaugus nedaug, kokius 9 kg. ir ka, bemaitindama , kai lelytei uvo 4 men, vel sveriau tiek pat kiek vaziuodama gimdyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2009 08 31, 22:03)
o man tai labiausiai patinka kad krutine is vargano nepilnai B dydzio dabar yra grazi D  tongue.gif tai kai kur einu galiu pasipuokuoti uzsidejus grazia liemenele ir bliuske su gilia iskirpte  tongue.gif kol galiu dziaugiuosi  cool.gif


Man va šitas tai ir nepatinka doh.gif

O svoris nukrito labai greitai, nes žindant ir taip jis krenta, o dar reikia prisižiūrėti ką valgai biggrin.gif Kažkaip su tuo problemų nėra.

Oda normali, nieko kitokio nepastebėjau, pokyčiai įvyko tik nėštumo metu.
Atsakyti
labukas mamytes 4u.gif kaip jums gerai, kad svoris krenta... ax.gif mano dukrytei devyni menesiukai, maitinu thumbup.gif nors prisiziuriu, ne viska valgau, o svoris tik auga... kol kas g.gif gal cia del amziaus... nes jau virs trisdesimt blush2.gif iki gimdymo priaugau sesiolika kg, pagimdzius iskart nukrito sesi, bet po menesio sugrizo su kaupu... net astuoni verysad.gif menesines atsirado po septyniu men, niu o del odos, aciu die.., problemu neturiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas. smile.gif
Aš nėštumo metu priaugau 18 kg. Iš kart po gimdymo numečiau apie 7 kg, paskui per 3 mėnesius numečiau 7,5 kg, nes lbai rinkausi maistą. Paskui staigus svorio kritimas labai sulėtėjo, nes pradėjau, kaip manau, įvairiau valgyti. Iki 1 metų numečiau dar apie 4 kg, ir grįžo mano svoris į pradinį. Gal ir toliau kristų, ale kad mėgstu saldumynus. blush2.gif
Beje, man virš 30 metų.
Ai, tiesa, ant odos vietomis atsirado kažkokių rožinių dėmelių. Pastebėjau, kad atsirando ten, kur aš dažniau patrindavau (gal). Su Bepathen tepu, tai truputuką padeda, bet neišnyksta. Na, man niekad taip nebuvo. sad.gif Sakau, gal kokių vitaminų trūksta man? :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 12 spalio 2010 - 15:40
gal sakau, hormonai isdykauja... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia del svoriuko ir odos, aisku g.gif tikiuos, nustojus maitinti galesiu dar griezciau laikytis dietos.. rolleyes.gif bet rodos, kad tas meniu mano lyg ir normalus: valgau 5-7 kart dienoj, daug darzoviu, vaisiu, viska be riebalu stengiuos, mazai duonos, buviu, o mesa, zuvis 1-2 kart su darzovem tik, i sav koki karteli pasilepinu ledu porcija ar sokoladuku maziuku... blush2.gif kaip manot??? ir niekaip nesuprantu, kaip jus kustat maitindamos??? man neiseina doh.gif tiesa, nesportuoju blush2.gif bet manau, kiekviena prisisportuojam su vaikuciais ir namu ruosa... blink.gif
Atsakyti
Sveikos, man tai nestumas tikrai isejo i nauda. Priaugau 21 kg, is kart po gimdymo neliko 13 kg. Kiti nukrito gan greit. Liko kokie 3 virsaus tik, bet ir gerai, nes buvau per kuda jau. Valgiautikrai daug, ypac pirmais menesiais. Budavo normalus pusryciai,pietus, vakariene, o tarpuose uzkandziaudavau mamos keptais kotleciukais ar zuvyte. Net nakti keldavausi valgyt doh.gif na bet ir kruvis buvo dvigubas - dvynius vistik maitinau smile.gif
Oda, o ypac plaukai tiesiog svytejo. Jokiu vitaminu negeriau, bet tikrai daug ir ivairaus maisto valgiau.
Vat vienintelis dalykas kuris nesugrizo ir ja nebesugris tai pilvuko odos stangrumas verysad.gif ir bamba...laaabai jau didelis pilvukas buvo....Na bet dabar svoris vel auga, pilvuko oda tempiasi ( nestuke.gif ), tai vel galiu dziaugtis ir puikuotis, o po gimdymo sakiau jeigu jau labai blogai bus tai galir pas koki plastikos chirurga apsilankysiu....
Atsakyti
Po gimdymo liko 20 kg... doh.gif Žindžiau, bet svoris nekrito, net gi atvirkščiai, pradėjo lėtai augti... Dietų jokių nenorėjau laikytis, bijojau, kad nenukentėtų pienelio kokybė ir kiekybė, o intensyviai sportuoti neturėjau laiko. Kai dukrytei suėjo 6 mėn, jau daugmaž galėjau skirti laiko sau - atradau pačią prieinamausią sporto šaką, kokią tik galėjau leisti sau tokiomis sąlygomis - Bodyfleksą ! Nors, rašo, kūnas stangrėja, svoris nebūtinai krenta, bet man jau po pirmos savaitės užsiėmimų nukrito 3 kg. Ir savijauta pagerėjo thumbup.gif Prisipažinsiu, nesportavau intensyviai, pagal nuotaiką - ir per 4 mėn netekau 10 kg. Rezultatais esu patenkinta. biggrin.gif
Atsakyti
per nestuma priaugau 19 kg, iskart po gimdymo 12 kg nukrito. Dabar like 5 kg verysad.gif Maitinu pati, bet svoris nekrenta, nes daug valgau, o ir saldumynu neatsisakau, todel pradejau sportuoti, noriu jau pavasari tureti tobula figura. thumbup.gif
Atsakyti
Niu as priaugau 24kg doh.gif jau 14kg nebera,dar turiu +10kg,laukiu nesulaukiu kada galesiu eiti sportuoti ir atsikratyti likusiu kg!
Atsakyti
Man svoris nukrito per puse metu, dabar laikosi stabilus, nors valgau is ties daug, ir saldumynus kemsu, bet kadangi susitvarke medzigu apykaita, tai ryte viskas iseina lauk.... Nemanau kad metai lemia svori, ir man jau per 30 m., bet po nestumo jie nukrito palyginti lengvai. Jeigu sportuociau dar, tai matyt figura butu beveik kaip makenekes smile.gif.... Mano sportas yra judrus vaikas, ir jo nesiojimas i/is 5 auksto po keleta kartu per diena...
Atsakyti
QUOTE(lindsay29 @ 2010 10 12, 17:45)
ir niekaip nesuprantu, kaip jus kustat maitindamos??? man neiseina  doh.gif tiesa, nesportuoju  blush2.gif bet manau, kiekviena prisisportuojam su vaikuciais ir namu ruosa... blink.gif

šiaip jau sportas ir namų ruoša nieko bendro neturi, nes dirba visai ne raumenys ir visai ne taip. et, šiaip ar taip kelios kalorijos sudeginamos ir tai geriau nei nieko smile.gif
O dėl lieknėjimo maitinant tai manu labiausiai "kalta" medžiagų apykaita. Jei organizmas nėra linkęs pilnėti ir dar turi papildomai kitą išmaitinti, tai visa energija ir iškeliauja tam kitam smile.gif, o sau ne kaži kas ir belieka mirksiukas.gif
Atsakyti