Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų eglutė: dirbtinė ar natūrali?

QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 11 18, 17:41)


kaip apie ikea nepagalvojau rolleyes.gif atrodo tikrai gan natūraliai, ne per daug išpūsta kaip kitos. ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 11 18, 17:41)

Pernai pirkom is pigu.lt. 1,8m. Kaip dirbtine egle tai labai grazi ir kaina nesikandziojo. Pataikem akcija. Mums labai patiko. Nuosirdziai nustebino kainos ir kokybes santykis.
Atsakyti
QUOTE(Malonususipazinti @ 2015 11 18, 16:48)
SOS
skubiai ieškau tėvams dirbtinos eglutės. Gal žinote kur pirkti? Kad atrodytų natūraliai, bet ir kainą nebūtų kosminė. Vilniuje. Iš anksto ačiū!  4u.gif

p.s. aš visada puošiu natūralią, todėl net nežinau kur pirkti netikrą  rolleyes.gif


Mes kaip tik vakar užsisakėm iš čia: http://pege.lt/vaika...tes-k83/page/1/
Buvau nuvažiavusi mačiau visas gyvai labai visos gražios, super. Lygiai tokios pat kaip ir internetinės parduotuvės paveikslėlyje.
Atsakyti
O kokia sau issirinkote jeigu ne paslaptis? blush2.gif nes tikrai visos grazios
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2015 11 19, 15:16)
Mes kaip tik vakar užsisakėm iš čia: http://pege.lt/vaika...tes-k83/page/1/
Buvau nuvažiavusi mačiau visas gyvai labai visos gražios, super. Lygiai tokios pat kaip ir internetinės parduotuvės paveikslėlyje.


tikrai labai gražios. Tik žiūriu jų parduotuvė Alytuje... unsure.gif
Atsakyti
Bet galima nusipirkti per interneta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2015 11 20, 18:15)
Bet galima nusipirkti per interneta  smile.gif


aš labai mėgstu tokius daiktus apžiūrėti gyvai, kaip batus smile.gif bet gal ir susiviliosiu internetu pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2015 11 19, 23:23)
O kokia sau issirinkote jeigu ne paslaptis?  blush2.gif  nes tikrai visos grazios

Plačiaskarę 200cm. Gal kitų forma ir gražesnė, bet šitos man spygliukai labai tikroviški.
Aš ir abejojau ar pirkti internetu ar važiuoti... Bet iš tikro jos tokios pat ir yra kaip internetiniam puslapyje jų foto.
Dar pirmadienį ir mokyklą užsakysiu 140cm, ten kažkuri tokio aukščio tik viena ir yra. Tai kartu nemokamai ir atvež.
Atsakyti
Užsisakėm šitą
http://pege.lt/vaika...cm-l0-p792.html
Atsakyti
Ir kodėl žmonės išmeta tokius pinigus bedvasiam, bekvapiam dulkes kaupiančiam plastiko gabalui? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 29, 20:09)
Ir kodėl žmonės išmeta tokius pinigus bedvasiam, bekvapiam dulkes kaupiančiam plastiko gabalui? unsure.gif

doh.gif Užtai tarnaus bent kelis metus. Gražios didesnės eglutės vazonuose tikrai nebus pigiau, perkant kasmet, ir dar paskui reik galvot, kur ją pasodint. Dirbtinė išardoma ir laikoma dėžėje, taip kad jokio dulkių kaupimo.

Ir išvis, kas per fetišas tų natūralių eglučių, kad taip moralizuot visiems doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 29 lapkričio 2015 - 20:29
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 29, 18:09)
Ir kodėl žmonės išmeta tokius pinigus bedvasiam, bekvapiam dulkes kaupiančiam plastiko gabalui? unsure.gif

Kad nereiktu kasmet sukt galva kur pirkti ir vargti tempiantis namo (ne visi su masinom), kad nereiktu po Kaledu sukti galvos, kur ir kaip ja nusikratyti. Susilankstai ir stovi kelis metus dirbtine. Ir dar nemeta spygliu. Man tai vien pliusai.
Atsakyti