Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų eglutė: dirbtinė ar natūrali?

QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 29, 21:09)
Ir kodėl žmonės išmeta tokius pinigus bedvasiam, bekvapiam dulkes kaupiančiam plastiko gabalui? unsure.gif

Todel, kad prisidedama prie ekologijos: nekertama gyva eglute ir neismetama po svenciu paskui i siuksliu konteineri.
Gyva eglute man grazi papuosta lauke wub.gif O namuose pakanka arba sakos, arba dirbtines eglutes(jei yra mazu vaiku). Gyva eglute namuose man kvepia laidotuvems unsure.gif O del dulkiu-bent jau mes parsinese eglute is rusio, "nuprausiam" po dusu pries statant, tada dirbtine eglute buna kaip nauja, nesmirda rusio gerybemis bei dulkemis thumbup.gif Musu dirbtinei eglutei, skaiciuoju, jau 11 metu, oho, kaip greitai laikas eina...
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 11 30, 16:34)
Todel, kad prisidedama prie ekologijos: ...

Nu jau baikit su ta atvirkštine ekologija doh.gif Ir kiek aiškina visi, aiškina, o kaip nesuvokia žmonęs, taip nesuvokia. Tai gyva eglė ekologijai nekenkia. O plastiko gamyba - baisiausias smūgis ekologijai. Antras smūgis - plastiko utilizacija. Trečias smūgis - mokyti vaikus to, kad galima tikrus dalykus keisti dirbtiniais. Na, nesiplėsiu. Šia tema yra sočiai straipsnių - tereikia tik pasidomėti.
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 11 29, 21:27)
Ir išvis, kas per fetišas tų natūralių eglučių, kad taip moralizuot visiems doh.gif

Nieko nemoralizuoju, tik garsiai pasvarsčiau
Papildyta:
QUOTE(applejuice @ 2015 11 30, 16:20)
Kad nereiktu kasmet sukt galva kur pirkti ir vargti tempiantis namo (ne visi su masinom), kad nereiktu po Kaledu sukti galvos, kur ir kaip ja nusikratyti. Susilankstai ir stovi kelis metus dirbtine. Ir dar nemeta spygliu. Man tai vien pliusai.

Na, gal tada ir vyrą pripučiamą, vaikus plastikinius. Sulankstai, išlankstai, dulkes nuvalai. Nei šiukšlina, nei triukšmauja, nei naujo kompo prašo biggrin.gif Vieni pliusai biggrin.gif

Nemoralizuoju, tiesiog labai norisi pakviest susimąstyti, kiek netikrumo yra gyvenime. Ir per pačią gražiausią metų šventę pakviesti grįžti prie natūralumo.
Atsakyti
Visada pirkome maza gyva eglute, bet siais metais del tam tikru aplikybiu nupirkome dirbtine. Nematau tame nieko blogo. Yra zmoniu kuriems patinka gyvos ir lygiai taip pat dirbtines egles, nematau tikslo pyktis ir irodyneti kad ju sprendimas niekam tikes.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 30, 17:29)
Nieko nemoralizuoju, tik garsiai pasvarsčiau

Na, čia tokio lygio pasvarstymas, kaip aš garsiai pasvarstyčiau: "Ir kodėl žmonės kasmet išmeta pinigus ant nupiepusių eglių su keliom retom šakom, kurios atrodo nuskurusios, ilgai nestovi ir meta spyglius, kuriuos reikia nuolat siurbt?" rolleyes.gif

Čia tik pavyzdys, kad viską galima pateikti neigiamai.

Visi mes žinom tuos pliusus ir minusus, bet rašymas tokiu stiliumi - tai tik noras sumenkinti kito žmogaus pasirinkimą.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 30, 17:35)
Na, gal tada ir vyrą pripučiamą, vaikus plastikinius. Sulankstai, išlankstai, dulkes nuvalai. Nei šiukšlina, nei triukšmauja, nei naujo kompo prašo  biggrin.gif  Vieni pliusai biggrin.gif

Nemoralizuoju, tiesiog labai norisi pakviest susimąstyti, kiek netikrumo yra gyvenime. Ir per pačią gražiausią metų šventę pakviesti grįžti prie natūralumo.

Bet jūs suprantat, kad lyginat žmogų su medžiu? Nes logikos mažai tokiame palyginime. Išvis toks eglutės sureikšminimas atrodo keistai (nebent jūsų verslas - eglučių pardavimas biggrin.gif ). Natūraliausia būtų eiti pasivaikščioti į mišką arba puošti kieme augančia eglę, o ne atsitempti medį į namus ir po dviejų savaičių išmest į konteinerį (visgi dauguma perka nukirstas egles, nes jos daug pigesnės už "vazonines"). O kiek dar tokių "gudručių" natūralistų, kurie miške nusikerta.

Ir visgi, mano nuomone, ne toj vietoj tikrumo reik ieškot. Gal kai man jo užtenka, tai netrukdo ir dirbtinė eglė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 11 30, 22:21)

Ir visgi, mano nuomone, ne toj vietoj tikrumo reik ieškot. Gal kai man jo užtenka, tai netrukdo ir dirbtinė eglė cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 11 30, 22:21)
Bet jūs suprantat, kad lyginat žmogų su medžiu? Nes logikos mažai tokiame palyginime. Išvis toks eglutės sureikšminimas atrodo keistai (nebent jūsų verslas - eglučių pardavimas biggrin.gif ). Natūraliausia būtų eiti pasivaikščioti į mišką arba puošti kieme augančia eglę, o ne atsitempti medį į namus ir po dviejų savaičių išmest į konteinerį (visgi dauguma perka nukirstas egles, nes jos daug pigesnės už "vazonines"). O kiek dar tokių "gudručių" natūralistų, kurie miške nusikerta.

Ir visgi, mano nuomone, ne toj vietoj tikrumo reik ieškot. Gal kai man jo užtenka, tai netrukdo ir dirbtinė eglė cool.gif


biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 30, 18:35)

Nemoralizuoju, tiesiog labai norisi pakviest susimąstyti, kiek netikrumo yra gyvenime. Ir per pačią gražiausią metų šventę pakviesti grįžti prie natūralumo.

O per kurią vietą yra natūralu pirkti darže užaugintą eglutę?
Natūralu būtų daryti, kaip aš vaikystėj darydavau - pasiimdavom su tėčiu kirvį, ir lapatai į mišką, išsirenki, kuri gražiausia ir nusikerti (tik nekartokit to šiais laikais).
O tai, kad perkat šiltnamiuose/daržuose užaugintas, trąšų privarytas, pramoniniu būdu užaugintas egles su natūralumu nė pro kur nesisieja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitės šešėlis: 01 gruodžio 2015 - 10:37
Aš būsiu irgi iš tų, kurie už gyvas eglutes 4u.gif mes kiekvienais metais perkam iš vienos miškų urėdijos, kasmet atveža pardavimui eglučių iš to vadinamo miško valymo - eglutės nebūna labai tiesios, labai gražios ar tankiom šakom ir pan. bet natūralios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 30, 15:35)
Na, gal tada ir vyrą pripučiamą, vaikus plastikinius. Sulankstai, išlankstai, dulkes nuvalai. Nei šiukšlina, nei triukšmauja, nei naujo kompo prašo  biggrin.gif  Vieni pliusai biggrin.gif

Nemoralizuoju, tiesiog labai norisi pakviest susimąstyti, kiek netikrumo yra gyvenime. Ir per pačią gražiausią metų šventę pakviesti grįžti prie natūralumo.

Na gal jau neikime i absurdus - dirbtine eglute pilnai atlieka tikros funkcijas isskyrus kvapa, kuris, beje, ne visiems patinka. O kokie dar plastikiniai vaikai...

Ir siaip gaila man tu mirstanciu, trupanciu gyvu egliu, net skintu geliu nemegstu, gaila man ju biggrin.gif .

Kas del ekologijos, tai reiktu nepamirsti to, kad kasmet plastikiniu egluciu niekas gi neismeta - tevu egle net nebepamenu kiek metu stovi ta pati, siek tiek stovas tik taisytas. As viena 4 ar 5 metus turejau, siemet pardavem ja, pirksim didesne.

O del tikrumo... Kaledos ir kaledu nuotaika kyla is vidaus, o ne egliu, man ir be eglutes labai kalediska ir tikra viskas butu.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2015 12 01, 16:24)
Kas del ekologijos, tai reiktu nepamirsti to, kad kasmet plastikiniu egluciu niekas gi neismeta - tevu egle net nebepamenu kiek metu stovi ta pati, siek tiek stovas tik taisytas. As viena 4 ar 5 metus turejau, siemet pardavem ja, pirksim didesne.

O kiek joje dulkių per tiek metų! Ir visų niekaip neišplausit po dušu - teks į skalbenkę kišt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 12 01, 11:36)
O per kurią vietą yra natūralu pirkti darže užaugintą eglutę?

Taip išeina, jūs ir morkų nevalgot, nes gi darže užauginta g.gif Įdomiai...
Šiaip, jei įdomu, mes perkamės eglę su šaknim ir po švenčių laikom vėsiai, o pavasarį pasisodinam. Jau visa eilė auga wub.gif Žinoma, ne visi gali ir turi kur sodinti, bet ...
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 11 30, 22:21)
Bet jūs suprantat, kad lyginat žmogų su medžiu? Nes logikos mažai tokiame palyginime. Išvis toks eglutės sureikšminimas atrodo keistai (...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
oi, juokiaus doh.gif lotuliukas.gif
Tai jūs guodžiatės, kad šiukšlės nuo eglės ir tt. O šiukšlintojų namie yra kasdien ir visus metus. Tai jei bijot kelių spyglių kelias dienas per dieną, tai kaip pakenčiat visus kitus šiukšlintojus doh.gif
Ai, nu ką čia aiškint doh.gif jei jau nesupratot, tai ką dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 12 02, 19:34)
O kiek joje dulkių per tiek metų! Ir visų niekaip neišplausit po dušu - teks į skalbenkę kišt  bigsmile.gif
Papildyta:

Taip išeina, jūs ir morkų nevalgot, nes gi darže užauginta  g.gif  Įdomiai...
Šiaip, jei įdomu, mes perkamės eglę su šaknim ir po švenčių laikom vėsiai, o pavasarį pasisodinam. Jau visa eilė auga  wub.gif  Žinoma, ne visi gali ir turi kur sodinti, bet ...
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
oi, juokiaus  doh.gif  lotuliukas.gif
Tai jūs guodžiatės, kad šiukšlės nuo eglės ir tt. O šiukšlintojų namie yra kasdien ir visus metus. Tai jei bijot kelių spyglių kelias dienas per dieną, tai kaip pakenčiat visus kitus šiukšlintojus  doh.gif
Ai, nu ką čia aiškint  doh.gif jei jau nesupratot, tai ką dabar  biggrin.gif

Čia tik iš jūsų paistalų apie guminius vyrus ir vaikus bei apdulkėjusias egles tegalima juoktis. Tikrai, kad neaiškinkit, nes pati nesuprantat elementarių dalykų. Būkit ir toliau tokia "dvasinga" su savo natūraliom eglutėm ir puldinėkit kiekvieną, kas pasisakys už dirbtinę biggrin.gif Gražių švenčių.
Atsakyti