Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(ingeborg34 @ 2010 12 01, 00:15)
Sveika,kai nestumo metu slogavau gydytoja man sake,kad galiu naudoti sinupret tabletytes 1x3k per d,dar buna purskalai su juros vandeniu(QUIXX,Hummer),gerkles skausmui malsinti pusksdavau su Mirhamille,bet Anglijos greiciausia jo nebus...Kai kas skalauja druskos tirpalu gerkle arba druska pakaitina susuka i skarele ir palaiko ant kaklo tik nezinau ar tai padeda.Imunitetui pastiprinti imbiero sakni nuvalyta reikia sutarkuot ir sumaisyt su medumi,kai kas dar deda ir citrinos.


Atciu labai 4u.gif per ta visa dziaugsma ir jaudoli jog nestuke.gif visai galva tuscia blush-anim-cl.gif , o apie druska juk zinojau. doh.gif
Sianiena pirmas vizitas pas gydytoja clap.gif pasitarsiu dar su juo.
Atsakyti
Tikrai gerai, kad tai suzinojau.
Atsakyti
sveikos ... klausimas gal ir ne i tema ,bet as katik uzsiregistravau pas jus ir nelabai zinau kur paklausti. taciau klausimas man neapsakomai svarbus... gal kuri nors zinote kokia itaka vaikuciui daro didelis ivairiu vaistu kiekis? suprantu kad siaubinga,tai mano pirmasis nestumas ,labai noriu vaikelio ,laukiu jo ,nors tik pries savaite suzinojau kad laukiuosi .visi pozymiai atitinka ,taciau pas gydytoja eisiu tik gruodzio 16 d. pries mazdaug 3 savaites isgeriau labai labai daug vaistuku..nuo skausmo ,raminanciu...dar nezinojau kad esu nescia ,tikrai buciau to nedariusi ..! taigi dabar labai bijau visokiu komplikaciju ,negimdinio nestumo ,persileidimo ...nors kita vertus juk buna kad ir alkoholikes ar narkomanes isnesioja ir pagimdo sveikus vaikus... as jau nebegaliu naktim uzmigt ,prasideda depresija ,pastoviai save griauziu ir kaltinu del to ... maldauju parasykit kanors ,nes isprotesiu iki tol kol nueisiu pas gydytoja .seip jauciuosi gerai ,testai visi teigiami ,pozymiai yra ,paskaiciavau ,kad tureciau lauktis apie 34 dienas ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shventoji @ 2010 12 03, 17:58)
sveikos ... klausimas gal ir ne i tema ,bet as katik uzsiregistravau pas jus ir nelabai zinau kur paklausti. taciau klausimas man neapsakomai svarbus... gal kuri nors zinote kokia itaka vaikuciui daro didelis ivairiu vaistu kiekis? suprantu kad siaubinga,tai mano pirmasis nestumas ,labai noriu vaikelio ,laukiu jo ,nors tik pries savaite suzinojau kad laukiuosi .visi pozymiai atitinka ,taciau pas gydytoja eisiu tik gruodzio 16 d. pries mazdaug 3 savaites isgeriau labai labai daug vaistuku..nuo skausmo ,raminanciu...dar nezinojau kad esu nescia ,tikrai buciau to nedariusi ..! taigi dabar labai bijau visokiu komplikaciju ,negimdinio nestumo ,persileidimo ...nors kita vertus juk buna kad ir alkoholikes ar narkomanes isnesioja ir pagimdo sveikus vaikus... as jau nebegaliu naktim uzmigt ,prasideda depresija ,pastoviai save griauziu ir kaltinu del to ... maldauju parasykit kanors ,nes isprotesiu iki tol kol nueisiu pas gydytoja .seip jauciuosi gerai ,testai visi teigiami ,pozymiai yra ,paskaiciavau ,kad tureciau lauktis apie 34 dienas ...  verysad.gif

sveika, suprantu tavo nerima, as taip pat kol nezinojau jog laukiuos vartojau raminamuosius lexatonili, vaistus nuo kraujo spaudimo,su ta diena kai suzinojau jog laukiuos, meciau visus vaistus, labai delto pergyvenau ir pergyvenu dabar, man jau 23sav, priziurinti ginekologe ramina, kad nepergyvenciau, narkomanes gimdo, kitos nestukes dar ne tokius stiprius vaistus vartoja ir viskas gerai. bet del sventos ramybes savo noru dariaus PRISKA 1 tyrima, rodikliai geri. o ir tu labai nepergyvenk, nei viena nesam apsaugotos nuo nelaimes, kad ir kaip sveikai gyventumem. dabar iki vizito pas gyditoja, turi megautis ramybe smile.gif , vartok folio rugsti, jau nuo ritojaus smile.gif ir nebeglvok visokiu nesamoniu, zinau kad yra sunku , negalvot, bet cia dar ne pasaulio pabaiga, nes viskas bus liuks smile.gif o 12 savaite pasidaryk ta tyrimuka, kad tikrai ramu butu, sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 03 gruodžio 2010 - 18:58
g.gif Sveikutes, norejau paklausti, mano pilvukui yra 18 savaiciu, beda ta kad persalau, temperatura pirma diena numusinejau tik arbatelem, bet nepadejo, tai pradejau vartoti ir paracetamoli, tai viskas lyg ir gerai, bet man skauda pilvuko sonus (tai kairi, tau desini) tai gydytojas padares slapimo tyrima nustate, kad ten yra proteinu ir kazkokia tai infekcija ir israse antibijotiku KEFLEX (ceflexin grupe), kuriu as LAABAI nenoriu gert, nes man nera tie skausmai tokie jau baisus, o juos liepe gert 7 dienas po 3 kapsules kasdien. As tarp kitko gyvenu UK, tai nezinau ar tai is tikruju nepakenks mano mazyliui. Gal kuri turite kokios informacijos??? Aciu
Atsakyti
QUOTE(j_j @ 2010 12 04, 16:58)
g.gif  Sveikutes, norejau paklausti, mano pilvukui yra 18 savaiciu, beda ta kad persalau, temperatura pirma diena numusinejau tik arbatelem, bet nepadejo, tai pradejau vartoti ir paracetamoli, tai viskas lyg ir gerai, bet man skauda pilvuko sonus (tai kairi, tau desini) tai gydytojas padares slapimo tyrima nustate, kad ten yra proteinu ir kazkokia tai infekcija ir israse antibijotiku KEFLEX (ceflexin grupe), kuriu as LAABAI nenoriu gert, nes man nera tie skausmai tokie jau baisus, o  juos liepe gert 7 dienas po 3 kapsules kasdien. As tarp kitko gyvenu UK, tai nezinau ar tai is tikruju nepakenks mano mazyliui. Gal kuri turite kokios informacijos??? Aciu



As zinau viena, jog infekcija yra pavojingiau nei antibiotikai, kurie yra leidziami nesciosioms. Konkreciai del siu nezinau, taciau paciai teko gerti 19 sav. del gerkles su vienu vaiku ir 25 sav. del bronchito, su kitu. Svarbu, kad butu tinkami antibiotikai.
Atsakyti
QUOTE(tekila41 @ 2010 12 05, 18:37)
As zinau viena, jog infekcija yra pavojingiau nei antibiotikai, kurie yra leidziami nesciosioms. Konkreciai del siu nezinau, taciau paciai teko gerti 19 sav. del gerkles su vienu vaiku ir 25 sav. del bronchito, su kitu. Svarbu, kad butu tinkami antibiotikai.

Aciu labai, as irgi vakar daug kur skaitinejausi, ir dabar jau nebetaip bijau tu antibijotiku
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2010 12 03, 18:56)
sveika, suprantu tavo nerima, as taip pat kol nezinojau jog laukiuos vartojau raminamuosius lexatonili, vaistus nuo kraujo spaudimo,su ta diena kai suzinojau jog laukiuos, meciau visus vaistus, labai delto pergyvenau ir pergyvenu dabar, man jau 23sav, priziurinti ginekologe ramina, kad nepergyvenciau, narkomanes gimdo, kitos nestukes dar ne tokius stiprius vaistus vartoja ir viskas gerai. bet del sventos ramybes savo noru dariaus PRISKA 1 tyrima, rodikliai geri. o ir tu labai nepergyvenk, nei viena nesam apsaugotos nuo nelaimes, kad ir kaip sveikai gyventumem. dabar iki vizito pas gyditoja, turi megautis ramybe smile.gif , vartok folio rugsti, jau nuo ritojaus smile.gif ir nebeglvok visokiu nesamoniu, zinau kad yra sunku , negalvot, bet cia dar ne pasaulio pabaiga, nes viskas bus liuks smile.gif o 12 savaite pasidaryk ta tyrimuka, kad tikrai ramu butu, sekmes

o ka tas tyrimas rodo ?ir kiek kainuoja ? aciu labai uz atsakyma ,truputeli nusiraminau smile.gif is tu nervu iszyziau talona siandienai tai va uz poros valandu jau zinosiu ar viskas ok ... negaliu sulaukti smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

man 11 savaiciu, padare slapimo tyrima ir rado leukocitu 70, ale labai padideje.. Labai persti pusle.. ims paseli ryt, sake reikes gerti antibitokus, siuo amoxicilina arba nitrofurantoina. Labai bijau pakenkt vaikeliui unsure.gif

Kas turi patirties ir galetu ja pasidalint? 4u.gif Nelabai tikiu viska ka sako gyd, ale nekenkia vaisiui... apie vaiko sveikata sake tas pats skiepas nekenekia, sedim su komplikacijom 7 savaite blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2010 12 08, 20:58)
Laba diena,

man 11 savaiciu, padare slapimo tyrima ir rado leukocitu 70, ale labai padideje.. Labai persti pusle.. ims paseli ryt, sake reikes gerti antibitokus, siuo amoxicilina arba nitrofurantoina. Labai bijau pakenkt vaikeliui unsure.gif

Kas turi patirties ir galetu ja pasidalint? 4u.gif Nelabai tikiu viska ka sako gyd, ale nekenkia vaisiui... apie vaiko sveikata sake tas pats skiepas nekenekia, sedim su komplikacijom 7 savaite blink.gif

infekcija daugiau rizikos sukelia, nei keletas isgertu tableciu, jei nepasitikit sia gyditoja, uzsukit pas kita, daugiau nuomoniu daug geriau
Papildyta:
QUOTE(shventoji @ 2010 12 07, 15:08)
o ka tas tyrimas rodo ?ir kiek kainuoja ? aciu labai uz atsakyma ,truputeli nusiraminau smile.gif is tu nervu iszyziau talona siandienai tai va uz poros valandu jau zinosiu ar viskas ok ... negaliu sulaukti smile.gif

sveika, kaip tavo rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2010 12 08, 20:24)
infekcija daugiau rizikos sukelia, nei keletas isgertu tableciu, jei nepasitikit sia gyditoja, uzsukit pas kita, daugiau nuomoniu daug geriau
Papildyta:

sveika, kaip tavo rezultatai?

sveika ,nieko visiskai nesuzinojau ,daktare pasitaike tai kazkokia nevisprote ! nieko isvis neklausinejo manes ,i jokius mano klausimus neatsake ,echo padare per 5 sekundes ,sako nematau nieko .net tyrimu nedare jokiu.. israse hormonu kazkokiu ir liepe po savaites ateit . negersiu as jokiu hormonu o kuo skubiau leksiu pas kita daktare schmoll.gif gal kas zinot gera daktare kaune ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shventoji @ 2010 12 09, 13:29)
sveika ,nieko visiskai nesuzinojau ,daktare pasitaike tai kazkokia nevisprote ! nieko isvis neklausinejo manes ,i jokius mano klausimus neatsake ,echo padare per 5 sekundes ,sako nematau nieko .net tyrimu nedare jokiu.. israse hormonu kazkokiu ir liepe po savaites ateit . negersiu as jokiu hormonu o kuo skubiau leksiu pas kita daktare  schmoll.gif gal kas zinot gera daktare kaune ? unsure.gif


Gal israse Duphastono? Nezinau jokiu kitu hormonu, kuriuos israsinetu nestumo pradzioje g.gif
Atsakyti