Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(jurguze @ 2009 01 31, 19:21)
Kazin, ar galima kmynu arbata gert? g.gif


Man rodos galima, bet pvz. mane labai nuo kmynų arbatos pykina - šiaip nebuvo man skani niekada, o dabar viskas lauk važiuoja vien nuo tos arbatos kvapo. doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

temos neseku, bet gal jau esate aptarę ir man pasakysite, ar labai kenkia leidžiami vaistukai pas odontologą neštukei? ar geriau tegul neleidžia ir pakentėti...? blush2.gif
ačiū
Atsakyti
QUOTE(Gimber @ 2009 02 03, 11:04)
temos neseku, bet gal jau esate aptarę ir man pasakysite, ar labai kenkia leidžiami vaistukai pas odontologą neštukei? ar geriau tegul neleidžia ir pakentėti...?  blush2.gif


Kiek žinau nekenkia, nors tai priklauso ir nuo asmeninių alergijų ir pan. - būtina pasakyti kad nėščia bet kuriuo atveju.

O dėl to kentėjimo tai kaip... kiekvieno žmogaus tas skausmo pakentimas skirtingas, bet jeigu ten procedūra trunka ilgai, tai pats skausmas gali būti kenksmingas.
Atsakyti
Ačiū. Na nesu bailė, ir šiaip mieliau pakenčiu nei duria tą adatą.... schmoll.gif
bet pasakysiu gyd ir manau viskas bus gerai, nes yra ką pataisyti...
Atsakyti
QUOTE(metaxa @ 2008 12 29, 17:01)
Gal kam pravers wink.gif
Pykinimui, vėmimui, seilėtekiui slopinti:

Imbieras
Medetkų užpilas
Erškėčių vaisių nuoviras
Pipirmėčių silpnas užpilas
Kepenų, tulžies latakų ligoms gydyti:

Šlamučių žiedynų užpilas
Pipirmėčių lapų užpilas
Kmynų vaisių nuoviras
Kalendrų vaisių nuoviras

Aktyvinti žarnyno veiklą:

Erškėčių lapai
Dilgėlių lapai
Inkstų, šlapimo takų ligos:

Rugiagėlių žiedynai
Beržų lapai ir pumpurai (negalima esant inkstų nepakakankamumui)
Care-lady papildas
Cranberry papildo NEGALIMA
Augalai GALIMI nėščioms:

Sukatžolė
Trikertė žvaginė
Medetkos
Erškėčiai
Valerijonai
Beržų lapai
Dirvinis asiūklis
Gudobelės vaisiai
Rugiagėlė
Petražolė
Spanguolė

Augalai, NEGALIMI nesčioms dėl abortinio bei toksinio poveikio:

Čiobrelio
Raudonėlio
Ugniažolė
Alijošius
Amalas
Kadagys
Kartusis pelynas
Senos lapai
Rabarbaras
Šaltekšnis
Šalpusnis
Taukė

SAUGŪS vaistai(nepraeinantys pro placentą)( bet tai nereiškia, kad juos galima gerti kiek nori!Tik labai reikiant):

Penicilinai(antibiotikų grupė)
Cefalosporinai(antibiotikų grupė)
Paracetamolis
Narkotiniai analgetikai(morfinas, tramadolis ir t.t - manau jų tikrai neprireiks)
Metildopa (antiparkinsoninis vaistas)
Polivitaminai
Maža ir vidutinė dozė gliukokortikoidų (nuo astmos pusrškalai)
Teratogeniški vaistai( praeina pro placentą, kenkia kūdikiui):

AKF inhibitoriai(vaistai nuo spaudimo pagrinde)
alkoholis
Nuo epilepsijos
Litis(nuo depresijų, manijų)
Visi xanax, relanium, bromazepamas, diazepamas - raminantys benzodiazepinai
Estrogai (lyt mot hormonai)
Tetraciklinai (antibiotikai)
vaistai nuo cukrinio diabeto
Chinolonai(antibiotiku grupė)
vaistai nuo vėžio

Laktacijai didinti:

Anyžių vaisiai+kmynai+pankoliai+dilgėlė= (visus lygiom dalim paimti reikia) 1 arbatinį šaukštelį 1 puodeliui užpilti karštu vandeniu ir gerti 1-2 kartus per dieną.
Laktacijai mažinti:

Graikinio riešutmedžio lapai (20 dalių)+apynių spurgai (20 dalių)+šalavijo lapai (40 dalių) Gerti po 1 arb šaukstelį užpylus verdančiu vandeniu 1 puodelį per dieną.
p.s. copy-paste iš kito tinklapio  4u.gif

O man karta taip skrandi skaudet pradejo,paemaiu pelyno uzvirinau,praejo uz 30min,bet nzn kad negalima. O gal turima omenyje daznai negalima?
Atsakyti
Sveikutės
QUOTE(egliuks_p @ 2009 01 16, 14:06)
nu as kazkaip del medetku abejoju ar galima  g.gif , nes kai nestumo pradzioj as geriau medetku arbata del inkstu ir apie tai uzsiminiau daktarytei, tai ji sake grieztai negalima  verysad.gif . o veliau suzinojau kad 20 metu atgal moteriskes gerdavo medetkas maisytas su rutomis noredamos isvengt nestumo arba jei menesines uzsilaikydavo ir galvodavo kad pastojo  blush2.gif . tai as daugiau neberizikuoju gert.

g.gif kaip keista dėl medetkų.. juk jos geriausios moteriškų dalykų draugės... g.gif

QUOTE(iruncia @ 2009 02 04, 08:41)
O man karta taip skrandi skaudet pradejo,paemaiu pelyno uzvirinau,praejo uz 30min,bet nzn kad negalima. O gal turima omenyje daznai negalima?

aš irgi pelyno gėriau nežinodama doh.gif kaži kuo galėjo pakenkti? g.gif

Gal kas žinote ar Bifoval galima gerti nestuke.gif ar ne?
Atsakyti
ir kodel arbatos ciobrelio negalima butu gerti? Jei persalus...
Atsakyti
As manau, kad jeigu su saiku, viena ar du puodelius tu ciobreliu isgersit - nieko blogo nenutiks... aisku, jeigu litrais gersit.. visko gali buti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linukas-0131 @ 2009 02 04, 13:39)
As manau, kad jeigu su saiku, viena ar du puodelius tu ciobreliu isgersit - nieko blogo nenutiks... aisku, jeigu litrais gersit.. visko gali buti...  blush2.gif

Man irgi taip atrodo, viskas turii buti ribuose, nes jai kiekviena paskaitysi tai isvada, kad nieko negalima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 02 04, 09:46)
ir kodel arbatos ciobrelio negalima butu gerti? Jei persalus...


Dėl to kad čiobrelis stimuliuoja gimdą (čiobrelių arbatą rekomenduojama gerti kai užsilaiko mėnesinės tokiom pat dozėm kaip nuo peršalimo, dėl to poveikio kaip sakant ir negerai nėštumo metu), be to čiobreliai gali pagadinti ir gleivių kamštį.

Čiobrelius galima naudot kaip prieskonius, bet ne peršalimui gydyti (žymiai didesnės dozės), nes ypač jeigu nėštumas nedidelis gali ir persileidimą sukelti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 06 vasario 2009 - 20:38
QUOTE(jurguze @ 2009 01 31, 21:21)
Kazin, ar galima kmynu arbata gert? g.gif

kad maitinancioms mamytems tai tikrai zinau kad galima,
galit paskaityt:
http://www.imunitetas.lt/?aid=4016
mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas žinote ar galima nestuke.gif naudoti yzopą (juozažolę)? Man šiaip gerai nuo peršalimo, kosulio... g.gif
Atsakyti