Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

QUOTE(jbs @ 2012 04 16, 14:28)
Nuo kada?  blink.gif  Prieš 5 metus dar priiminėjo  doh.gif


nu nzn nuo kada, bet keleta metu tai tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2012 04 16, 13:40)
nu nzn nuo kada, bet keleta metu tai tikrai  4u.gif

Kaip įdomu smile.gif Visos klinikos stengiasi plėsti paslaugų spektrą, o "Motina ir vaikas" sumažino biggrin.gif Matyt, nepasiteisino gimdymas už 7000 Lt biggrin.gif Net ir kaunietės suprato, kad už jas nepagimdys. Net jei po to atneš stiklinę šviežių sulčių...
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 04 16, 15:19)
Kaip įdomu smile.gif Visos klinikos stengiasi plėsti paslaugų spektrą, o "Motina ir vaikas" sumažino  biggrin.gif  Matyt, nepasiteisino gimdymas už 7000 Lt  biggrin.gif  Net ir kaunietės suprato, kad už jas nepagimdys. Net jei po to atneš stiklinę šviežių sulčių...


matomai biggrin.gif juolab jei kas blogai, is ten visviena veza i kmuk, tai nematyciau prasmes uz sklandu gimdyma tiek moketi smile.gif
Atsakyti
Na del Motina ir vaikas tai nezinau kaip kas ten, bet sakau, kai gimdziau 2009m Mazylyje, tai pats gydytojas pasake kokia suma uz susitarima su juo. Po to dar sako: na man nepatogu, bet jums dar i kasa teks sumoket beveik 600Lt, o akuserei ir seselems as paduosiu kiek reikia is tu pinigu kur man davet. tai vat taip vat.
Atsakyti
[quote=Editulka23,2012 04 17, 11:02]
Mazylyje, tai pats gydytojas pasake kokia suma uz susitarima su juo. Po to dar sako: na man nepatogu, bet jums dar i kasa teks sumoket beveik 600Lt,


Viršūnė doh.gif Nebeturiu išvis ką pasakyt blink.gif
Atsakyti
aš nesitarus važiavau į II Kauno klinikinę ligoninę. likau patenkinta smile.gif o kai vyras daktarei po visko į kišenę vokelį įdėjo, ji tiesiai šviesiai pasakė " o Jūs manot, kad aš galėjau kažką kitaip padaryti". Ir priėmė greitai, sutvarkė visus popierius ir tiesiai į gimdyklą smile.gif kol gulėjau irgi gerai prižiūrėjo smile.gif
Atsakyti
abu gimdymai KMUK nesitarus..esu patenkinta tiek gimdymo metu priežiūra tiek po jo..pirmą gimdžiau natūraliai, antrą su epidūru smile.gif abu gimdymai sklandūs. Antrą kartą negavom mokamos palatos, bet gavau puikią palatos draugę smile.gif personalas puikus smile.gif epidūras thumbup.gif gimdymas su šypsena tiesiogine prasme mirksiukas.gif sėkmės visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Abu gimdziau KMUK'e nesitarusi.pirmoji gime po extra CP. o antraji pagimdziau naturaliai,be epiduros.abu kartus gavom mokamas palatas,beje ta pacia biggrin.gif pirma kart mazos padekos mums kainavo kazkur 500 lt,o antra kart tik susimokejom uz palata 120 lt biggrin.gif pirma kart ir uz mokamas palatas nemokejom,nes tada dar klinikos saviem darbuotojams jas duodavo uz dyka.dabar jau paskaiciavo,kad neapsimoka . 4u.gif viskuom likau labai patenkina,visi malonus ir paslaugus.tikrai nesuprantu tu kurie taip bijo kliniku blush2.gif
Atsakyti
Ar įmanoma pagimdyti be piniginio padėkojimo? kažkaip pasiūlyti maža suma - nepatogu, o dideles - negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Rusne22 @ 2012 05 08, 10:28)
Ar įmanoma pagimdyti be piniginio padėkojimo? kažkaip pasiūlyti maža suma - nepatogu, o dideles - negaliu.


Tai aisku, kad imanoma, ka, manot, jei "neatsidekosit", tai ismes i gatve ir nepriims gimdymo? blink.gif Pirma puikiai pagimdziau be pinigu, uz antra irgi neketinu nieko duoti schmoll.gif Manau, kad vis delto ir siais laikais daugiau yra neduodanciu, nei duodanciu.
Nebent jei jau patiktu labai personalas ar pan., atsisveikindami kokio sampano nupirksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusne22 @ 2012 05 08, 09:28)
Ar įmanoma pagimdyti be piniginio padėkojimo?

Šiaip jau gimdymas niekur nekainuoja, jei neturi spec. pageidavimų: konkretus gydytojas, konkreti palata, epidūrinė nejautra ir t.t. O jei kyla noras atsidėkoti po gimdymo, tai galit ir gėlių nupirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Gimdziau KGN be pinigeliu davimo ir viskas buvo gerai, personalas nei vaipesi nei kraipesi o maloniai dirbo savo darba smile.gif atsidekojom tortu isvaziuodami, buvo Mamu diena kaip tik =]
Atsakyti