Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

QUOTE(Rusne22 @ 2012 05 08, 09:28)
Ar įmanoma pagimdyti be piniginio padėkojimo? kažkaip pasiūlyti maža suma - nepatogu, o dideles - negaliu.



drąsiai.
abu kartus turėjau palatos kaimynes, kurios nei tarėsi, nei dėkojo KKGN. pagimdė, tik pačios buvo nei emociškai pasiruošę, nei nieko nenutuokė apie gimdymus, tai nebuvo labai lengva. Bet vaikai sveiki, gimdymai sklandūs, viena kirpta, kita sveikutėlė.
Atsakyti
Gimdžiau nesusitarusi Mažylyje, ir viskas puikiai...Komanda puiki...Išvažiuojant niekuom neatsidėkojau, nes jie dirbo savo darbą..Man už manąjį niekas nedėkoja kasdien, kodėl aš turėčiau blush2.gif
Atsakyti
As irgi gimdziau nesitarus ir II ligonineje. Na man viskas pakrypo kad reikėjo cezario (kurio as labai nenorejau) bet prieziura ir viskuo patenkinta ir tikrai net po visko niekam nieko nemokėjau, nes nemaciau reikalo (gydytojai uz tai alga gauna). Jauciu jei buciau tarusis su kuo nors, tai butu tik greiciau ant stalo pagulde (ko as ir taip bandziau visaip isvengti). O be to gauna visos atskira palata kur gali ir vyras buti (jei nakvoja tai pries 2 metus naktis 15 lt kainavo) ir man kaip po cezario buvo liuks kad vyras lieka, nes para negali keltis
Atsakyti
Du kartus gimdziau Mazylio gimdymo namuose, viena karta nesitarus,puiki prieziura
Atsakyti
QUOTE(Ievukinas @ 2012 06 27, 21:39)
Du kartus gimdziau Mazylio gimdymo namuose, viena karta nesitarus,puiki prieziura

taip pat gimdziau mazyly nesitarus, viskas buvo be priekaistu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, ir mane tie patys klausimai kankina, kur gimdyti, tartis nesitarti..išprotėjimas..
Kažkaip galvoju apie Mažylio GN...Tos kurios gimdėte ten ar prieš tai lankėte konsultacijas šiuose GN ar taip atvažiavote nė karto nebuvusios jau su gimdymo skausmais?
Atsakyti
abu vaikus gimdziau II ligonineje, nekart nesitariau, prieziura buvo puiki, niekam nieko nemokejau. abu kartus gulejau vienvietej palatoj, tad ramybe garantuota thumbup.gif
Atsakyti
Galiu pasakyt,kur nesitarus gimdyt geriau nevažiuot- į klinikas! Daugiau ten kojos nekelsiu,nebent jau prispirs reikalas žiaurus ir nebus iš ko rinktis. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckis @ 2012 07 19, 21:28)
Galiu pasakyt,kur nesitarus gimdyt geriau nevažiuot- į klinikas! Daugiau ten kojos nekelsiu,nebent jau prispirs reikalas žiaurus ir nebus iš ko rinktis. schmoll.gif

Kuom blogai?
Atsakyti
QUOTE(kleckis @ 2012 07 19, 21:28)
Galiu pasakyt,kur nesitarus gimdyt geriau nevažiuot- į klinikas! Daugiau ten kojos nekelsiu,nebent jau prispirs reikalas žiaurus ir nebus iš ko rinktis. schmoll.gif

as ten su siuntimu keliavau,dar teko pora dienu pries paguleti,tai as ten nieko blogo nepamaciau... smile.gif tas kelias dienas kol dar gulejau tiktai tai teko pamatyti kazkokiu piktu bobu kurios bande kazkoke tvarka vedinet,bet kadangi as irgi charakteri turiu tai nenusileidau ir lakste aplink mane biggrin.gif o tik prasidejus gimgymui perkele y gimdymo palata tai isvis buvo super,nieko blogo nepatyriau is ju puses smile.gif dar ir daktara pasiunciau y gera vieta is skausmo,bet jis suprato mane nes manau as ne pirma toke biggrin.gif biggrin.gif nu kaip as sakau jeigu jum blogai buvo negasdinkit kitu mirksiukas.gif reikia zodi turet,ir tada viskas bus ok,nes mes kiekvienas turim savo teisias ir galim elktis taip kaip mum ir priklauso biggrin.gif
Atsakyti
Abu gimdziau Mazylyje, nesitarus, viskas puikiai smile.gif
Atsakyti
O kaip mamytes manote, ar pries Naujuju sventini laikotarpi verta tartis del gimdymo, toks tas metas, kai visiems sventes, kazi ar viskas gerai praeis be tarimosi? doh.gif
Atsakyti