Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

QUOTE(Riestike @ 2012 06 29, 13:18)
Sveikos mamos, ir mane tie patys klausimai kankina, kur gimdyti, tartis nesitarti..išprotėjimas..
Kažkaip galvoju apie Mažylio GN...Tos kurios gimdėte ten ar prieš tai lankėte konsultacijas šiuose GN ar taip atvažiavote nė karto nebuvusios jau su gimdymo skausmais?

Aš atvažiavau ten nesilankius prieš tai..Tikrai priims be jokios abejonės ir tave..
Atsakyti
Pries beveik 2 metus nesitarus gimdziau 2oje ligonineje ir likau laaabai patenkinta savo ir sunelio prieziura.Jei teks laime dar kada gimdyt,gimdysiu tik cia pat smile.gif
Atsakyti
Vat as ir galvoju gal neverta tartis, bet labai gasdina naujuju metu sventes, nes jeigu papulsime siuo laikotarpiu, bijau, kad bus ne kas g.gif
Atsakyti
As irgi vaziavau nesitarus, gimdziau KKGN, likau labai patenkinta, visi elgesi maloniai ir atidziai. Jei dar kada gimdysiu, tai tik ten thumbup.gif
Atsakyti
Aš tik už Mažylį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eellii @ 2014 01 26, 23:32)
Aš tik už Mažylį  thumbup.gif


Pritariu thumbup.gif
Daktarai ir visas likęs personalas superinis.Man atliko CP niekam nemokėjau ir nesitariau,o priežiūra buvo superine.
Atsakyti
QUOTE(tuti1 @ 2014 01 29, 20:14)
Pritariu  thumbup.gif
Daktarai ir visas likęs personalas superinis.Man atliko CP niekam nemokėjau ir nesitariau,o priežiūra buvo superine.

drinks_cheers.gif pritariu Uz Mazyli, gimdziau ten visas tris damas, niekam nemokejau ir personalas superinis ir prieziura liuksusine 4u.gif
Atsakyti
Pirma dukryte gimdziau Mazylyje susitarus, antra dukryte klinikose nesusitarus. Skirtumas akivaizdus blink.gif Simta kartu buvo geriau klinikose nesusitarus thumbup.gif ir su viena ir su kita per saremius rekiau blush2.gif blush2.gif MAzylyje akusere liepe uzsiciaupt, klinikose nei vieno pikto komentaro nesulaukiau wub.gif per abu gimdymus buvo epiduras - MAzylyje po epiduro jauciau viena puse visus skausmus, kita puse nesijaute. Klinikose epiduras tobulai buvo padarytas. As tik uz klinikas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelija_: 25 balandžio 2014 - 22:31
Aš gimdžiau Mažylyje ir kitą kartą vėl ten gimdyčiau. važiavau nesitarus, niekam pinigų nedaviau, tačiau priežiūra buvo gera. Ir per gimdymą, ir po jo akušerės buvo malonios ir negalėčiau pasakyti nė vieno blogo komentaro. Pradžioje buvo problemų su maitinimu, tad teko ir naktimis personalą kviestis - visos noriai ateidavo ir padėdavo. Iš Mažylio išvažiavau geros sveikatos ir pati puikiai maitinau smile.gif
Atsakyti
Kartais galvoju, kad visi tie "atsidekojimai" - tai senu laiku palikimas, kai ivairios prekes buvo deficitas, o atvilkus daktarui kokiu is po stalo gautu lauktuviu jo sypsena ir malonybe atsirasdavo. As pvz. dirbsu savo darba, uz kuri niekados negaunu jokiu pamaloninimu, nors tenka bendrauti su medikais... biggrin.gif O jeigu nenukrypstant nuo temos, tai tikrai galima ir gimdyti ir gydytis be fantastiniu sumu kisimo i daktaru kisenes, na bet jeigu zmogui tai suteikia psichologine ramybe ir turi tam galimybes - mokekite.
Savo pirmagimi vaziavau gimdyti be jokiu susitarimu, gimdymas buvo sunkus, bet tik del to, kad vaikas gime virs 4 kg., o as nors auksta bet gana smulki. Epidura pasiule pati gydytoja ir jis man nekainavo nei cento, akusere buvo nuostabi, kanti ir rami. Po gimdymo medikems padekojome, bet gana kukliai. Jos buvo iki pat israsymo malonios. Ta diena buvo 4 gimdymai, vienas paskui kita ir visos moterys atvaziavo nesitare, taigi sios medikes tikrai dirbo issijuose, bet kiek pastebejau su visomis gimdyvemis bendravo maloniai ir kantriai.
Aisku, dar daug kas priklauso ir nuo pacio zmogaus, man ligonine yra ligonine ir as nesitikiu viesbucio aptarnavimo ar kazkokiu apartamentu. Mane tenkina ir bendra palata, ir bendras dusas ir t.t., tiesiog vaziuoju i ligonine kazkokios pagalbos, kuria ten ir gaunu.
Atsakyti
As uz klinikas. Viskas ten labai tiko ir patiko. Aukstas lygis ten neabejotinai thumbup.gif
Atsakyti
As vasari klinikose gimdziau. Tiek komplimentu ir maloniu zodziu isgirdau, kad net nespejau stresuot. Nepatenkinta buvo tik ponia priemime, kur dokus pildo, na ir po to arbatos pilstytoja palatoj. Visa kita thumbup.gif Atsidekojom saldainiu dezutemis ir sampano buteliu gydytojai. Jokiu pinigu. Ir tik todel, kad patys euforijoj ir dziaugsme buvom, o ne todel, kad reikia smile.gif
Atsakyti