Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

QUOTE(zitukas24 @ 2009 08 04, 09:58)
gimdziau klinikose pirma beveik pries 5metus, isvaziavau gimdyti, be lito kisenej, buvo ir akusere thumbup.gif , visa laik(jei nieko prie manes nebuvo, pvz tecio) padedavo, patardavo kaip lengviau skausmus istverti, per pati gimdyma, man buvo jau dzin, svarbu greiciau islystu blush2.gif po gimdymo ir leliuko ir manes prieziura thumbup.gif
bet dabar nekokius isgirstu atsiliepimus apie klinikas g.gif , kad labai nenori gimdyviu priimti, kad vos neisvaro i kitus GN g.gif vaikuciu prieziura, dar vis puiki, bet girdejau kad moters prieziura nekokia(akuserine) tai dabar bijau i KMUK vykti, planuoju i Mazyli g.gif (bent po kol kas as taip galvoju)
tai va ju darbas toks priimti naujagimius, ir ne vis kas nuo ju priklauso, kaip del gimdymo eigos(ar sunkus ar lengvas), na aisku jie gali kazkiek palengvinti, bet neviska g.gif


As gimdziau KMUK (buvau susitarusi su gydytoja). Del isvarymo i kitus GN- pasitaiko jei gimdysi per buma, tiesiog nera kur priimti visu norinciu, o jau jei buni susitarusi tai savaime aisku ta vieta atsiranda blink.gif As vaziavau gimdyti nakti, gimdyklose buvau as ir dar viena paciente- gimdziau rugsejo men, o jau diena visos gimdyklos buvo uzpildytos ir siunte i kitas istaigas doh.gif Del moters pogimdyvines prieziuros sutinku- prastoka ji. Apie maitinima ir vaikeli viska paaiskina vaiku gydytoja ir vaiku slaugytojos, sita prieziura superine thumbup.gif . Buvo problemu su zindymu tai 2x kvieciausi zindymo konsultante- pamokino, kartu issprendem problemas ax.gif Nors buvau kirpta, gimdymas ilgas tai priziurinti ginekologe tik uzlekdavo ryte- paspaudzia kruti, sako pieno turi, o kad pasiziureti kaip ten viskas gyja ji jau laiko nerado schmoll.gif . Gerai kad kiekviena diena uzeidavo gydytoja su kuria gimdziau (tariausi) - apziuredavo kaip gyja tarpviete, paziuredavo kaip traukiasi gimda. Tai tokia mano istorija cool.gif Bet vis tik KMUK gimdyti man patiko: gimdyklu ir palatu grazi aplinka, naujagimiui palanki ligoninie, naujagimiu gera prieziura,mediku profesjonalumas 4u.gif
Atsakyti
Abu savo vaikus gimdziau KMUK. Pries 7m ir pries 4m. Su pirmu tariausi, o su antru - ne.
Galiu pasakyti, kad bent jau man viskas buvo lygiai taip pat. Personalas buvo tikrai puikus, gimdant dukryre pasikeite pamainos, bet abi akuseres tikrai buvo super. O juk jos visa pagrindini darba atlieka.

Po gimdymo teko savaite praguleti, nes abiems vaikams buvo sunki geltos forma. Kadangiman tikrai nereikiam, kad kas 5min uzeutu ir klaustu ar viskas gerai, tai prieziuros tirai uzteko. Labai padejo del maitinimo.

Na o dabar tureciau gimdyti trecia. Terminas jau siandien. Planavau irgi i KMUK vaziuoti. Ir aisku tik dabar paskaitineju, kad ten labai perpildyta ir gali issiusti kitur...
Na bet vis tiek bandysiu, gal gi pasiseks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Čitta @ 2009 08 12, 12:09)
Abu savo vaikus gimdziau KMUK. Pries 7m ir pries 4m. Su pirmu tariausi, o su antru - ne.
Galiu pasakyti, kad bent jau man viskas buvo lygiai taip pat. Personalas buvo tikrai puikus, gimdant dukryre pasikeite pamainos, bet abi akuseres tikrai buvo super. O juk jos visa pagrindini darba atlieka.

Po gimdymo teko savaite praguleti, nes abiems vaikams buvo sunki geltos forma. Kadangiman tikrai nereikiam, kad kas 5min uzeutu ir klaustu ar viskas gerai, tai prieziuros tirai uzteko. Labai padejo del maitinimo.

Na o dabar tureciau gimdyti trecia. Terminas jau siandien. Planavau irgi i KMUK vaziuoti. Ir aisku tik dabar paskaitineju, kad ten labai perpildyta ir gali issiusti kitur...
Na bet vis tiek bandysiu, gal gi pasiseks  tongue.gif

grizus nepamirsk papasakoti savo ispudziu, wub.gif kaip ten dabar tuose KMUK 4u.gif
nes mes vis dar sprendziam kur reiks gimdyti nestuke.gif
Atsakyti
Prisiduodu grizus, isvare namo po 2 paru smile.gif

Taigi naujausi ispudziai is KMUK. Ir mano nuomone, tikrai geriausi, neturiu kuo pasiskusti.

Labai bijojau, kad nuvaziavus butu vietu ir neisvarytu gimdyti kazkur kitur. Taigi pasiseke, vietu buvo, nors vienu metu atvaziavom net 3 nesciosios.

Tiesos, kad gimdyklos perpildytos tikrai yra, bet personlas sukasi... ir mane pagimdzius i palata isveze po valandos, nors turejau gimdykloje butu 2val. Palatos irgi pilnos, taigi jei gerai jauciasi isleidzia anksciau namo, kaip kad mane. Bet cia tik i gera tongue.gif

Man begimdant pasikeite 2 pamainos, bet tiek vienos, tiek kitos personalas puikus.

I palata papuoliau dviviete, kuo puikiausiai suremontuota. Maistas irgi puse bedos.

Taigi reziume gimdymas praejo tikrai sklandziai, manimi rupinosi, ir neislaidau nei vieno lito.

Tiesa prieziura gimdyves ir leliuko buvo gerokai mazesne negu pries 4metus. Tada tikrai daugiau visokiu proceduru budavo. Turbut dabar nebesuspeja, o gal mano, kad nebeverta, jei reikia paklausi ir paaiskina, padeda.

Taigi kurios dar abejoja, drasiai siulau -vaziuokit i KMUK, tikrai liksit patenkintos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Čitta @ 2009 08 16, 17:31)
Prisiduodu grizus, isvare namo po 2 paru smile.gif

Taigi naujausi ispudziai is KMUK. Ir mano nuomone, tikrai geriausi, neturiu kuo pasiskusti.

Labai bijojau, kad nuvaziavus butu vietu ir neisvarytu gimdyti kazkur kitur. Taigi pasiseke, vietu buvo, nors vienu metu atvaziavom net 3 nesciosios.

Tiesos, kad gimdyklos perpildytos tikrai yra, bet personlas sukasi... ir mane pagimdzius i palata isveze po valandos, nors turejau gimdykloje butu 2val. Palatos irgi pilnos, taigi jei gerai jauciasi isleidzia anksciau namo, kaip kad mane. Bet cia tik i gera tongue.gif

Man begimdant pasikeite 2 pamainos, bet tiek vienos, tiek kitos personalas puikus.

I palata papuoliau dviviete, kuo puikiausiai suremontuota. Maistas irgi puse bedos.

Taigi reziume gimdymas praejo tikrai sklandziai, manimi rupinosi, ir neislaidau nei vieno lito.

Tiesa prieziura gimdyves ir leliuko buvo gerokai mazesne negu pries 4metus. Tada tikrai daugiau visokiu proceduru budavo. Turbut dabar nebesuspeja, o gal mano, kad nebeverta, jei reikia paklausi ir paaiskina, padeda.

Taigi kurios dar abejoja, drasiai siulau -vaziuokit i KMUK, tikrai liksit patenkintos tongue.gif


Sveikinimai thumbup.gif Dziugu kad viskas gerai ir nuotaikos puikios wub.gif
Atsakyti
Gimdžiau nesitarusi prieš tris savaites klinikose, tad noriu pasidalinti įspūdžiais smile.gif
Dar neapsisprendusioms, kur gimdys:
1. Jei daug gimdyvių, tai gali išsiųsti ir kitur.
Iš ryto nuvažiavau pas savo gyd. į polikliniką, o ji apsidrausdama nusiuntė į klinikas, nors gimdymas dar nebuvo prasidėjęs. Kai pagaliau patekau į skubių apžiūrų kabinetą klinikose, gimda buvo atsidariusi jau 5 cm. Nustebino, kad gydytoja užklausė gal dar važiuosiu namo laukti kol prasidės gimdymo veikla. Kai jai pasakiau, kad paskutinis gimdymas buvo prieš 1,5 m., tai atsirado laisva gimdykla ir niekur nebesiuntinėjo. Už poros valandų, jau laikiau mažąją ant rankų. Tikrai nenorėčiau sužinoti, kuo būtų užsibaigę, jei mane būtų siuntę namo.
2. Vos nelikau be gyd. per pačią gimdymo pabaigą, nes operacinėje buvo trūkumas gydytojų ir mano gyd. norėjo iškviesti. Akušerė jau buvo pasiruošusi viena priimti.
3. Jei labai norite mokamos vienvietės palatos, tai jų gali nebūti laisvų (mano atveju taip ir buvo). Bet gavau vietą dvivietėje atremontuotoje netoli dušų ir WC. Kaimynės pasikeitė dvi- visai smagu su kažkuo paplepėti, tik miego trūkumas, nes mažiai ne vienu metu keliasi.
Jei reiktų rinktis iš naujo, tai tikriausiai pasirinkčiau II ligoninę.
Svarbiausia, kad akušerė ir gydytoja savo darbą atliko puikiai 4u.gif

Atsakyti
as jei kada gimdysiu, tai irgi tik KMU
Atsakyti
Aš irgi norėčiau gimdyti nesusitarus Mazylyje arba KGN... g.gif Gal dar kas daugiau potyrių gali aprašyti...
4u.gif
Atsakyti
As gimdziau pries 4 men. Kauno klinikose. GAliu pasakyti tiek, kad jei viskas gerai ir gimdymas nesudetingas ir vaikelis sveikas tai visur gerai, problemos atsiranda tada jei kas netaip. Man klinikose patiko, viskas buvo gerai, gimdymas greitas ir lengvas, palatos suremontuotos, gimdyklos labai jaukios, taciau po to truputi man truku demesio.... kazkai jei pati neini neskambini neissikvieti seseliu ar gydytoju (as su niekuo nesitariau) tai niekas ir neateina pasiteirauti, ar apziureti...o juk kaip pirmas vaikelis tai ir klausimu iskyla milijonai ir del maitinimo ir pan. Zodziu, isleisti jau norejo kita diena doh.gif , bet as nesutikau ir pasilikau dar vienai dienai (gimdziau penktadieni namuose buvau sekmadieni). Bet gal cia taip tik del to, kad gimdziau per iseigines ir nedarbo dienas (geguzes 1) tai budintys gydytojai ten keitesi kieviena diena...gal del to..
Atsakyti
man jau beveik terminas gimdyti ir kai buvau klinikose pries kelias dienas tai sake atvaziuokit tikrai nieks niekur neisvarys ir viskas bus gerai, tik perspejo kad kartais tikri buna daug gimdyviu tai truputi kyla sumaistis gimdymo skyriuje
Atsakyti
Norėjau paklausti nuomonės tų, kurios nesitaria iš anksto su gydytojais dėl gimdymų.
Kaip jūs manot, ar yra tikslas duoti pinigų (jei taip tai, kiek) atvažiavus gimdyt daktarei pas kurią papuoli? Nu tipo kažkas panašaus kaip tartis tik atvykus gimdyti, kad ji priimtų tavo leliuką net ir jos pamainai pasibaigus?
Aš nežinau, ką daryti. Kai kurie artimieji sako, kad nesuprantama, kaip galima neduoti pinigų gydytojui ir vos ne primygtinai sako, kad duok. Kiti sako priešingai - kam to reikia.
Aš būtent ir nesitariau su jokiais gydytojais dėl gimdymo, kad sutaupyčiau pinigėlių, o čia - vistiek reik duoti!!
Kokia jūsų nuomonė? O gal ir praktikos jau turit? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos

O tos kurios nesitarusios, tai kaip Kaune, tai nesitarus gali i bet kuria gimdymo istaiga vykti ar pagal gyvenama vieta pirmiau ? Na man pagal gyvenama vieta KMUK priklauso, tai bet nesinori rizikuoti, kad nuvaziavus issiustu kitur. O dar gimdyti vasario pabaigoje, tai jei bus salta ir slidu visai nesinori po visa kauna blaskytis. Pvz jei nuvaziuociau iskart i II ligonine priimtu ?
Atsakyti