Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

QUOTE(MisIndependent @ 2010 06 08, 20:48)
As irgi noriu gimdyti klinikose... Visgi jei neduok die kas, tai is kitu ligoniniu vis tiek atves i klinikas... MB nori kad tarciausi, o as kazkaip linkus pataupyti, juolab kad is daugelio pazistamu girdziu kad tartis neapsimoka... geriau kokius 400 po  visko duoti akuserei... Ir kad vis daugiau ir daugiau moteru nebesitaria... Juolab kad maniske gydytoja sake, jog kai man gimdyt reikes, tai bus pats atostogu metas, tai sudetinga su tuo tarimusi...

4u.gif kiekvieno laisva valia rinktis,bet nors pas mus finansine padetis ir patenkinama buvo,bet tikrai nebuciau rizikavusi ir gimdziusi klinikose pas bet ka,nes,deja,yra ir cia gydytoju pas kuriuos geriau nepapulti.net jei ir mano nestumas butu buves be komplikaciju,vis tiek tarciausi,man ramiau is anksto zinoti pas ka gimdysiu.
Atsakyti
Sveikos Mamytės smile.gif galbūt čia aš ir ne vietoje, bet noriu patarimo blush2.gif prieš 2 metus gimdžiau KMUK, per gimdyma mane prižiurejo nuostabi gydytoja, bet va aš nežinau jos pavardės doh.gif gal galėtumete patarti, kaip ir iš kur man ja atkapstyti g.gif labai Jums ačiū smile.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau KMUK prieš pat Naujus metus. Buvau nesusitarus, tačiau gavau 7 gimdyklą (sako, kad ji geriausia), o ir personalu likau labai patenkinta. Gal man tiesiog pasisekė, bet išskyrus operavusią gydytoją (cp buvo neplaninis, o atliktas dėl susikomplikavusio gimdymo) negaliu nieko blogo pasakyt nei apie vieną žmogų, kurie tą savaitę rūpinosimanim ir sūneliu.
Atsakyti
Gimdžiau prieš porą mėnesių Mažylyje nesitarusi su niekuo, kadangi nėštumo metu lankiausi pas savo ginekologę, kuri gimdymų nepriima. Žinoma bijojau nesitarus gimdyt bet likau laabai patenkinta. Gimdymas praėjo labai greitai be jokių plyšimų ir kirpimų (su pirmąja plyšau). Gavau geriausią gimdyklą, bet čia turbūt paprasčiausiai pasisekė, nes nebuvo gimdančiųjų, atvažiavau prieš penkias ryte ir visos gimdyklos buvo laisvos bigsmile.gif Sūnelį laikiau rankose lygiai devintą ryto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jersey: 25 birželio 2010 - 22:27
na man tik keisciausia, kad visos mamos ,,zino" kokio lengvumo gimdymas bus, ar komplikuotas ar ne..yra be gal daug moteru, kurios lengvai vaikscioja, bet labai sunkiai gimdo su komplikacijom, va kaip tai zinot????kaip zinot kokio sunkumo/ar lengvumo gimdymas bus??????tokiu momentu ar jus nenoretumete kad aplink jus butu zmones, kuriuos jus zinot kaip profesionalus, o ne ,,zmones, kurie atlieka savo darba, taciau nepastebejo, nepamate ir t.t....geram profesionalui man nlb gaila ir prie algos prideti...tikrai nekalbu apie tukstancius, taciau kelis simtus nematau tame nieko blogo schmoll.gif stai kokia mano nuomone thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liaga @ 2010 07 13, 15:39)
na man tik keisciausia, kad visos mamos ,,zino" kokio lengvumo gimdymas bus, ar komplikuotas ar ne..yra be gal daug moteru, kurios lengvai vaikscioja, bet labai sunkiai gimdo su komplikacijom, va kaip tai zinot????kaip zinot kokio sunkumo/ar lengvumo gimdymas bus??????tokiu momentu ar jus nenoretumete kad aplink jus butu zmones, kuriuos jus zinot kaip profesionalus, o ne ,,zmones, kurie atlieka savo darba, taciau nepastebejo, nepamate ir t.t....geram profesionalui man nlb gaila ir prie algos prideti...tikrai nekalbu apie tukstancius, taciau kelis simtus nematau tame nieko blogo schmoll.gif stai kokia mano nuomone  thumbup.gif

sutinku, visai negaila keliu simtu, bet va,tame ir yra beda kad kai tariesi simtu nesuztenka, jau kalba apie tukstanti bendrai sudejus eina, o mes pvz pasiruose moketi uz mokamas palatas klinikose (gausis apie 300-400 lt), ir akuserei ir daktarei po 200 lt po visko...
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 06 08, 22:23)
4u.gif kiekvieno laisva valia rinktis,bet nors pas mus finansine padetis ir  patenkinama buvo,bet tikrai nebuciau rizikavusi ir gimdziusi klinikose pas bet ka,nes,deja,yra ir cia gydytoju pas kuriuos geriau nepapulti.net jei ir mano nestumas butu buves be komplikaciju,vis tiek tarciausi,man  ramiau is anksto zinoti pas ka gimdysiu.

O pas ka geriau nepapult ??? 4u.gif
Atsakyti
Aš gimdyčiau II ligoninėj. Turbut vienintelė ligoninė Kaune, kurioje mama guli su naujagimiu palatoje viena. Na gali tėtis kartu. Ir gimdyklos ten visai normalios. Nematau šiaip skirtumo kur gimdyt.
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2010 07 31, 16:07)
Aš gimdyčiau II ligoninėj. Turbut vienintelė ligoninė Kaune, kurioje mama guli su naujagimiu palatoje viena. Na gali tėtis kartu. Ir gimdyklos ten visai normalios. Nematau šiaip skirtumo kur gimdyt.

4u.gif nenoriu tiket,kad neprivacioj palatoj mama guli viena su leliuku.jums tiesiog pasiseke,kad tuo metu neatkele kitos gimdyves cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 09 09, 13:44)
4u.gif nenoriu tiket,kad neprivacioj palatoj mama guli viena su leliuku.jums tiesiog pasiseke,kad tuo metu neatkele kitos gimdyves cool.gif

stai tuom ir skiresi si ligonine nuo kitu kad guli viena su lelium ir jei nori vyras gali pasilikti jam 15lt kainuoja para,na nebent super daug gimdyviu butu,o privati palata kainuoja 100lt
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 09 09, 15:44)
4u.gif nenoriu tiket,kad neprivacioj palatoj mama guli viena su leliuku.jums tiesiog pasiseke,kad tuo metu neatkele kitos gimdyves cool.gif

2-oj ligoninej visose pogimdyvinese platose guli viena mama su leliuku,bet yra antra lova teciui thumbup.gif . tai buvo vienas is kriteriju kodel rinkaus butent sia ligonine...
Atsakyti
Jeigu aš atvažiuoju gimdyti nesitarusi, ir man reikia daryti CP, ar visi budintys gydytojai gali daryti CP? ax.gif Tiesiog nežinau kaip elgtis, ar verta tartis dėl gimdymo su gydytoju ar ne doh.gif
Atsakyti