Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

Nesusitarus gimdžiau Krikščioniškuose GN ir esu labai patenkinta viskuo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingelėėė @ 2009 10 28, 16:10)
Nesusitarus gimdžiau Krikščioniškuose GN ir esu labai patenkinta viskuo  thumbup.gif

Tai vis dėlto apsisprendei ir Tu nesitarti? smile.gif
Aš taip pat gimdžiau Krikščioniškuose gimdymo namuose nesitarusi ir esu viskuo labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2009 11 05, 22:36)
Tai vis dėlto apsisprendei ir Tu nesitarti?  smile.gif
Aš taip pat gimdžiau Krikščioniškuose gimdymo namuose nesitarusi ir esu viskuo labai patenkinta  thumbup.gif


Mąstau ir aš šįsyk nesitarti ir ten važiuoti. O kai ir atsiliepimų tiek gerų perskaičiau, abejonių vis mažiau. Tuo labiau, kad ne pirmas kartas. 4u.gif
Atsakyti
As taip pat gimdziau krikscioniskuose nesitarus. Viskuo esu patenkinta, tik naujagimiu ne visos gydytojos ir ne visos sesutes patiko, bet kas liecia pati gimdyma, akuseres ir gydytojas, tai visos buvo labai rupestingos ir malonios. kadangi pragulejau ten 7 dienas, tai jau pabodo ir tos lovos nepatogios ir t.t., bet jei be jokiu komplikaciju ir trecia diena keliauti namo, tai manau, isliktu tik patys geriausi prisiminimai.
Atsakyti
aš nesusitarus gimdžiau KMUK. na, tiesa, gulėjau ten gal bendrai susumavus pusę nėštumo, kelis kart smile.gif tai va, sulaukėm to 37 sav termino, nes buvo aukštas spaudimas, preeklampsija, tai vieną rytą nuleido mane iš trečio aukšto į gimdyklą, nuleido vandenis, suleido skatinančiuosius ir laukėm sąrėmių. nedaviau nei lito nei rezidentams, nei akušerei, aptarnavimas ir priežiūra buvo liuks thumbup.gif esu viskuo patenkinta, ką reiškia profesionalumas. žinoma, jei būtų mano sveikata buvus be jokių papildomų negalavimų, būčiau gimdžiusi KGN, tačiau viena bėda - jei pasidaro mamai bloga, ją išveža į 2 KL , arba KMUK, o lialiukas lieka su tėčiu KGN.
Atsakyti
Sveikos mamytės, noriu pasakyti savo nuomonę apie KMUK. Šeip gimdžiau prieš 2 mėnesius, ačiū dievui sėkmingai viskas baigėsi ir turime nuostabų sūnelį. Bet atsiminimai apie šią įstaigą vis dar liko nemalonūs. Kas liečia pogimdybinį laikotarpį tai pasigedau daktarų dėmesio ir susišnekėjimo. Kiekvieną dieną ateidavo vis kitas daktaras ir neatsižvelgęs į prieš tai buvusio daktaro pastebėjimus, tyrimų paskyrimus, darydavo pagal save.
Kas liečia maitinimą, tai būsimos mamytės nusiteikite, kad gausite duonos, batono ir dar kai ko prie jų. Žodžiu maitinimas ne iš gerųjų. Siūlau pasirūpinti kas galėtu atnešti jums maistelio.
Na gerai yra tai, kad ten guldo kiekvieną mamytę su vaikeliu į atskiras palatas.

Sekmės
Atsakyti
QUOTE(Daivuxi @ 2010 05 15, 15:34)
Sveikos mamytės, noriu pasakyti savo nuomonę apie KMUK. Šeip gimdžiau prieš 2 mėnesius, ačiū dievui sėkmingai viskas baigėsi ir turime nuostabų sūnelį. Bet atsiminimai apie šią įstaigą vis dar liko nemalonūs. Kas liečia pogimdybinį laikotarpį tai pasigedau daktarų dėmesio ir susišnekėjimo. Kiekvieną dieną ateidavo vis kitas daktaras ir neatsižvelgęs į prieš tai buvusio daktaro pastebėjimus, tyrimų paskyrimus, darydavo pagal save.
Kas liečia maitinimą, tai būsimos mamytės nusiteikite, kad gausite duonos, batono ir dar kai ko prie jų. Žodžiu maitinimas ne iš gerųjų. Siūlau pasirūpinti kas galėtu atnešti jums maistelio.
Na gerai yra tai, kad ten guldo kiekvieną mamytę su vaikeliu į atskiras palatas.

Sekmės


Pritariu jums labai drinks_cheers.gif Pati gimdziau ten dar neseniau biggrin.gif
Kas liecia gimdymo priziurejima tai 100 balu thumbup.gif Bet pogimdyvinis laikotarpis ir man su siaubu asocijuojas doh.gif O jums pasiseke kad jus pagulde tik su vaiku... as gulejau su neisnesiotuku blink.gif Tai palatoj budavo +30 ir dar vedint neleisdavo... Siaubingai kankinausi, maistas blogas, gydytojai irgi kaip jus sakot atmestinai ir vis keiciasi... doh.gif As po 4 dienu pati pagrasinau kad jei neisleis, pati isvaziuosiu, tai isleido, nes vaikui viskas buvo gerai, o jie norejo dar diena laikyti del visa ko blink.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
na as gimdziau pries tris menesius II ligonineje ir kai dabar sujunge su Raudonojo kryziaus tai nezinau kaip ten viskas, bet kai gimdziau tai likau patenkinta viskuom, tik aisku per gimdyma mane priziurejo skyriaus vedeja, tai mazai aiskino kas ir kaip, nes kaklelis neatsidarinejo 6 val, o vandenys zali buvo, tai nepasakojo man, tik atejo anesteziologe ir pradejo kalbeti apie svori ir ugi ir isejo. Bet pati prieziura, tai liuks tik nepatiko palatose klijonkiu ciuziniai lotuliukas.gif Kai po CP tai turejau guleti ten 6 paras, tai ir taip palatose karsta,o ant to ciuzinio visa prakaituoji, paklode pasislenka ir prilimpi visa.Patiko kad viena palata gali buti vyras su zmona ir vaiku, tai labai liuks po CP kai para negali keltis, tai kai vyras salia tai liuks
Atsakyti
4u.gif KMUK.Abu vaikuis cia gimdziau ir dar gimdyciau,jei vel pastociau biggrin.gif .patiko viskas:ir prieziura po gimdymo tiek mano,tiek vaikelio,ir maistas ir palatos.pirma karta gulejau paprastoje,antra karta privacioje.gimdymo metu prieziura taip pat buvo thumbup.gif ,bet abiem kartais buvau susitarusi su gydytoja,tai nezinau kaip butu jei buciau nesitarusi ax.gif .beje,mokejau tik gydytojai su kuria tariausi ir akuserei.po gimdymo jokiu nei piniginiu, nei kitokio pobudzio dovaneliu niekam nedaviau.parasiau tai,kad negalvotumete,jog gerai KMUK buna tik su kysiukais ir dovanelem.
Atsakyti
Gimdžiau KMUK, su niekuo nesitariau, ir likau patenkinta thumbup.gif pasitaikė labai gera akušėrė, kuri nei minutei nuo manęs nesitraukė, viską gražiai paaiškindavo, malonu buvo.. o po gimdymo ir negalėčiau skūstis priežiūra... smile.gif kitą kartą ir gimdysiu klinikose, tik sako, kad ten laisvų vietų mažai būna verysad.gif
Atsakyti
As irgi noriu gimdyti klinikose... Visgi jei neduok die kas, tai is kitu ligoniniu vis tiek atves i klinikas... MB nori kad tarciausi, o as kazkaip linkus pataupyti, juolab kad is daugelio pazistamu girdziu kad tartis neapsimoka... geriau kokius 400 po visko duoti akuserei... Ir kad vis daugiau ir daugiau moteru nebesitaria... Juolab kad maniske gydytoja sake, jog kai man gimdyt reikes, tai bus pats atostogu metas, tai sudetinga su tuo tarimusi...
Atsakyti
[quote=MisIndependent,2010 06 08, 20:48]
As irgi noriu gimdyti klinikose... Visgi jei neduok die kas, tai is kitu ligoniniu vis tiek atves i klinikas... MB nori kad tarciausi, o as kazkaip linkus pataupyti, juolab kad is daugelio pazistamu girdziu kad tartis neapsimoka... geriau kokius 400 po visko duoti akuserei... Ir kad vis daugiau ir daugiau moteru nebesitaria... Juolab kad maniske gydytoja sake, jog kai man gimdyt reikes, tai bus pats atostogu metas, tai sudetinga su tuo tarimusi...
[/quot verysad.gif
Mano draugė gimdė Mažylį, vaikučiui pablogėjo sveikatėlė, tai jį išvežė į klinikas o ji liko verysad.gif
Atsakyti