Įkraunama...
Įkraunama...

Chanel


Diskutuojam toliau...
Sena tema
user posted image
user posted image
Atsakyti
Merginos, patarkit ax.gif Nusipirkau Chanel "Teint Innocence" Nr. 30 ir biria Nr. 40. Parsinesiau namo, dienos sviesoje pasitepiau biria pudra ir ji man per tamsi verysad.gif Kaklo spalva skiriasi, o kaklo tepti nenoriu, net negaliu nes daznai sviesias palaidines deviu rolleyes.gif Kremine pudra dar puse velnio, nors man atrodo galetu buti irgi sviesesne ax.gif Zodziu. pinigai i bala verysad.gif Galvoju apie Vitalumiere Nr. 20 ax.gif O kaip galvojat, biria, jei pirkti, tai 30 ar net 20 nr. (nors Kristianoj sake tokios spalvos neturi)? Ir dar klausimas, ar meteoritai (pvz. Mythic) pabalina veida, ar pagelbeja uzsitepus siek tiek per tamsios kremines pudros ax.gif?
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2009 01 02, 20:07)
Ir dar klausimas, ar meteoritai (pvz. Mythic) pabalina veida, ar pagelbeja uzsitepus siek tiek per tamsios kremines pudros  ax.gif?

man pabalina thumbup.gif nes aš tokia šviesi, kad man beveik visos pudros per tamsios, tai Mythic tikrai pagelbėja thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit, kas naudojat Chanel produkcija, perkat LT ar siunciates is uzsienio ? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2009 01 03, 02:22)
Sakykit, kas naudojat Chanel produkcija, perkat LT ar siunciates is uzsienio ? wink.gif

pirkdavau uzsieny (turejau krempudru, seseliu, tusu, akiu pravedima), bet viena kart tusa LT pirkau, tai tiesa pasakius jokio skirtumo nepastebejau, normalus buvo smile.gif tik va LT kainos tai svelniai tariant ziaurokos doh.gif pvz dabar as Mat Lumiere krempudra nusipirkau uzsieny uz ~95 lt, o LT ji kainuoja man atrodo 130-140 lt g.gif be to LT labai prasta situacija su spalvom doh.gif ner sviesiu spalvu, toks vaizdas, kad LT juodaodziu krastas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 03 sausio 2009 - 11:18
QUOTE(Turkcena @ 2009 01 03, 02:22)
Sakykit, kas naudojat Chanel produkcija, perkat LT ar siunciates is uzsienio ? wink.gif

Kad dazniausiai siunciuosi is uzsienio. ax.gif Patenkinta esu gautomis prekemis, niekada nesu gavusi ko nors nekokybisko. Tik pora kartu pirkau Lietuvoje, o jeigu tiksliau Kristianoj Chanel tusa, mokejau 100 Lt. Kokybe jo buvo gera, bet kartais pigiau galima gauti uzsisakius is uzsienio. mirksiukas.gif [ o jeigu ant kokios geros nuolaidos pataikai, tai is vis pasaka. thumbup.gif ]
Atsakyti
Labai patiko kremukas hydramax+ active ir drekinantis tonikas. Planuoju isigyt valancia kauke ir sveitikli rolleyes.gif Gal kuri naudojot ir galit patart?
Atsakyti
ryt turi pas mane atkeliauti Chanel Purete IDEALE T-MATE.

http://boots.scene7....l...0&width=350
Gal kuri bandete?


Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2009 01 04, 17:58)
ryt turi pas mane atkeliauti  Chanel Purete IDEALE T-MATE.

http://boots.scene7....l...0&width=350
Gal kuri bandete?

Kiek pigiau gavosi nei pas mus Kristutej pirkt?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 01 04, 18:09)
Kiek pigiau gavosi nei pas mus Kristutej pirkt?

Kadangi gyvenu ne LT tai nezinau kiek Kristutej kainuoja. mirksiukas.gif O siaip dabar ispardavimai tai nugriebiau uz "kapeikas" - 13 svaru thumbup.gif thumbup.gif (palei dabartini kursa nesieka 50 litu. Siaip kainuoja 20 svaru (70 litu)
Atsakyti
O butent is kur (inter. parduot.) pirkot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2009 01 04, 22:02)
O butent is kur (inter. parduot.) pirkot?  ax.gif


cheapsmells.co.uk kokybe niekados nesiskundziau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti