Įkraunama...
Įkraunama...

Chanel

Palomina, mačiau, kad jūs gausiai smile.gif naudojate Chanel kosmetiką ir turite 30 atspalvio kreminių pudrų ax.gif Man irgi toks atspalvis daugmaž tinka, bet turiu dar kol kas tik Teint Innocece (su birios pudros atspalviu nepataikiau verysad.gif ), tai norėčiau jūsų paklausti kokių atspalvių, jei naudojat šiuo metu daugiau Chanel priemonių, turite skaistalus, kompaktines pudras itd. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2009 01 04, 22:24)
cheapsmells.co.uk  kokybe niekados nesiskundziau  thumbup.gif  thumbup.gif

Reikes ir man pabandyt, jei i LT siuncia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2009 01 05, 00:05)
Palomina, mačiau, kad jūs gausiai  smile.gif naudojate Chanel kosmetiką ir turite 30 atspalvio kreminių pudrų  ax.gif Man irgi toks atspalvis daugmaž tinka, bet turiu dar kol kas tik Teint Innocece (su birios pudros atspalviu nepataikiau  verysad.gif ), tai norėčiau jūsų paklausti kokių atspalvių, jei naudojat šiuo metu daugiau Chanel priemonių, turite skaistalus, kompaktines pudras itd.  ax.gif

gal kazka sumaisei biggrin.gif siuo metu as naudoju is Chanel tik Mat Lumiere krempudra, kurios spalva 05 (pati sviesiausia) biggrin.gif kazkada pries pora metu, kai buvau labai idegus man tiko 30 nr.. anksciau turejau seselius dar, tusa kelis kart pirkau, ir akiu pravedima.. skaistalu kazkaip nenusipirkau, spalvos nesugebejau issirinkt biggrin.gif
ai turiu dar nagu laka raudona - labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
O man Chanel'io pudros nelabai tiko, alergizavo oda ir siaip tempimas toks atsirasdavo pasitepus, tai teko ismesti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2009 01 04, 23:05)
Palomina, mačiau, kad jūs gausiai  smile.gif naudojate Chanel kosmetiką ir turite 30 atspalvio kreminių pudrų  ax.gif Man irgi toks atspalvis daugmaž tinka, bet turiu dar kol kas tik Teint Innocece (su birios pudros atspalviu nepataikiau  verysad.gif ), tai norėčiau jūsų paklausti kokių atspalvių, jei naudojat šiuo metu daugiau Chanel priemonių, turite skaistalus, kompaktines pudras itd.  ax.gif

O tai ko tu nenunesei tos birios pudros i Kriste jei spalva netiko ?
man keista, kad pirkai 40 NR, nes ji laaaaabai tamsi g.gif
as naudoju 30 biria ir teint innocence 30, tai thumbup.gif
Atsakyti
I Kriste as nunesiau, bet man kategoriskai pasake, kad nekeicia verysad.gif O tokia spalvyte nusipirkau, nes taip man patre ju puikioji konsultante. Is viso, pirma man dave kremine 40 ir 50 numerio, kai pasakiau, kas nemanau, kad man tiks, kad bus per tamsi, dave Nr. 30, o del birios sako, imkit verciau 40, nes jei krempudra bus per sviesi, tai su biria patamsinsit doh.gif O as pirma karta sios firmos ir tokia kosmetika perku, teko pasikliauti konsultantes zodziais.. o dar prie ju apsvietimo, atrode visai gerai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2009 01 06, 15:13)
I Kriste as nunesiau, bet man kategoriskai pasake, kad nekeicia  verysad.gif  O tokia spalvyte nusipirkau, nes taip man patre ju puikioji konsultante. Is viso, pirma man dave kremine 40 ir 50 numerio, kai pasakiau, kas nemanau, kad man tiks, kad bus per tamsi, dave Nr. 30, o del birios sako, imkit verciau 40, nes jei krempudra bus per sviesi, tai su biria patamsinsit  doh.gif O as pirma karta sios firmos ir tokia kosmetika perku, teko pasikliauti konsultantes zodziais.. o dar prie ju apsvietimo, atrode visai gerai...  doh.gif

nu tos konsultantes siaubiakas doh.gif doh.gif doh.gif
bet tau reikejo ant rankos padanbyti ta 40 nr, as ji irgi bandziau kai 1 karta pirkau, tai ir prie ju apsvietimo ji pasirode tamsi .
beje, as prie 2 metus nesiau 1 daikta i Kriste keisti. Bet ten buvo nekokybiskas daiktas, su pasibaigusiu galiojimu. tai pakeite be problemu ir kad jiems antireklamos nedaryciau prikrove kruva meginuku.
na nezinau, as tavo vietoje kazkaip gal bandyciau reikalauti, kad keistu, nes juk galima sakyti tave apgavo del tos spalvos. gal tau reikejo ta pacia konsultante kuri taip "gerai" patare pasigauti ir paprasyti, kad pakeistu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorky: 06 sausio 2009 - 17:12
O aš ir konsultančių porą turiu super, visada patars ir išrinks geriausią thumbup.gif
Ir CHANEL man jėga, ką naudoju, tikrai patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 01 06, 19:34)
O aš ir konsultančių porą turiu super, visada patars ir išrinks geriausią thumbup.gif
Ir CHANEL man jėga, ką naudoju, tikrai patenkinta wub.gif

del chanel pritariu drinks_cheers.gif
o gal gali kokia konsultante patart gera ? bigsmile.gif
Atsakyti
O kur ant pakuotes ar ant paties indelio turi buti parasytas galiojimas, nes as niekur nerandu, tik vienoje vietoje maciau kelis skaicius 0110, bet ka jie reiskia g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2009 01 07, 14:56)
O kur ant pakuotes ar ant paties indelio turi buti parasytas galiojimas, nes as niekur nerandu, tik vienoje vietoje maciau kelis skaicius 0110, bet ka jie reiskia  g.gif  blush2.gif

oi, tie skaiciai labai painiai kazka reiksia. tai reiskia galiojima, bet jis kazkaip uzkoduotas pagal isleidimo serija, nu zodziu painu g.gif
Atsakyti
QUOTE
Jorky Paskelbta Vakar, 22:22
  QUOTE(Manija69 @ 2009 01 06, 19:34)
O aš ir konsultančių porą turiu super, visada patars ir išrinks geriausią 
Ir CHANEL man jėga, ką naudoju, tikrai patenkinta


del chanel pritariu 
o gal gali kokia konsultante patart gera ? 

biggrin.gif Na jei Kaune, tai Megoj man patinka kelios,o Akropolyje, tai tokia mažutė trumpais juodais plaukais, nu super, tikrai parduoda ne prekę, o aptarnavimą thumbup.gif Ir dar vieną dabar jaunutę tokia 'turiu', ji irgi visada pataria laaabai gerai thumbup.gif wub.gif

Atsakyti