Įkraunama...
Įkraunama...

Chanel

QUOTE(Manija69 @ 2009 01 07, 20:28)
biggrin.gif Na jei Kaune, tai Megoj man patinka kelios,o Akropolyje, tai tokia mažutė trumpais juodais plaukais, nu super, tikrai parduoda ne prekę, o aptarnavimą thumbup.gif Ir dar vieną dabar jaunutę tokia 'turiu', ji irgi visada pataria laaabai gerai thumbup.gif  wub.gif

akropolyje ta mazute juodaplauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 01 07, 19:33)
akropolyje ta mazute juodaplauke  thumbup.gif

Man irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 01 07, 20:46)
Man irgi  thumbup.gif

as irgi zinau ka juodaplauke mazute Kauno akropolio, pritariu, kad ji thumbup.gif
o Vilniaus akropoly nei vienos normalios nera schmoll.gif
Atsakyti
Ar naudojot kuri ta kremuka? user posted image. Atkeliavo jis pas mane - pagaliau(bo 2 dienas per ilgai keliavo). Ryt ryte bandysiu tepti ant blizganciu vietu. Instrukcijoj raso, kad ji tepti ant T zonos po dieniniu proceduru (na kaip supratau uztepus dienini krema galima ant virsaus pateplioti si kremuka). Pranesiu ar vertas demesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2009 01 08, 12:29)
Ar naudojot kuri ta kremuka? user posted image. Atkeliavo jis pas mane - pagaliau(bo 2 dienas per ilgai keliavo). Ryt ryte bandysiu tepti ant blizganciu vietu. Instrukcijoj raso, kad ji tepti ant T zonos po dieniniu proceduru (na kaip supratau uztepus dienini krema galima ant virsaus pateplioti  si kremuka). Pranesiu ar vertas demesio ax.gif

oi, idomu butu, tokio nebandziau.
o pas mus yra jo pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2009 01 08, 13:03)
oi, idomu butu, tokio nebandziau.
o pas mus yra jo pirkti ?


bent jau Kristutes tinklapy raso kad yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE
akropolyje ta mazute juodaplauke

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va jau daugiau nei 2 valandos esu pasitepus Chanel Purete IDEALE T-MATE. Kvapas kremuko neblogas. Pasitepus jauciasi kaip sausina T zona thumbup.gif Pakolkas neblizga.Lieciant veida, nesijaucia jokio riebumo. Tubele tik 30 ml, bet manau ilgam uzteks, nes mazai ten jo reikia
Atsakyti
gal kuri yra pirkus vno duty free ar siaip kokiame nors chanel inimitable tusa ir prisimena jo kaina ? galvoju ar laukti keliones ir nusipirkti geriau tusa duty free ar pirkti dabar...
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2008 12 30, 14:12)
Diskutuojam toliau...
user posted image

O, kais pas cia savo mylimos kosmetikos skyrelio neradau g.gif . Sitie seseliai, kai atsiras, keliaus pas mane. Nors siaip as chanel seseliais nelabai patenkinta g.gif . kazkokie kieti, grubokos teksturos. Gal naujieji jau bus patobulinti.

Atsakyti
QUOTE(Sunsbaby @ 2009 01 06, 00:30)
O man Chanel'io pudros nelabai tiko, alergizavo oda ir siaip tempimas toks atsirasdavo pasitepus, tai teko ismesti... doh.gif

manau tesiog pasirinkai netinkama pudra savo odos tipui nes ju yra labai daug.
o as asmeniskai dievinu chanel kosmetika!!!! bukime jaunos ir grazios ir ko ilgiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(katrinka @ 2009 01 15, 11:54)
manau tesiog pasirinkai netinkama pudra savo odos tipui nes ju yra labai daug.
o as asmeniskai dievinu chanel kosmetika!!!! bukime jaunos ir grazios ir ko ilgiau wink.gif

drinks_cheers.gif man taip pat ji mylimiausia wub.gif
Atsakyti