Įkraunama...
Įkraunama...

Chanel

Sveikutės mirksiukas.gif . Neradau tinkamos temos paklausti vieno ramybės man neduodančio klausimo, tai ši pasirodė artimiausia smile.gif . Kurį laiką naudoju CHANEL "Mat lumiere" kreminę pudrą. Tiksliau, įsigijau trečią buteliuką. Prieš tai vieną esu pirkusi el. užsienio parduotuvėje, kitą sesuo parvežė lauktuvių iš Airijos. Abi - 100% originalios. Tik va, dabar įsigijau šią krempudrą intenetu iš vienos pardavėjos, kuri, kaip tikina, pirko pudrytę KristiAna'oje, net čekiuką kaip įrodymą pridėjo. Ne, dėl originalumo neabejoju, nes turiu, su kuo palyginti, - buteliukai identiški, spalvos Nr. tas pats. Bet kvapas... Prieš tai turėtos pudros kvepėjo vienu ir tuo pačiu kvapu - toks malonus pudrinis kvapas. O paskutinė kažkokia bekvapė, tiksliau, kažkoks kvapas lyg ir jaučiasi, bet toks, sakyčiau, sintetinis. Kaip čia taip gali būti? Kadangi buteliukas atsisuka (esu išbandžiusi), kyla itarimas, jog pudra tiesiog galėjo būti perpilta, nors vizualiai žiūrint spalva atitinka. Pardavėjos teigimu, pudra naudota vos kelis kartus, jai netiko atspalvis. Matosi, kad tikrai naudota itin minimaliai, ir pats buteliukas tarsi naujas, yra ir dėžutė. Bet man tie krašteliai, kur atsisuka dozatorius, pasirodė truputį ištepti, nors pas mane naudojamos pudros viskas švaru ir gražu.
Sakykite, ar Jūsų naudojama MAT LUMIERE turi kokį tai kvapą ar ne? Ačiū 4u.gif !
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 11 02, 19:10)
jog pudra tiesiog galėjo būti perpilta


na, čia būtų sukčiavimo viršūnė doh.gif unsure.gif
o kaip pati pudra ant veido ? jaučiasi koks skirtumas? ax.gif
paklauskit mergaičių dar čia, gal daugiau kas atsilieps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 11 02, 17:10)
Sakykite, ar Jūsų naudojama MAT LUMIERE turi kokį tai kvapą ar ne? Ačiū 4u.gif !

Turia ja dvieju atspalviu tai abi labai skaniai pudriskai kvepia smile.gif Nepasiseke cia jums
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 11 02, 19:10)
Sveikutės mirksiukas.gif . Neradau tinkamos temos paklausti vieno ramybės man neduodančio klausimo, tai ši pasirodė artimiausia smile.gif . Kurį laiką naudoju CHANEL "Mat lumiere" kreminę pudrą. Tiksliau, įsigijau trečią buteliuką. Prieš tai vieną esu pirkusi el. užsienio parduotuvėje, kitą sesuo parvežė lauktuvių iš Airijos. Abi - 100% originalios. Tik va, dabar įsigijau šią krempudrą intenetu iš vienos pardavėjos, kuri, kaip tikina, pirko pudrytę KristiAna'oje, net čekiuką kaip įrodymą pridėjo. Ne, dėl originalumo neabejoju, nes turiu, su kuo palyginti, - buteliukai identiški, spalvos Nr. tas pats. Bet kvapas... Prieš tai turėtos pudros kvepėjo vienu ir tuo pačiu kvapu - toks malonus pudrinis kvapas. O paskutinė kažkokia bekvapė, tiksliau, kažkoks kvapas lyg ir jaučiasi, bet toks, sakyčiau, sintetinis. Kaip čia taip gali būti? Kadangi buteliukas atsisuka (esu išbandžiusi), kyla itarimas, jog pudra tiesiog galėjo būti perpilta, nors vizualiai žiūrint spalva atitinka. Pardavėjos teigimu, pudra naudota vos kelis kartus, jai netiko atspalvis. Matosi, kad tikrai naudota itin minimaliai, ir pats buteliukas tarsi naujas, yra ir dėžutė. Bet man tie krašteliai, kur atsisuka dozatorius, pasirodė truputį ištepti, nors pas mane naudojamos pudros viskas švaru ir gražu.
Sakykite, ar Jūsų naudojama MAT LUMIERE turi kokį tai kvapą ar ne? Ačiū 4u.gif !


Aš irgi prieš kurį laiką įsigijau šią pudrą. Pirkau irgi 'iš antrų rankų'. Skirtumas tik tas, kad šią pudrą naudoju pirmą kartą, prieš įsigyjant tik parduotuvėje esu ją pasibandžius. Esu skaičius atsiliepimų, kad ji skaniai kvepia, bet kai pati pamėginau pauostyt, neužuodžiau kažkokio tokio kvapo, kad išskirčiau kaip skaniai kvepiančią. Bet ir nesureikšminau to, nes naudoju ją pirmąkart, tai neturiu su kuo palygint. Beje, jei gerai pamenu, tai mergina iš kurios pirkau skelbime irgi rašė, kad pudra pirkta Kristianoj. Pudra gero galiojimo, originalumu irgi neabejoju, kad būtų sukinėta taip pat nepanašu.
Atsakyti
iš dengimo skirtumą galėtumėt pastebėt, jei tikrai kita pudra turėtų matytis užsitepus. Aš turiu Pro lumiere, bet kvapas tikrai yra, malonus nosiai, tikrai nėra bekvapė
Atsakyti
O gal tikrai pudros pardavinėjamas Kristianoj, ir, tarkim, užsienį kažkiek skiriasi (pvz kvapas) g.gif
Ar čia jau visiška nesąmonė blush2.gif Nueikit į Kristutę ir pauostykit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 11 02, 18:10)
Sveikutės mirksiukas.gif . Neradau tinkamos temos paklausti vieno ramybės man neduodančio klausimo, tai ši pasirodė artimiausia smile.gif . Kurį laiką naudoju CHANEL "Mat lumiere" kreminę pudrą. Tiksliau, įsigijau trečią buteliuką. Prieš tai vieną esu pirkusi el. užsienio parduotuvėje, kitą sesuo parvežė lauktuvių iš Airijos. Abi - 100% originalios. Tik va, dabar įsigijau šią krempudrą intenetu iš vienos pardavėjos, kuri, kaip tikina, pirko pudrytę KristiAna'oje, net čekiuką kaip įrodymą pridėjo. Ne, dėl originalumo neabejoju, nes turiu, su kuo palyginti, - buteliukai identiški, spalvos Nr. tas pats. Bet kvapas... Prieš tai turėtos pudros kvepėjo vienu ir tuo pačiu kvapu - toks malonus pudrinis kvapas. O paskutinė kažkokia bekvapė, tiksliau, kažkoks kvapas lyg ir jaučiasi, bet toks, sakyčiau, sintetinis. Kaip čia taip gali būti? Kadangi buteliukas atsisuka (esu išbandžiusi), kyla itarimas, jog pudra tiesiog galėjo būti perpilta, nors vizualiai žiūrint spalva atitinka. Pardavėjos teigimu, pudra naudota vos kelis kartus, jai netiko atspalvis. Matosi, kad tikrai naudota itin minimaliai, ir pats buteliukas tarsi naujas, yra ir dėžutė. Bet man tie krašteliai, kur atsisuka dozatorius, pasirodė truputį ištepti, nors pas mane naudojamos pudros viskas švaru ir gražu.
Sakykite, ar Jūsų naudojama MAT LUMIERE turi kokį tai kvapą ar ne? Ačiū 4u.gif !



O cia pirkote is SM isparduotuves gal ?
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 11 03, 17:04)
O cia pirkote is SM isparduotuves gal ?

Ne SM. Is dengimo sunku ką pasakyti, nes dengiasi atrodo panasiai, spalva irgi nekelia įtarimų. Tik tas kvapas... Na, jis ryškiai kitoks nei pries tai turėtu dviejų Mat LUMIERE ir trijų Pro LUMIERE, bet su pastaraja net nelyginu.
Oi, nežinau nežinau... KristiAna'os mano mieste, deja, nėra, o artimiausiu metu nežadu lankytis Kaune ar kur kitur, kur yra. Vien dėl pudros kvapo nevaziuosiu gi smile.gif .
Atsakyti
Gal kuri esate pirkusios būtent Mat lumiere pudrytę ir būtent KristiAnoje? Koks tas pudros kvapas? Gal, sakau, tikrai skiriasi, kur parduodamos LT, kur užsienyje g.gif ?
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Radus skelbimą nariui skiriamas įspėjimas.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 10, 21:15)
Skelbimai forume draudžiami. Radus skelbimą nariui skiriamas įspėjimas.

Turiu,naudoju,tikrai malonus kvapas,sakyciau kiek rozem kvepia,pirkau Douglase
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 11 03, 21:32)
Gal kuri esate pirkusios būtent Mat lumiere pudrytę ir būtent KristiAnoje? Koks tas pudros kvapas? Gal, sakau, tikrai skiriasi, kur parduodamos LT, kur užsienyje g.gif ?

Pas mane vita lumiere, nezinau kuo jos skiriasi, bet kvapas maniskes tikrai malonus ir gana stipriai kvepia. ta prasme nereikia uostyt milijona kartu kad pajust, kvepia.. Pirkta Kristianoje.
Atsakyti