Įkraunama...
Įkraunama...

Chanel

QUOTE(Afigena @ 2011 11 02, 18:10)
Sveikutės mirksiukas.gif . Neradau tinkamos temos paklausti vieno ramybės man neduodančio klausimo, tai ši pasirodė artimiausia smile.gif . Kurį laiką naudoju CHANEL "Mat lumiere" kreminę pudrą. Tiksliau, įsigijau trečią buteliuką. Prieš tai vieną esu pirkusi el. užsienio parduotuvėje, kitą sesuo parvežė lauktuvių iš Airijos. Abi - 100% originalios. Tik va, dabar įsigijau šią krempudrą intenetu iš vienos pardavėjos, kuri, kaip tikina, pirko pudrytę KristiAna'oje, net čekiuką kaip įrodymą pridėjo. Ne, dėl originalumo neabejoju, nes turiu, su kuo palyginti, - buteliukai identiški, spalvos Nr. tas pats. Bet kvapas... Prieš tai turėtos pudros kvepėjo vienu ir tuo pačiu kvapu - toks malonus pudrinis kvapas. O paskutinė kažkokia bekvapė, tiksliau, kažkoks kvapas lyg ir jaučiasi, bet toks, sakyčiau, sintetinis. Kaip čia taip gali būti? Kadangi buteliukas atsisuka (esu išbandžiusi), kyla itarimas, jog pudra tiesiog galėjo būti perpilta, nors vizualiai žiūrint spalva atitinka. Pardavėjos teigimu, pudra naudota vos kelis kartus, jai netiko atspalvis. Matosi, kad tikrai naudota itin minimaliai, ir pats buteliukas tarsi naujas, yra ir dėžutė. Bet man tie krašteliai, kur atsisuka dozatorius, pasirodė truputį ištepti, nors pas mane naudojamos pudros viskas švaru ir gražu.
Sakykite, ar Jūsų naudojama MAT LUMIERE turi kokį tai kvapą ar ne? Ačiū 4u.gif !


Tokios situacijos ir atbaido mane pirkti pudras is pardaveju internete, toki "bizniuka" galbut suka, gal dar ir tusus panaudotus prades skiesti acetonu ir pardavineti kaip naujus doh.gif Bet tikiuosi Jums taip nenutiko.
Atsakyti
labai noreciau atsiliepimu apie sesėlius, kuriuos rinktis (noriu maziau blizgesio, matiniu)

user posted image
user posted image
user posted image

skirtumai ? panasumai ? gerai laiko ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmuze @ 2011 12 08, 12:33)
labai noreciau atsiliepimu apie sesėlius, kuriuos rinktis (noriu maziau blizgesio, matiniu)

user posted image

skirtumai ? panasumai ? gerai laiko ?  4u.gif

esu kazkada turejusi is sios serijos dvi spalvas - tamsiai pilka ir dramblio kaulo.. pilka buvo beveik matine, o ta kita spalva zerinti, bet neikyrus tas zerejimas.. Laikesi kiek pamenu visai neblogai.
Atsakyti
QUOTE(wilmuze @ 2011 12 08, 12:33)
labai noreciau atsiliepimu apie sesėlius, kuriuos rinktis (noriu maziau blizgesio, matiniu)
user posted image



net ir neturedama ju, galiu pasakyt, kad pirmieji tada netinka.. jie kreminiai ir tikrai ne matiniai..laiko kiek zinau superiniai
Atsakyti
QUOTE(wilmuze @ 2011 12 08, 13:33)
labai noreciau atsiliepimu apie sesėlius, kuriuos rinktis (noriu maziau blizgesio, matiniu)


Pirmieji labai netgi nematiniai, o labai zerintys, bet man grazus tas blizgesys, kitoks nei kieto avidalo seseliu smile.gif O, kad laiko tikrai neblogai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmuze @ 2011 12 08, 12:33)
labai noreciau atsiliepimu apie sesėlius, kuriuos rinktis (noriu maziau blizgesio, matiniu)

user posted image
user posted image
user posted image

skirtumai ? panasumai ? gerai laiko ?  4u.gif

as galeciau siek tiek pakomentuoti seselius,pirmieji patys blizgiausi,kreminiai,ilgai isliekantys,juos siulyciau vakarui arba jau laaabai saikingai deti diena,ryskus,
antrieji ir tretieji maziau pigmentuoti,naturalesni,laiko vidutiniskai,jei akys dregsta ir i vakara gali nezymiai subegti,tai geriau naudoti seseliu pagrinda
Atsakyti
Kaaaip aš tų kreminių norėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 11 03, 21:32)
Gal kuri esate pirkusios būtent Mat lumiere pudrytę ir būtent KristiAnoje? Koks tas pudros kvapas? Gal, sakau, tikrai skiriasi, kur parduodamos LT, kur užsienyje g.gif ?

Aš dabar antrą jau naudoju Mat lumiere iš Kristianos pirktą. Tai kvapas kažkoks yra, bet neintensyvus.. (Pvz, Guerlain žmiai intensyvesnis) kažkaip nesitiki, kad galėjo perpilt kitą pudrą. Aš esu bandžiusi atsukti tą dangtelį (kad galėčiau galutinai pabaigti pudrą), tai pas mane jis gražiai neatsisuko, net suskilo kažkaip. Tai kažkaip netikiu, kad būtų imanoma taip supilt, kad net nesimatytų, jog buvo pradaryta unsure.gif Jau tikrai būtų aferizmo viršūnė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 12 08, 18:47)
Pirmieji labai netgi nematiniai, o labai zerintys, bet man grazus tas blizgesys, kitoks nei kieto avidalo seseliu  smile.gif  O, kad laiko tikrai neblogai  thumbup.gif



turit? bigsmile.gif wub.gif as svajoju juos nusipirkt.. vis atkalbineju save lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 12 10, 01:12)
turit?  bigsmile.gif  wub.gif as svajoju juos nusipirkt.. vis atkalbineju save lotuliukas.gif

Nu tau tai tikrai nebereik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 12 10, 11:51)
Nu tau tai tikrai nebereik  biggrin.gif



lotuliukas.gif neturiu nei vieno kreminio.. nereik cia lia lia bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(nealiona @ 2011 10 14, 01:33)
sakykit, ar ji nelabai sausina? ir koki atspalvi turejote?

mano oda riebi, tačiau po šita pudra norisi drėkinančio kremo, o ne lengvo kokio nors mat, nes tada traukia odą. bet šiaip patinka man šita pudra, maloniai kvepia, gerai dengiasi ir neblogai laikosi, maloniai jaučiasi ant veido smile.gif
Atsakyti