Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis sušukavimas

QUOTE(skrega @ 2010 08 29, 22:24)

Gal foto galetai is nugaros ideti kaip plaukuciai atrodo su scheminiu ?
Atsakyti
neturiu as nuotraukos is nugaros,visos is prieko ax.gif
O siaip kiek zinau,kiekvienos musu plaukai skirtingai reaguoja i chemini susukavima.Mes su drauge kelis kartus daremes,tai as likdavau patenkinta,o ji keikdavosi g.gif
Atsakyti
sweikos,mano tiesus plaukai,dazau sviesiai..anksciau lengvai jie man pasiduodavo susigarbanodavau su putom pagniauzydama slapius plaukus,db jau nestovi taip kaip anksciau,po gimdymo gal kazkas pasikeite.. blink.gif noriu pasidaryt chemini garbanojima bet ir bijau,niekad nesu darius..gal baisus labai plaukai pasidaro?gal daret kokia sviesiplauke noreciau isgirs nuomuoniu..nusivylet rezultatu ar ne?
Atsakyti
gal zinot kurios kirpyklos Vilniuje dirba su Mossa priemonemis???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 03 rugsėjo 2010 - 09:36
QUOTE(Glamour @ 2008 12 30, 19:08)
Nesenai trečią kartą gyvenime susidėjau cheminį ir vis dar eksperimentuoju su priežiūros priemonėm, neišgaunu norimo efekto. Gal kuri pasidalinsit patirtimi ir prisijungsit. Kadaise esu turėjusi liūdną patirtį su cheminiu, bet plaukelius atgaivinau taip, kad niekas netikėdavo, kad jie nenatūraliai garbanoti.



O kiek jus uz chemini garbanavima mokejot? nes as ir noreciau susigarbanoti.
Atsakyti
QUOTE(waleriux @ 2010 09 02, 16:38)
sweikos,mano tiesus plaukai,dazau sviesiai..anksciau lengvai jie man pasiduodavo susigarbanodavau su putom pagniauzydama slapius plaukus,db jau nestovi taip kaip anksciau,po gimdymo gal kazkas pasikeite.. blink.gif  noriu pasidaryt chemini garbanojima bet ir bijau,niekad  nesu darius..gal baisus labai plaukai pasidaro?gal daret kokia sviesiplauke noreciau isgirs nuomuoniu..nusivylet rezultatu ar ne?


Labas, dariausi chemini garbanojima du kartus. Pirmaji karta mano plauku spalva buvo naturali, antraji karta dazyta. pirma karta cheminis laikesi ilgiau, gal pusmeti be jokiu papildomu pastangu plaukai atrodi tvarkingai, purus, garbanoti. Kai antra karta dariausi chemini, plaukai buvo dazyti, tai cheminis pakeite plauku spalva, jie pasidare geltonesni. Nepraejus keliems menesiams daziau saknis, tai cheminis siek tiek pasileido. kaip aiskino kirpeja, dazai pakeicia plauko struktura, tuo paciu susilpnindami cheminio fiksacija. dar po keliu menesiu vel daziau plauku saknis, tai cheminio galima sakyti nebeliko. Plaukai tik siek tiek banguoti. Nebent pasistengiu su putom ir fenu (tuo antgaliu su spygliukais, skirtu garbanotiems plaukams), tada garbanos grizta. Taigi, jei nedazysi po cheminio plauku, garbanos isliks ilgiau. Siaip del paties plauko pazeidziamumo gali nesibaimint, jei pas tave jie stiprus, ta prasme nesisakoja, neluzineja, neslenka. Tiesiog yra priemoniu, skirtu dazytiesm ar chemiskai sukuotiems plaukams (sampunai, kondicionieriai, kaukes (butinos po cheminio), kurios pades tinkamai priziureti plaukus.
Manau, pabandyti verta, blogiau nebus, baisiai neatrodysi smile.gif nors pirmas dienas plaukai isties buna pasipute kaip liuto biggrin.gif reikia priemoniu (pvz. putu ar vasko) jiems suvaldyti, pertepti kazkuo, kad sruogas siek tiek sulipintu, nors ilgi tokio tipo plaukai atrodo ispudingai thumbup.gif siaip bangavimsas gali buti ivairus, smulkus, stambus, kaip paciai norisi, ir kuo ilgiau laiko ta visa chemija ant galvos, tuo stipresne ir fiksacija...
tikiuosi galejau padeti wink.gif
Atsakyti
Po cheminio plaukas tampa poretas kaip aiškino,todėl plaukų dažai laikosi labai neilgai,po kelių plovimų jau atrodo kaip nublukę. Bet manau reikia naudoti geras priemones gaivinti plaukui,tai ne visada prireikia ir putų ar dar kokių nors fiksacijai skirtų priemonių,tada ir taip atrodo gražiai cheminis. Ir labių labiausiai priklauso nuo kirpėjos kaip ir su kokiom priemonėm ji daro cheminį. Aš tai nesigailiu nei kiek,nors jau turbūt išslinko pusė galvos plaukų...
Atsakyti
vaikystėje mano plaukai buvo mano pasididžiavimas- kasa riešo storumo ax.gif
būdama jauna kvaila- daugiau nei prieš dešimt metų, be mamos žinios, nuėjau į kirpyklą, aišku, visiškai prastą, pasidariau cheminį. po to kuokštais iškrito du trečdaliai mano gražiųjų plaukų... vaikštau su kasa, kuri dabar yra piršto storumo... unsure.gif
Atsakyti
labai noriu susigarbanoti plaukus mano ilgi iki liemens pakarpyti patarkit kas gerai ir nebrangiai sudetu kaune labai laukiu patarimo biggrin.gif
Atsakyti
Galiu ir as pasidalinti patirtimi. As taip pat pirma karta buvau susidejus chemini pries daug metu ant naturiu plauku ir likau labai patenkinta thumbup.gif Pacios garbanos buvo graziai krentancios, lengvos ir t.t.ir net nepastebejau kaip nuaugo. Po to buvo visko ir sviesinti ir tamsinti plaukuciai, kol nebuvau nestuke.gif Per si laikotarpi plaukucius atsiauginau ir jau pora metu jie buvo naturalus, nedazyti kol viena diena t.y. pries 3men vel emiau ir susidejau chemini. Na dabar likau nepatenkinta, neina su jais susitvarkyti, nezinau kaip juos atgaivinti. Perku naturalius aliejukus, deduosi kaukes ir t.t. atrodo lyg svelnesnis patampa bet po sekancio plovimo vel nieko nedarant atrodo ne kaip schmoll.gif Jau dabar laukiu nesulaukiu kada jie nuaugs doh.gif
Atsakyti
žinokite ir aš cheminį užsimaniau pasidarytį 4u.gif jau užsirašiau, balandžio vidury eisiu, jei nepersigalvosiu, nes baisoka sugadinti ilgus plaukus. prieš tai niekada nesu darius. nuosavi plaukai labai tiesūs, ir paprastai niekad negarbanojų, nes nesilaiko doh.gif ...tad kaip čia bus su cheminiu neaišku, bet tikiuosi bus viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(vandene6 @ 2010 11 09, 11:18)
vaikystėje mano plaukai buvo mano pasididžiavimas- kasa riešo storumo  ax.gif
būdama jauna kvaila- daugiau nei prieš dešimt metų, be mamos žinios, nuėjau į kirpyklą, aišku, visiškai prastą, pasidariau cheminį. po to kuokštais iškrito du trečdaliai mano gražiųjų plaukų... vaikštau su kasa, kuri dabar yra piršto storumo...  unsure.gif

lygiai ta pati situacija ir man buvo, net pagalvojau kad as cia rasiau ir pamirsau....mamai nezinant sudejo ilgiem plaukam , pasekme tokia kaip jums
Atsakyti