Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

o as ne...nepatinka man kolektyvia..man tada norisi pabendrauti...ir nenoriu nieko daryti ir fantazija isgaruoja...o kai namie viena...arba siaip kas tik sukiojas..tai super... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 31, 02:12)
lotuliukas.gif  biggrin.gif  šmaikštuolės,  man patinka kursų atmosfera, daug dirbančių, visos padaro darbus iki galo, kažkoks etapas, ir tarsi įsipareigojimas, pati viena niekaip nesugebu taip greitai dirbti, tai arbatos, tai prie kompo, tai pasedėt prie akvariumo....
labai smagu būtų klubas, susėdi ir niekas nesuka galvos, o namie irgi ramu.

dėl tokios atmosferos labai labai labai gailiuos, kad nieko apie dekupažą nežinojau kol buvau netekėjusi, kol tik su vyru dviese gyvenom doh.gif oi būčiau studijų metu pridarius rolleyes.gif Dabar reik laukt pensijos, gal laiko daugiau atsiras lotuliukas.gif
Atsakyti
keista nežinau,kas čia pasidarėm gal visuomeninis populiarumas tai įtakojo, bet jau vieną dieną norėjau išparduoti visus savo dekupažo daiktu ir imtis kažko kardinaliai naujo, dar nematyto, norisi būti originaliai. Bet susilaikiau ir šiandien vėl dekupažinu, bet daviau sau pažadą, nepirkti jokių daiktų dekoravimui, kol visų turimų neišdekoruosiu.

Gabyt , laukiu tavo servetkų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 31 gruodžio 2008 - 01:31
Kažkaip visi kursus lankė labai pigiai, bet man ir už 50Lt niekas nesiūlo.
Atsakyti
Lachese, geras pazadas, as toki zinok sau duodu ir duodu blush2.gif bet vel atsiranda kokia dezute, kurios man BUTINAI reikia lotuliukas.gif taip mediena ir kaupiasi...na gal kada nors viska apdekupazinsiu smile.gif juo labiau, kad krize biggrin.gif tai praktiskai apsirupinus esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2008 12 31, 01:21)
tai tau turbūt jau pačiai kursus reiktų vest  biggrin.gif Gal kuri nors galėtumėte parekomenduoti į kokius kursus Kaune nueiti  ax.gif

Dauksos g.20, Creative parduotuvele-jauku, gera, miela mirksiukas.gif

QUOTE(irisas @ 2008 12 31, 02:02)
Jaučiu reiks pasinaudoti patarimu  4u.gif dar ir draugę turiu, kuri irgi pradėjo savarankiškai, tai mum abiem klausimų kylbiggrin.gif Dar pakaupsiu klausimų ir bandysiu ką kviestis  blush2.gif


Nenuostabu irnesakyk.gif As kad ir isejau 2 kursus, tu klausimu vis kyla ir kyla, aisku tada abejones-o jei taip, o jei taip doh.gif Naktimis kad dekupazuoju, visokiausios vizijos lenda i galva

Nu kur ,jei ne cia, na kada, jei ne dabar galiu parodyti savo 2 ir 3 darbeli.Tinka visoms, bet subalansuota Bitei laugh.gif Zinau, zinau savo klaidas, is ju ir mokinuosi,stengsiuosi ju nekartoti...o siuo atveju gavosi kai kur "toks uzmanymas" mirksiukas.gif
Vazonikas
user posted image

user posted image

Remelis
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 31 gruodžio 2008 - 10:24
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 31, 03:31)
keista nežinau,kas čia pasidarėm gal visuomeninis populiarumas tai įtakojo, bet jau vieną dieną norėjau išparduoti visus savo dekupažo daiktu ir imtis kažko kardinaliai naujo, dar nematyto, norisi būti originaliai. Bet susilaikiau ir šiandien vėl dekupažinu, bet daviau sau pažadą, nepirkti jokių daiktų dekoravimui, kol visų turimų neišdekoruosiu.

Gabyt , laukiu tavo servetkų smile.gif

zinok man kartais kyla noras issveist viska siuksledezen...ir uzmirst kad isvis ka dariau:))bet praeina|smile.gif

kazkada sudesiu...bet tas laikas toks negailestingas...o ten laiko uzima...sunku...bet zinok nera nieko ten ipatingo...ten tik dl salvu kaika ziurejau nes darbeli konkretu darysiu didesni:)bet nezinau kada ikelsiu....gali ir iki ryt nusikelti..smile.gif))
Atsakyti
su sventem 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 12 31, 12:23)
Vazonikas

Remelis

Labai grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 12 31, 02:31)
keista nežinau,kas čia pasidarėm gal visuomeninis populiarumas tai įtakojo, bet jau vieną dieną norėjau išparduoti visus savo dekupažo daiktu ir imtis kažko kardinaliai naujo, dar nematyto, norisi būti originaliai. Bet susilaikiau ir šiandien vėl dekupažinu, bet daviau sau pažadą, nepirkti jokių daiktų dekoravimui, kol visų turimų neišdekoruosiu.

lotuliukas.gif man prieš šventes lygiai tokios pat mintys sukosi galvoje ir ramybės nedavė doh.gif Tai bent Kalėdom niekam dekupažintų dovanų nedariau - pertrauka buvo ax.gif Bet jaučiu, kad dar prisėsiu kada - tuo labiau, kad turiu didelę dėžę medinių daiktų prikaupusi lotuliukas.gif

sobieska, gražūs darbeliai 4u.gif Tik kitą kartą nuimk datą, kai darbelius fotografuosi mirksiukas.gif (čia tiesiog patarimas...gali nekreipt dėmesio blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(pukučiai @ 2008 12 31, 12:23)
Labai grazus darbeliai  thumbup.gif

Aciu 4u.gif ...tikiuosi tai ne is mandagumo, ane mirksiukas.gif

QUOTE(justess22 @ 2008 12 31, 12:39)
:sobieska, gražūs darbeliai 4u.gif Tik kitą kartą nuimk datą, kai darbelius fotografuosi mirksiukas.gif (čia tiesiog patarimas...gali nekreipt dėmesio blush2.gif )

4u.gif
As kaip tik specialiai data uzsidejau, nu kad ale atminciau, kad galeciau ateity palygint savo tobulejima wink.gif Va kai nebus jau prie ko prikibti, na kai pasieksiu Lacheses lygy (drambliuko svajones) tada ir nuimsiu skaiciukus
Atsakyti
Sveikinu visas su naujais 4u.gif kad ištvėrėte dekupažo krizę , kad toliau darote mirksiukas.gif kad vis naujus žmones užkrečiat smile.gif
o kai kuri nors išmes arba norės išsiparduoti viską, prisipažinkite, naujokėms labai pravers tokie lobiai tongue.gif

vazonikas ir man patinka wub.gif tokie šviesus darbai labai gerai nuteikia, taip ir skrisk dekupažinti doh.gif lotuliukas.gif gal vienas man dalykiukas kliūva, matosi labai kur servetėlės kraštas, gal vos vos buvo galima patapyti,kad ta perėjimą suminkštint. Bet čia tik mano skonio reikalas, daugybė taip daro ir tikrai darbai neprastesni. O dėl datos, gali pavadinimą nuotraukos kompe data užvadinti ir žinosi ir kitiems bus estetiškiau žiūrėti. Juoba, kad fotografuoti ne visada pavyks iš karto po darbo padarymo, tad fotografimo data nebūtinai yra gimimo.
apie rėmelį gi nearašiau nieko, na fainas ir ką čia bepridursi, tiesa, gerai sukomponuota, o ne sustatyta kaip kareiviai kriauklės vat wub.gif

Juste, kuo dabar užsiimi ? vis pasižiūriu tavo temą, žadėjai grįžti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 31 gruodžio 2008 - 12:18