Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(Lachesė @ 2008 12 31, 13:16)
vazonikas ir man patinka  wub.gif  tokie šviesus darbai labai gerai nuteikia, taip ir skrisk dekupažinti  doh.gif  lotuliukas.gif  gal vienas man dalykiukas kliūva, matosi labai kur servetėlės kraštas, gal vos vos buvo galima patapyti,kad ta perėjimą suminkštint. Bet čia tik mano skonio reikalas, daugybė taip daro ir tikrai darbai neprastesni. O dėl datos, gali pavadinimą nuotraukos kompe data užvadinti ir žinosi ir kitiems bus estetiškiau žiūrėti. Juoba, kad fotografuoti ne visada pavyks iš karto po darbo padarymo, tad fotografimo data nebūtinai yra gimimo.
apie rėmelį gi nearašiau nieko, na fainas ir ką čia bepridursi, tiesa, gerai sukomponuota, o ne sustatyta kaip kareiviai kriauklės vat  wub.gif


Lachese, labai vertinu Jusu nuomone 4u.gif Vazonike ir buvo ta klaida, kad gan ryskus serveteles konturas, mat neturejau tinkamu dazu graziam perejimui padaryti blush2.gif meginau truputuka pamozoti, kad nebut taip sterilu (rysku), todel ir "toks buvo uzmanymas" biggrin.gif
doh.gif ot tundra, tikrai data galiu kompe po nuotraukyte parasyti, vietoj ten tu jeroglifu. Fiksuoju.

Reikia del "mados" ir kokia nors pakaba padekoruot.Kaip cia dabar bus, kad visos tures, o as ne laugh.gif Nors siaip tai man pakabas dekoruot kazkaip schmoll.gif rubais uzkabinsi ir viskas pasisleps, o man reikia, kad visi matytu mano darbo vaisius tongue.gif
Ups, kokia as siuo atveju nesavakritiska, bet nieko negaliu padaryti, viskam yra laikas
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 12 31, 14:51)
Reikia del "mados" ir kokia nors pakaba padekoruot.Kaip cia dabar bus, kad visos tures, o as ne laugh.gif  Nors siaip tai man pakabas dekoruot kazkaip  schmoll.gif  rubais uzkabinsi ir viskas pasisleps, o man reikia, kad visi matytu mano darbo vaisius tongue.gif
Ups, kokia as siuo atveju nesavakritiska, bet nieko negaliu padaryti, viskam yra laikas


tai padaryk pakabų savo svečiams mirksiukas.gif būsi ir pati apliaupsinta svečių ir svečiai džiaugsis, kad ant toookių grožių jų paltai kabojo wub.gif cool.gif
Atsakyti
Viskas labai gerai thumbup.gif kuklumas daug kam užkerta platesnius kelius.
O dėl to perėjimo, jeigu neturiu kitokių dažų, tik baltus,( būna kur nors sugalvoju padekoruoti netradicinėje vietovėje) tai su baltais einu ant spalvoto fono, ir tada balinu konturiuka link motyvo, o kai yra gerų dažų ( beveik niekada neprašausi turėdama ochrą) tada galima nuo motyvo tolti ir tip kontūrą naikinti.

Pakabos man patinka, pasikabini kokį peniuarą ir pakaba matosi ir dirba daiktas biggrin.gif
Atsakyti
o man is esmes pats procesas patinka darant pakabas... cool.gif ir visis kas turi mano padarytas, puikiai naudoja patenkinti pagal paskirti...ir viskas matosi..ir zino kur kieno... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 12 31, 14:01)
tai padaryk pakabų savo svečiams  mirksiukas.gif būsi ir pati apliaupsinta svečių ir svečiai džiaugsis, kad ant toookių grožių jų paltai kabojo  wub.gif  cool.gif

Mano pakabos pritaikytos tik asmeniniam naudojimui , sveciams yra "bendra "pakaba ant kuolo biggrin.gif Bijau, kad sveciai manes nesuprastu, jei ju apdarus nusinesciau i miegamaji, nes tik ten yra spinta pritaikyta pakaboms, todel manes pakabos ir nezavi biggrin.gif ... o peniuarai sulankstyti dezutese arba stalciuose ax.gif Nu bet pasidarysiu......... viena
Atsakyti
Na va, mane vėl persekioja nelaimės, atrodo tiek stengiuos, tiek bandau klijuoti, tvarkingai tas serveteles, bet vis su raukšlėm gaunas, tik bandau su pirštu patvarkyti iškart atsilupa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gitaja @ 2008 12 31, 14:34)
Na va, mane vėl persekioja nelaimės, atrodo tiek stengiuos, tiek bandau klijuoti, tvarkingai tas serveteles, bet vis su raukšlėm gaunas, tik bandau su pirštu patvarkyti iškart atsilupa  verysad.gif

Visur reikia kantrybes console.gif ...penktas, sestas kartas-ziurek ir pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
sitam reikale as kaip ir naujoke, turiu klausimeli ar galeciau dekoruot sekcijos stikla (skaidrus) silkine medziaga ? Ar su medziaga man nepavyks? Gal kas jau bandet. g.gif
Atsakyti
niukyte, manau,kad pavyks, pamėgink aišku pradžioje ant kokio nereikalingo stikliuko.
Atsakyti
dar vienas klausimas, jei sendinimą įtrinčiau akriliniais dažais, o ne aliejiniais, labai blogai būtų?
Atsakyti
gitaja, priklauso nuo sendintojo, vieniems blogai kitiems nieko tokio, o koks tavo sendintojas?
Atsakyti
pas mane dvikomponentis: Fine crackle finish
Atsakyti