Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

QUOTE(lad @ 2007 01 24, 09:00)
gal kas žinot kokį patiekalą su silkę, pqarvilko MB šaldytos žalios silkės, nežinau ką alima būt padaryt ax.gif


jei megstat blynus, tai paruosi blynu tesla ir primeti smulkiai supkaustyta silke, visokiu zalumynu, prieskoniu ir kepi..liuks - ir prie alaus tinka ax.gif
Atsakyti
Menkės karis su porais ir ananasais

500 g menkės,
1/2 citrinos sultys,
krapų šakelė,
200 ml žuvies sultinio,
2 šaukšteliai kario miltelių,
125 ml grietinėlės,
2 šaukštai miltų,
druskos, pipirų,
1 poro stiebas,
200 g ananaso minkštimo (geriau šviežio),
3 šaukštai sviesto,
1 šaukštas miltų žuviai apvolioti.

Menkės filė supjaustyti 4 cm pločio gabaliukais ir pašlakstyti citrinos sultimis.
Keptuvėje įkaitinti 1 VŠ sviesto ir apkepti jame pusžiedžiais supjaustytą porą ir susmulkintą ananasą. Pabarstyti miltais, kariu, dar truputį pakepinti. Tada supilti karštą sultinį, palaukti kol pradės tirštėti ir supilti grietinėlę. Pamaišant kaitinti iki užvirimo, tada nukelti nuo ugnies. Laikyti šiltai.
Žuvies gabaliukus pasūdyti, pabarstyti pipirais, apvolioti miltuose ir apkepti likusiuose 2 VŠ sviesto iš abiejų pusių, kol gražiai paruduos. Žuvį sudėti į padažą, leisti truoputį pastovėti ir tiekti pabarsčius kapotais krapais.

Čia buvo originalus receptas. Mano pakeitimai: neturėjau ananaso, naudojau obuolius, vietoj sviesto- alyvuogių aliejų, žuvies sultinį keičiau daržovių sultiniu iš kubelių, o vietoje grietinėlės įdėjau porą šaukštų grietinės. Ėmiau ne menkę, o pangasijų filė- čia, manau, tinka bet kokia žuvis. mirksiukas.gif

Nepaisant visų pakeitimų gavosi nepaprastai skanus patiekalas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 01 31, 16:29)
jei megstat blynus, tai paruosi blynu tesla ir primeti smulkiai supkaustyta silke, visokiu zalumynu, prieskoniu ir kepi..liuks - ir prie alaus tinka  ax.gif

Kažkaip nežavi manęs toks receptas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 31, 21:32)
Kažkaip nežavi manęs toks receptas  blush2.gif  blush2.gif



visai geras..man irgi patinka,tik aš žuvį gabaliukais sudedu į tešlą 4u.gif
Atsakyti
Greitas žuvies patiekalas lotuliukas.gif
http://funnytm.com/p...122_11678_4.jpg
Atsakyti
O štai taip tas menkės karis atrodo... ax.gif

user posted image

Atsakyti
smike, paskutiniu metu akis vis užkliūna už tavo nuotraukyčių - niu talentą tai tikrai turi, jau taaaaip apetitnai atrodo thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat rytoj gaminsiu žuvį, nors nelabai mėgstu, bet čia tiek puikių receptukų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos gal zinot ar skani norvegiska balta lasisa, ir kaip ja gaminti
Atsakyti
šio mėnesio Burdoje labai daug receptų apie žuvį.... gal prisėsti ir išversti?
Beje, girdėjote, kad katalikų bažnyčia atstato pasnikus, kurie buvo nuimti dėl sunkios ekonominės padėties dar po karo? Dabar visi penktadieniai yra pasnikas. Puiku, sakau aš, nes galėsiu "legaliai" dažniau žuvį gaminti bigsmile.gif
Atsakyti
Aš darau taip smile.gif
Šaldytą jūros lydeką (ar bet kokią kitą žuvį) šiek tiek atšildau.
Sudedu į indą, apibarstau prieskoniais. Tada pakepu atskirai morkytes (daug) ir atskirai svogūniukus - sudedu ant žuvies.
Šiek tiek majonezo sumaišau su grietine ir užpilu ant viršaus.
Kepu orkaitėje apie 20-30 min.
Niam niam thumbup.gif

Arba viską darau lygiai taip pat, tik atskirus žuvies gabaliukus su visai išvardintais "priedais" suvynioju į folgą - gaunasi atskiros porcijos ir nereikia plauti indo biggrin.gif
Atsakyti
po vakarykščio kepenėlų baliaus doh.gif ..šiandien pietums žuvis... bigsmile.gif
šviežią žuvį miltuose apkepiau(galima ir šaldytą),apkepiau daug svogūnų su morkom,dar pridėjau šaldytų daržovių iš kameros(daržovės tinka bet kokios), ir susliuoksniavau puode ,sluoksniais žuvį su daržovėm.Kol kas visa tai tik puode,kai gryš neužilgo vaikai,tai tik truputuką vandens užpilsiu ir kol rankas plausis patušinsiu,ryžiai jau brinksta puode.... g.gif manau bus skanu 4u.gif
Atsakyti