Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

QUOTE(Dieter @ 2010 06 16, 20:02)
Nesijaudink smile.gif Teplioti gali visą pilną pirmą mėnesį smile.gif Nieko čia baisaus. Tačiau jeigu užsitęsia ilgiau, kreipkis į savo gydytoją-ginekologę.
Nes man buvo taip, kad netyčiom padariau mėnesio pertrauką, ir tada tą pirmą mėn po pertraukos tepliojo, tačiau praėjo ir toliau vėl viskas gerai smile.gif

dekui uz atsakyma:) gydytoja perspejo mane,kad gali tepliot pirmus du menesius,bet nepasake ar pilnus ar po truputi iskart po mm ax.gif
Atsakyti
naudoju KZ jau beveik 5 metai, buvau iki siol patenkinta, kol nepamaciau sios temos g.gif. nes pries du metus mazdaug pastambejau apie 15 kg, raminau save kad ne del KZ, o del to kad gyvenimo budas pasikeite: pasidariau seslesne, vaiksciojima pakeiciau i vaziavima ir t.t., taip pat ir prakaitavimas gausesnis pasidare. o gal del to kad dar nedariau pertraukeles, cia gal toks pranesimas kad pailset reikia nuo visu situ dalyku?
Atsakyti
Žinot, kai kalbėjau su ginekologe dėl visokių KP, tik KŽ, tiek KT, ir ji juokėsi iš pasakymo "Pastorėjau nuo KP" doh.gif
Savaime nuo jų NĖRA STORĖJAMA!!!
Paprasčiausiai moterys/merginos matyt nežiūri ką ir kiek valgo, o lengviausias pasiteisinimas KP.
Atsakyti
merginos gal kainas ziedo pakomentuosit.... vakar pirkau du vienetus sumokejau 35 lt uz abu blink.gif blink.gif .... as pamaciau kad musa apie 38, padaviau nuolaidu kortele numete kaina iki 35, sakau oho nupigo, sako vaistininke labai.... tai sakau as tai du perku muskit man uz du........ sako cia kaina uz du blink.gif blink.gif ..... sakau o tai kiek vieneto kaina.... sako 14 su centais blink.gif blink.gif ..... va cia tai geras, trys metai naudoju jau bet isejau is vaistines be zado blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2010 06 19, 10:20)
merginos gal kainas ziedo pakomentuosit.... vakar pirkau du vienetus sumokejau 35 lt uz abu  blink.gif  blink.gif .... as pamaciau kad musa apie 38, padaviau nuolaidu kortele numete kaina iki 35, sakau oho nupigo, sako vaistininke labai.... tai sakau as tai du perku muskit man uz du........ sako cia kaina uz du  blink.gif  blink.gif ..... sakau o tai kiek vieneto kaina.... sako 14 su centais  blink.gif  blink.gif ..... va cia tai geras, trys metai naudoju jau bet isejau is vaistines be zado  blink.gif



blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif kurioj cia vaistinej??? pripirksiu 5 metams i prieki biggrin.gif o man su KZ toks dalykas, naudojau ji kokius 6 men, viskas gerai, tik menesines prasidedavo pora dienu anksciau nei reikia istraukt zieda, nuejau pas gydytoja, mane kruopsciai istyre, ir paaiskejo, kad mano organizmui 7 dienu pertrauka yra perdidele, man reikia daryt tik 5 dienas, ir kad visus puse metu ziedas manes nesaugojo smile.gif na dabar visas gerai, bet bukit budrios wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2010 06 19, 11:42)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  kurioj cia vaistinej???



Siauliuose cia camelijoj........ bet vaisitininke sako gal cia klaida kokia net nezinau, kaip gavom taip ir prekiaujam biggrin.gif ....... tai galvoju pirmadieni nueiti dar pora nusipirkti, o gal tikrai cia klaida reika pasinaudoti ja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 19 birželio 2010 - 11:55
Išėmus žiedą iš šaldytuvo jis tinkamas naudoti 4 mėn mirksiukas.gif
Taip kad čia ne tabletytės, kurias galima metams užsipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2010 06 19, 17:14)
Išėmus žiedą iš šaldytuvo jis tinkamas naudoti 4 mėn  mirksiukas.gif
Taip kad čia ne tabletytės, kurias galima metams užsipirkti  4u.gif

Šitą žinau, bet mastau mastau.gif O jei aš nusipirkus jį iškart dėčiau į šaldytuvą? mastau.gif Ir ten laikyčiau, galima juk taip? mastau.gif

Turiu tokį reikalą, visai vasarai išvažiuoju iš LT, ten be gydytojo recepto (tos šalies) KŽ neįsigysiu. O daryti 2 mėn pertrauką ar naudoti KT nenoriu. Tai jei aš nusipirksiu du žiedus ir kišiu iškart į šaldytuvą tai tuos du mėn viskas bus ok? smile.gif Jau visai susipainiojau.

Nes su KT tai daug paprasčiau, užsipirkai kiek reikia ir ramu. O čia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 06 20, 17:16)
Šitą žinau, bet mastau mastau.gif O jei aš nusipirkus jį iškart dėčiau į šaldytuvą? mastau.gif Ir ten laikyčiau, galima juk taip? mastau.gif

Turiu tokį reikalą, visai vasarai išvažiuoju iš LT, ten be gydytojo recepto (tos šalies) KŽ neįsigysiu. O daryti 2 mėn pertrauką ar naudoti KT nenoriu. Tai jei aš nusipirksiu du žiedus ir kišiu iškart į šaldytuvą tai tuos du mėn viskas bus ok? smile.gif Jau visai susipainiojau.

Nes su KT tai daug paprasčiau, užsipirkai kiek reikia ir ramu. O čia. doh.gif

Na jūs man pasakykite, kokia temperatūra yra vaistinės šaldytuve? Juk nežinot tikrai. Be to, ką reiškia iškart įdėčiau į šaldytuvą- juk nesinešiojate šaltkrepšio su savim, kuriame būtų pastovi temp : smile.gif Jei taip kaip jūs aprašėte, pvz vakcinas nešiotų po sandelius, kabinetus ir t.t.,kol jos pasiektų skiepų kabinetą,kaip manote, pasikeistų vakcinų savybės? mirksiukas.gif Be abejonės pasikeistų.
Juk tam ir yra griežti reikalavimai gamybos- sandeliavimo- transportavimo, kad būtų užtikrintas saugumas, veiksmingumas ir t.t.
Jei būsite tik du mėnesius, tai nusipirkit LT du žiedus- jiems nieko nenutiks, per tokį laiką. Tik pasitikslinkit, kokioj aplikos temperatūroj laikyti reikia (na, jei į pietus vykstate mirksiukas.gif ) dėl visa ko.
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2010 06 20, 22:45)
Na jūs man pasakykite, kokia temperatūra yra vaistinės šaldytuve? Juk nežinot tikrai. Be to, ką reiškia iškart įdėčiau į šaldytuvą- juk nesinešiojate šaltkrepšio su savim, kuriame būtų pastovi temp : smile.gif  Jei taip kaip jūs aprašėte, pvz vakcinas nešiotų po sandelius, kabinetus ir t.t.,kol jos pasiektų skiepų kabinetą,kaip manote, pasikeistų vakcinų savybės?  mirksiukas.gif  Be abejonės pasikeistų.
Juk tam ir yra griežti reikalavimai gamybos- sandeliavimo- transportavimo, kad būtų užtikrintas saugumas, veiksmingumas ir t.t.
Jei būsite tik du mėnesius, tai nusipirkit LT du žiedus- jiems nieko nenutiks, per tokį laiką. Tik pasitikslinkit, kokioj aplikos temperatūroj laikyti reikia (na, jei į pietus vykstate  mirksiukas.gif ) dėl visa ko.

Na, šiaip turiu mini šaltkrepšį ir taip ketinu juos transportuoti lagamine lėktuvu smile.gif Bent jau toks planas A. smile.gif Plano B kol kas ir neturiu. doh.gif

Šiaip, poroj vaistinių klausiau, ar galiu jį gabentis ir kiek laiko jis gali būti nešaltai, o pvz kambario temperatūroj, tai gavau atsakymą: nežinau, gal ir galima doh.gif Tai žudo, kai tokios vaistininkės dirba.

Na, o namuose aš visada KŽ nusiperku diena ar dviem anksčiau nei man reikia jį įsidėti. Tai kol iš vaistinės pakylu į 9 aukštą ir įdedu į šaldytuvą, tai manau per nepilną minutę jam nieko nenutinka. smile.gif
Atsakyti
Reiktu ant pakelio pasiskaityti, rasi, kad suvartoti per 4 men nuo pirkimo datos, laikyti ne aukstesneje kaip +30 laipsniu temperaturoje. Kam taip sudetingai ieskoti atsakymo, kai galim paskaityti ant pakuotes. Visda perku po 2-3 pakelius, laikau saldytuve mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Pries valanda isidejau pirmaji kontraceptini zieda, tai turiu toki klausima ax.gif Kaip jis veikia jai per kokia svente isgeri ir parukai? Ar patikimumas labai sumazeja ? smile.gif
Atsiprasau, bet visos temos neskaiciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 02 liepos 2010 - 21:19