Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

suprantu, kad pagrindinis skirtumas dėl vartojimo. Bet mane domintu labiau dėl poveikio organizmui... smile.gif žinau visus tuos faktus dėl hormonų kiekio ir pan... Na žodžiu, tikriausiai kol pati neišbandysiu tol nesužinosiu ar vėl sugrįžus prie KŽ sugrįš viskas į savo vietas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cairo: 13 liepos 2010 - 08:47
Teisybė. smile.gif Tačiau jei su juo prieš tai viskas buvo gerai, o su KT šiuo metu ne, tai gal tikrai verta vėl pabandyti grįžti prie KŽ. Nes kiekvieno organizmas kitaip reaguoja. Pvz man sausėjimo problemos nebuvo nei su KT, nei su KŽ smile.gif Taip, kad ir atsakyti į tokius klausimus sudėtinga smile.gif
Atsakyti
Tu viena iš nedaugelio laimingųjų smile.gif~
Atsakyti
eurovaistine skelbe kad atpigo kontraceptikai, taciau sia savaite pirkau su medaus kortele ir kainavo beveik 48lt! doh.gif
Atsakyti
Nes "eurovaistinė" su medaus kortele nebeduoda 10 procentu nuolaidos, Tik nesuprantu kodėl? kam tada išvis ta kortelė bereikalinga, ir kažin kaip dabar "kamelijoj"?

Man moterėlės iškilo problema, gal kam taip buvo blush2.gif
Žieda naudoju beveik pusantru metu jokiu problemu nebudavo. Buvau labai patenkinta. Dabar dar likus 4 dienom iki išėmimo pradėjo teplioti, ir tos teplionės darosi man vis gausesnės. Paskaičiau informacini lapeli, rašo, kad gali taip buti. Bet jei dažniau kartojasi reikia konsultuotis su gydytoju.
Kuomet naudojau KT "Mercilon" beveik kas antra mėnesi taip budavo, gaudavosi vos ne 2 sirgimai, arba vienas ilgas, kelios dienos iki baigimo gerti tabletes, ir poto jau kai laikas ateina. Dėl to ir pakeičiau tabletes, o po to visai ju atsisakiau.
Supraščiau jei iškart butu kas nepatike organizmui, o dabar po tiek laiko.
Atsakyti
sveikos, KZ naudoju tik antra menesi, bet man kazkaip ar sapnuojasi, ar is tiesu yra, atrodo, kad jo niekaip negaliu ikisti giliau, vyras jaucia irgi, kazkaip paciai net nemalonu:)) nors pati jo esant nejauciu:) pagal instrukcija tvarkingai ji isidejau, alia gal mano gimda sakau po dvieju gimdymu kaip sulinys koks?smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 07 18, 18:34)
Nes "eurovaistinė" su medaus kortele nebeduoda 10 procentu nuolaidos, Tik nesuprantu kodėl? kam tada išvis ta kortelė bereikalinga, ir kažin kaip dabar "kamelijoj"?

Man moterėlės iškilo problema, gal kam taip buvo  blush2.gif
Žieda naudoju beveik pusantru metu jokiu problemu nebudavo. Buvau labai patenkinta. Dabar dar likus 4 dienom iki išėmimo pradėjo teplioti, ir tos teplionės darosi man vis gausesnės. Paskaičiau informacini lapeli, rašo, kad gali taip buti. Bet jei dažniau kartojasi reikia konsultuotis su gydytoju.
Kuomet naudojau KT "Mercilon" beveik kas antra mėnesi taip budavo, gaudavosi vos ne 2 sirgimai, arba vienas ilgas, kelios dienos iki baigimo gerti tabletes, ir poto jau kai laikas ateina. Dėl to ir pakeičiau tabletes, o po to visai ju atsisakiau.
Supraščiau jei iškart butu kas nepatike organizmui, o dabar po tiek laiko.


man taip buvo, ejau pas gydytoja, tai isaiskejo kad man reikia daryt pertrauka tik 5 dienas, nes faktiskas neapsaugo ziedas, tai eikit ko greiciau pas gututoja, tik gera, nes poliklinikoj man sake "viskas ok"

QUOTE(Egliene77 @ 2010 07 21, 09:39)
sveikos, KZ naudoju tik antra menesi, bet man kazkaip ar sapnuojasi, ar is tiesu yra, atrodo, kad jo niekaip negaliu ikisti giliau, vyras jaucia irgi, kazkaip paciai net nemalonu:)) nors pati jo esant nejauciu:) pagal instrukcija tvarkingai ji isidejau, alia gal mano gimda sakau po dvieju gimdymu kaip sulinys koks?smile.gif)))


gal bandykit giliau?? nors buna vyru kurie jaucia, tai arba teks prisitaikyt, arba keist i kitas priemones smile.gif
Atsakyti

gal bandykit giliau?? nors buna vyru kurie jaucia, tai arba teks prisitaikyt, arba keist i kitas priemones smile.gif
[/quote]
giliau jau bandziau, israse KZ del to, kad nuo KT pastoviai kartodavosi herpes infekcija, nes kol maitinau MP, tai herpes nebuvo, kai tik KT pradejau gert, iskart kas menesi:(
teks kazkaip pratintis.......... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliene77 @ 2010 07 21, 09:39)
sveikos, KZ naudoju tik antra menesi, bet man kazkaip ar sapnuojasi, ar is tiesu yra, atrodo, kad jo niekaip negaliu ikisti giliau, vyras jaucia irgi, kazkaip paciai net nemalonu:)) nors pati jo esant nejauciu:) pagal instrukcija tvarkingai ji isidejau, alia gal mano gimda sakau po dvieju gimdymu kaip sulinys koks?smile.gif)))


Pirma menesi ir man taip buvo o paskui viskas susitvarkė. Vyro klausiau kas kaip sako jam gerai, tai as daugiau ir nesigilinau, o šeip juk galima išimti 3 val. karta emiau, o poto nusprendziau kad ir taip netrugdo.
QUOTE(KaZantipA @ 2010 07 21, 10:09)
man taip buvo, ejau pas gydytoja, tai isaiskejo kad man reikia daryt pertrauka tik 5 dienas, nes faktiskas neapsaugo ziedas, tai eikit ko greiciau pas gututoja, tik gera, nes poliklinikoj man sake "viskas ok"

Na man pusantru metu buvo viskas gerai net pirma menesi netepliojo, o dabar oba ir yra. Sakau labai panasiai buvo su KT vienom. Dabar viskas kartojasi.
Atsakyti
[quote=Dzenete,2010 07 21, 18:15]
Pirma menesi ir man taip buvo o paskui viskas susitvarkė. Vyro klausiau kas kaip sako jam gerai, tai as daugiau ir nesigilinau, o šeip juk galima išimti 3 val. karta emiau, o poto nusprendziau kad ir taip netrugdo.

o tai pala, ka, norit pasakyt, kad nerizikuojama, jei pries mylejimasi issiimas tas ziedas???? blush2.gif
Atsakyti
Ne galima 3 valandom isimti ji, per para malyg toks laiko tarpas, bet gi tiek nereikia, knygelėje toj kur prie ziedo yra tikrai turi buti parasyta
Atsakyti
o kaip jums svoris nuo KZ neauga?? man visviena pora dienu anksciau prasideda MM, galvojau grizt prie KT, bet kiek pamenu nuo ju labai sustorejau ...
Atsakyti