Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

Jis tikrai puikiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Cipciukai, tu pirma Konditerijoje, tortų gamyboje puošyboje...
Bet kad tu tokia šauni ir taip sakant jauti PASAULIO pulsą ir kepi tortus ,kurie iliustruoja vakar dieno įvykius
DVIGUBA šaunuolė, viska ne tik be proto skanu, gražu ,bet ir Į TEMĄsmile.gif
Tik perkrikštyti reikia tortą "Bučkis Juodaodžiui prezidentui"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 21 sausio 2009 - 17:54
wub.gif wub.gif wub.gif mmmm koks tortukas essen.gif
Atsakyti
jergutėliau kokia lepybė to BEZE, tai man mamai tortą papuošt su juo be šansų, kol nuvešiu 140 km, ištiš viskas verysad.gif
Atsakyti
Aciū mergaites už pagyras , blush2.gif blush2.gif blush2.gif

-------------------------------------------------------

Aplamai tai jo kaip ir nėra unsure.gif ....marti buvo , tai puse išsivežė ( saldumynų naikinimo aparatas lotuliukas.gif ) , reikia kažką kitką mastyti g.gif

--------------------------------------------------------


Ale kaip aš čia į tą temą apie prezidentą pataikiau lotuliukas.gif ...net nenorėdama tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 18:55)
Aciū mergaites už pagyras ,  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

-------------------------------------------------------

Aplamai tai jo kaip ir nėra unsure.gif ....marti buvo , tai puse išsivežė ( saldumynų naikinimo aparatas  lotuliukas.gif ) , reikia kažką kitką mastyti  g.gif

--------------------------------------------------------
Ale kaip aš čia į tą temą apie prezidentą pataikiau lotuliukas.gif ...net nenorėdama  tongue.gif


KOkia Jūs gera Anyta, manoji neduotų man tikrai:)
O kaip man patiktų kartu pasikavinti po gabaliuką tortuko sulapnoti...deja...ir anytas Dievas skirsto nevienodai:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 21 sausio 2009 - 17:59
JOOOOOOOOOOOOOOOOO IR ANYTAS DIEVAS NEVIENODAI DALIJA.......VSIO MERGICOS VARAU KEPTI MEDUCIO,SU KONDENSUOTU PIENU-KONDENSUCIO,SESTADIENI PAS MANE NAMUOSE LITUANISCIU(MOKYTPJU)SUSIRINKIMAS,TIKIUOS PAVYKS. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 21, 17:59)
KOkia Jūs gera Anyta, manoji neduotų man tikrai:)
O kaip man patiktų kartu pasikavinti po gabaliuką tortuko sulapnoti...deja...ir anytas Dievas skirsto nevienodai:(

Tep,man visai jos nedavė...o kaip norėč pasikoliot......o gal ir ne.... blush2.gif rolleyes.gif

cipsiuk,fainuolis bučinukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif nu bet ir raito pas jus saldumynus blink.gif "každyj dien" kažką jums reikia kept g.gif šaunuolė jūs
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 01 21, 18:07)
Tep,man visai jos nedavė...o kaip norėč pasikoliot......o gal ir ne.... blush2.gif  rolleyes.gif

cipsiuk,fainuolis bučinukas 4u.gif  4u.gif  4u.gif  nu bet ir raito pas jus saldumynus blink.gif  "každyj dien" kažką jums reikia kept g.gif šaunuolė jūs

jei pasikoliot nori, tai aš savąją mielai perleisiu lotuliukas.gif atsinešė šiandien obuolių pyrago iš parduotuvės sintetinio, tipo pavaišins ji mane irnesakyk.gif ir dar išdurnino, kad kainuoja tik 2,29, tai kept neapsimoka doh.gif
Atsakyti
Na va, iškepė mano varškinis pyragas.
Ką galiu pasakyt, visai nieko, bet turbūt tik man vienai, vyras nemėgėjas varškių, dukrai nepatiko aguonos, bandė padą nugraužt. Orkaitė mano tragiška, todėl kraštai apsvilo verysad.gif dariau dvigubą pagrindą, nes mėgstu daugiau tešlos biggrin.gif Sūris čia puikiai pakeitė varškę (dėjau grietinės), tik padauginau citrinos žievės, nesuprantu kam aš jos išvis dėjau, nes nemėgstu doh.gif
Kai kas nors pakeis orkaitę, bandysiu dar kartą rolleyes.gif

siaubas kokios fotkės dedasi blink.gif
taisau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 21 sausio 2009 - 18:37
Aš turėjau aksinę anytą ....gal ji man tą jausmą " anytiškišką " perdavė lotuliukas.gif , aš sakau marčiai " aš tave pamokysiu kepti " ji " ne ne ne aš tam nesutverta schmoll.gif "......teks anukytę išmokyti , o tai turėsiu su savim viską nusinešti į ten rolleyes.gif ....arba kam nors kaip palikimą paliksiu , per notarą lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 21, 19:20)
Aš turėjau aksinę anytą ....gal ji man tą jausmą " anytiškišką " perdavė  lotuliukas.gif , aš sakau marčiai " aš tave pamokysiu kepti " ji " ne ne ne aš tam nesutverta  schmoll.gif "......teks anukytę išmokyti , o tai turėsiu su savim viską nusinešti į ten rolleyes.gif ....arba kam nors kaip palikimą paliksiu , per notarą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Cipciuk ,kaip gražu trys kartos moterų, oj tikiuosi, anūkytė bus tikra Jūsų pasekėja...
Apskritai močiutėlės turi tą šarmą ir paslaptį iš jų labai norisi mokytis.... savo močiutę mylėjau labiau nei mamą.........ir visko visko iš jos išmokau, ji mokėjo beveik viskąsmile.gif
Būtinai perduokite anukei, liks didelis paveldas:)
Atsakyti